Koľko stojí najlacnejší Iphone?

liuskaaaa
26. feb 2023

Ahojte vie mi niekto poradiť koľko stojí najlacnejší iphone a ako sa volá ?

vava_1994
26. feb 2023

@liuskaaaa no tak najlacnejší iPhone bude asi 1 ale ten sa už nevyrába😂..na bazoši si vieš zohnať aj pomerne novší mobil tak ako ja..ja mam xs max..predtym som si kupila 6s takže neviem aké máš preferencie🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️

janka608
26. feb 2023

@liuskaaaa najlacnejší nový Iphone (ak nechceš repasovany) stojí okolo 500-560 Eur. Ide o model SE. Alza ma dokonca terazv akcií niektoré kusy z modelu iphone 11. Skus popozerať viac stránok. Alebo kúpiť novy a kvalitný Samsung, čo ťa možno vyjde aj lacnejšie ako starší model Iphone.

liuskaaaa
autor
26. feb 2023

@janka608 ďakujem obom

evica17
26. feb 2023

@janka608 prípadne xiaomi, za mňa je to k Samsung, ale v oveľa priatelnejsej cenovej relácii. Samsungu sú tiež celkom drahé

mamusa123456789
26. feb 2023

@evica17 @liuskaaaa xiaomi je čínska haraburda, ktorá nič nevydrží, mrzne akoby mu za to platili... Určite ten iphone... Ja som teda nemala ani jeden so spomínaných znaciek, ale manžel mal tie xiaomi už 2 a oba msli výdrž tak cca 2 mesiace, momentálne má už 4 iphone a je s nimi nadmieru spokojný a dá sa kúpiť aj repasovany, myslím ze v nay som to videla, ale cenu si nepamätám a myslím, ze bola naň aj klasická 2 ročná zaruka

eeffka
26. feb 2023

Ja mam roky samsung, mozete mi povedat v com je IP lepsi?

evica17
26. feb 2023

@mamusa123456789 neviem,ja.mam xiaomi už tretí rok a zatiaľ v pohode. Nemrzne, nič sa mu nedeje. A to teda som kúpila nie nejakú extra verziu,len za 100 vku. Odmietam dať také peniaze za iphone, pre mňa je to len mobil.

mamusa123456789
27. feb 2023

@liuskaaaa v nayku majú repasovany rozbaleny iphone za 144,5e takže myslím ze to máš prijateľnú cenu a ešte k tomu ze môj manžel na iphone už štvrtý, tak všetky predával úplne funkčné, lebo je maniak na telefóny, a každú chvíľku ma iný, ale iba iphony mal vždy vyše roka a dokonca jeden podedila dcéra a ten kupoval už používaný a telefón slapal ako hodinky asi 8 rokov pokiaľ som ho ja nerobila, ale keby sme kúpili nový displej tak fičí dalej