Kolko ste boli po operácii žlčníka v nemocnici?

julkaaa1
31. jan 2019

Ahojte caka ma.operacia zlcnika laparoskopicky kolko ste boli hospitalizovane ? Lebo vravia 3 az 4 dni no ja poznam.ženy co napr dnes operovali a zajtra su doma dakujem ...

hettinka
31. jan 2019

Štandardne tie 3-4 dni, ale nesmieš mať zápal, teplotu, vývod ... je to relatívne. Po mojej skúsenosti so žlčníkom poviem, že banálna operácia neexistuje, ja som si poležela 40 dní. manžel týždeň, z toho 3 dni pred operáciou, lebo mal akútny zápal.

lea202
31. jan 2019

@hettinka 40 dní? 😨 Preboha to sa asi pokazilo všetko čo sa mohlo že?

hettinka
31. jan 2019

@lea202 no veru, pokazilo sa, čo sa dalo ... a to som mala vybaveného primára. Ale ja som aj išla neskoro, týžden z toho času ma dávali dokopy, aby ma vôbec pre zápal a pankreas mohli operovať. ja som mala kamene nie iba v žlčníku, ale už aj v žlčových cestách, čo sa už nedá riešiť vždy laparoskopicky.

julinka66
31. jan 2019

Ja som bola 13 dní tiež som mala zápal vysoký robili má laparoskopicky len som začala krvácať tak ma museli rezať

siska53
31. jan 2019

@julkaaa1 mna operovali vo stvrtok a v sobotu na obed som.bola doma. Ale.mne robili aj pruh k tomu.

davida
31. jan 2019

Na druhy den po operacii ides rano domov

haanovajana
31. jan 2019

Aj mna caka operacia a strasne sa bojim.

julkaaa1
autor
31. jan 2019

@haanovajana kedy ides?

maca2014
31. jan 2019

môj muž mal vpiatok operaciu a v pondelok ho prepúšťali

marfikchov
31. jan 2019

Mňa v pondelok operovali a vo štvrtok som šla

haanovajana
31. jan 2019

@julkaaa1 mala som ist v januari,ale pre zachvat mi povedali ze odstup 6 az 8 tyzdnov od posledneho.V utorok idem na kontrolu tak povedia mi presne.

nika82
31. jan 2019

No ak chcú aby im poisťovňa zaplatila pobyt, musíš tam byť 3 či 4 noci

ukulela
31. jan 2019

nemusia to byt 4 dni - ja som bola cielene na jednodnovej chirurgii.
@julkaaa1 takze zvaz ty - ci si polezis v nemocnici, alebo pojdes na jendodnovu chirurgiu. pohladaj na webe. ja som bola v Gynpore na Sliaci a spokojnost. je to sukromna klinika, priplaca sa,ale mne to za to stalo. poobede som prisla, podvecer zoperovali a na druhy den poobede som uz bola doma. keby som sla normalne do nemocnice, zrejme lezim tie 4 dni.

veronika33
31. jan 2019

jeden deň operácia, ďalší deň domov

lienkalululucka
1. feb 2019

@haanovajana neboj sa 😉 ja mám už po Tom a nebolo to nič hrozné

haanovajana
1. feb 2019

@lienkalululucka kolko si bola doma.

lienkalululucka
1. feb 2019

@haanovajana v pondelok operácia a v stredu ráno domov

bibiankaka
1. feb 2019

Pred rokom - statna nemocnica. V nedelu som prisla, v pondelok operacia laparoskopicka a v utorok na obed uz doma.

haanovajana
16. feb 2019

@julinka66 neviete mi povedat mozu operovat aj pocas menštruacie?

bibiankaka
16. feb 2019

@haanovajana podla mna nie... pri operacii mas nohy od seba a operater stoji medzi nimi. Tampon podla mna mat nemozes a vlozka by ti nedrzala na tych papierovych gatkách

julkaaa1
autor
16. feb 2019

@haanovajana moju maminu operovali aj. Ked mala

bibiankaka
16. feb 2019

Samozrejme ked je ti urgent operuju aj tak ale ak sa poanuje dopredu tak urcite na dobu ked ms nebude

haanovajana
16. feb 2019

@bibiankaka mne dal termin 5.3do nemocnice a termin operacie 6.3.a zrovna mam dostat.

bibiankaka
16. feb 2019

@haanovajana tak mozno zalezi od nemocnice/doktora. Mna operovali pred rokom a ked sme sa dohadovali na termine musela som povedat kedy nebudem mat kramy. Na tvojom mieste by som asi radsej zavolala a opytala sa. Ono mozno nejde ani tak o tu operaciu ale na sal som sla o pol osmej rano, o pol jedenastej som sa zobudila a na wc som dokazala ist az vecer o pol osmej. Cize 10-12 hodin s jednou vlozkou po leziacky alebo tamponom si neviem predstavit.

haanovajana
16. feb 2019

@bibiankaka vsak to,budem musiet zavolat.Neviem si to predstavit a este mavam strasne silne.

julkaaa1
autor
16. feb 2019

@haanovajana ja som objednana bola na 18 marca ale ked som.prisla domov od doktora som si spomenula ze mi vychadzajuu kramy, tak som. Volala este v ten den tak ma preobjednali na 25 marca ked.mi skoncia a uz som tento mesiac dostala skor tak by ma mohli aj toho 18 marca kedze dostanem skorej ale uz to necham tak aj tak pôjdem urcite skor nakolko ja mam bolestii stale ...a moja mama ju museli lebo dostala skor zachvat ako bola objednana tak urgent a mala menzes

miroslavakulova
27. mar 2019

Ahojte dievčatá . Ja som od minulého štvrtka po operácii a stále mi nieje dobre . Robili ma laparo ale stále bolesti vstávam ako tehotna , boli ma celé telo , rana keď nelezim stipe . Koľko dlho ste sa po operácii dávali dokopy ? Ďakujem 🙂

haanovajana
27. mar 2019

@miroslavakulova operaciu som mala 7.3 zhruba 6 dni.

marfikchov
27. mar 2019

@miroslavakulova ja som bola fit hneď, bolelo ma jedine ten vývod či čo to bolo, keď to vytiahli, totálne nič... Mňa fakt mohli aj na druhý deň prepustiť

miroslavakulova
28. mar 2019

@haanovajana ja som dnes presne týždeň po operácii už to začína byt ako tak lepšie ale fit teda niesom , hlavne ma stále trápi opuchnuté brucho a dosť veľká bolesť chrbta , závidím ľuďom čo sa po operácii postavili a fungovali ja som bola 4 dni v nemocke a to som fakt mohla len ležať