Koľko stojí rám na okuliare?

8. máj 2023

zdravim
prosim kolko teraz vyjde bezne ram na okuliare a skla klasicke len dioptricke?
preplaca vobec daco poistenia alebo sa to da preplatit v mini penazenke zdravia VSZP?
dakujem

liz_lemon
8. máj 2023

ja som platila cca 50 E komplet za vsetko v Mania optike, ram bol ich znacky, skla tie najobycajnejsie

autor
8. máj 2023

@liz_lemon ram aj skla? wau pozriem dakujem krasne

mareka49
8. máj 2023

Také troska k veci rámy kolo 100 a sklo jedno tak okolo 50 ak také zakladne

lucik194
8. máj 2023

realne ramy okolo 100€ (moderny design) ,obyc sklo 40 za jedno - kupovane pre teens

kaktusik007
8. máj 2023

dost dolezite je co je "len dioptricke" sklo.... lebo syn musi mat v ramci svojej diagnozy skla, kde najlacnejsia verzia, bez akehokolvek stencenia, ci priplatkov, je 70 eur za sklicko. Teda taka bola cena vlastne uz dva roky dozadu... A ram? pri cene jeho skiel mam pocit ze ten ram su len drobne....

liz_lemon
8. máj 2023

taketo

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaroe
8. máj 2023

Cca 200 eur tam plus skla s antireflexnou a antikvapkovou úpravou. Rám z toho bol 100+

hankm
8. máj 2023

Pred dvoma mesiaci som po rokoch riesil. 100 ram (so slnecnym klipom) skla 70. Tieto mam ako rychle riesenie a na volnocas aktivity, sport...Zalezi vsak aj od toho aky typ skiel je nutny vzhladom na diag. A chcem este druhe, a tu sa zda, ze budem musiet podojit ucet, kedze vsetko co sa mi paci a sedi mi (mam malu tvar) tak je uz citelne drahsie, tam ratam ze pustim cca 500+ uz aj so sklami.

autor
9. máj 2023

@liz_lemon mne uplne stacia obycajne. hlavne nech su prakticke

liz_lemon
9. máj 2023

ved presne, aj mne take stacia, preto som dala len tych cca 50 E

peneton
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinvalkovic
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinvalkovic
Odpoveď bola odstránená
Zobraz