Koľko trvá doručenie balíka z Čiech na Slovensko?

maminuska33
20. máj 2024

Dobrý deň.Nevie prosím niekto,koľko trvá doručenie balíka z Čiech na Slovensku?Pred týždňom v pondelok nám bol odoslaný balík.Ďakujem

zojazoja
20. máj 2024

@maminuska33 cez poštu mne šiel balík naposledy týždeň.

maminuska33
autor
20. máj 2024

@zojazoja odosielateľke tiež bolo povedané,že týždeň.Ze dnes by mal prísť,ale už tu bola aj poštárka a nič

alenah31
20. máj 2024

@maminuska33 mne odosielala pani balík 14.5. a ešte ho nemám. Podľa pod. čísla je už balík od dnešného rána na Slovensku. Ale vo všeobecnosti mi z CZ chodia neskoro - to už z Poľska ho mám doma doručený skôr.

masinka
20. máj 2024

Bratia Cesi zvyknu hovorit: Povedal by som ti vtip o Ceskej poste, ale asi by ti nedosiel. .... Z CR/ do CR je lepsie posielat Packetou, je to vyrazne lacnejsie a do dvoch dni balik mate doma ( to len taky tip do buducnosti).

chrobacik41
20. máj 2024

@maminuska33 ja som v sobotu objednala dala doručiť cez packetu išlo to z Hradca kralove pred pol hodinkou prišla sms ze balíček môžem vyzdvihnúť

januska12323
20. máj 2024

@maminuska33 poštárka nedoručuje balíky ale kuriér, predtým príde správa a bude ti aj volať. Samozrejme ak to máš poslané cez poštu.

maminuska33
autor
20. máj 2024

@januska12323 mne bolo povedané,že mi vraj dôjde žltý lístok a musím ísť pre to na poštu