Koľko si doprajete?

26. aug 2022

Ahojte dievcata,
Chcem sa iba spytat lebo sme mali zaujimavu diskusiu s kolegynou ze co si v priebehu mesiaca dopraje alebo nedopraje.
Ja chodim raz za 3 tyzdne na manikuru, pedikuru si robim sama ale sem tam zajdem (ked mam skarede paty :D), kadernicka tiez tak kazde 3 mesiace, masaz raz za mesiac, kozmetika prilezitostne. Pozerala na mna ako puk, pritom zarabame podobne, deti nemame ani jedna.
Ako ste na tom vy?

ninusa221
26. aug 2022

Chodim iba na nechty. Mám 22 vlasy si nefarbim ostrihať sa idem raz za 3 roky😂. Mamina 45r. chodí len na pedikúru aj to len cez leto a raz za 3 mesiace na vlasy.

laura164
26. aug 2022

Nikam, starám sa o seba doma, raz za mesiac ideme na wellness

missviolet
26. aug 2022

len ku kadernicke cca raz za 5 mesiacov. a hoci sa staram sama (ziadna mani pedi), vela penazi vrazam do kvalitnej kozmetiky - pletovej ci vlasovej

83lenka83
26. aug 2022

Vlasy si farbim sama, nechty si robím sama, pedikura raz za rok, vlasy si nechavam podstrihnut raz za rok, na masaže a kozmetiku nechodim.

pharma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martul
26. aug 2022

Podľa tvojho zoznamu si nedoprajem nič. Nechty ostrihať a namaľovať zvládam. Farbu kúpim v drogérii, večer nafarbim. Nohy namocim do vane, oskriabem natriem. Masáž mi spraví najfajnovsiu manžel niekdedy aj s bonusom navyše 😊

janinque
26. aug 2022

Kozmeticka 1x mesacne, nechty kazde 3 tyzdne, pedikura cca 1x za 5 tyzdnov. Kadernicka kazde 2-3 mesiace. Aspon 1-2x do mesiaca wellness. Som samozivitelka, 1 dieta. Nefajcim, nepijem.

bessie12
26. aug 2022

nikam nechodim. Staram sa o seba doma. Ku kadernicke mozno pojdem az na druhy mesiac a aj to len kvoli tomu, aby mi urobila uces, lebo idem na svadbu.

konikkon
26. aug 2022

Keď som bola bezdetná dopriala som si kozmetiku, kaderníčku, wellness, ošetrenie pleti, proste kadečo. Investovala som do seba nemalé peniaze, dopriala som si. O oblečení, parfemoch a drogérii ani nehovoriac. Bola som rada, ak to za mňa urobia profesionáli.

buberova
26. aug 2022

Raz mesačne na obočko za 3€. Ku kaderníčke raz za pol roka na doplnenie melíru. To je tak všetko.

shannarourk
26. aug 2022

Raz za 3 týždne manikúra. Pedikúru si robím sama.
Raz za mesiac masáž.
Farbenie a skrátenie vlasov mi robí kamoška kaderníčka doma podľa potreby.
O pleť sa starám sama, pealing, masky, čistenie...

Skôr si doprajem v kvalitnej kozmetike a starostlivosti o pleť a hlavne potraviny. Veľa vody, veľa ovocia a u nás kilá a kilá zeleniny 😊

No a hlavne si doprajem kde - tu pohár dobrého vínka 😁😍

tenerifka
26. aug 2022

Nikdy v zivote som nebola na manikure ani pedikure, o vlasy sa staram sama, nechodim ani ku kozmeticke, ani na masaz. Pre mña je to zbytocne premrhany cas. Peniaze su v tomto pre mña uplne nepodstatne.

belllinka
26. aug 2022

Namiesto tychto zbytocnosti, co si vymenovala, si radsej kupim nejake knihy a pojdem na dobre jedlo do restiky

ivik4
26. aug 2022

Umele nechty nemam-nechcem, kozmetiku si spravim sama ( mam aj pristroj u seba v salone) ale to tiez raz za 2 mesiace ked sa mi chce , ku kadernicke idem 1x za rok na zriedenie vlasov,farbim sa sama farbou z drogerky a bicyklujem doma na stacionarnom bicykli uz hadam 10rokov tak ani do posilky nechodim a postavu mam od 18tky rovnaku , do solaria idem tak raz za 3 mesiace
Wellnes par x za rok plus dovolenka pri mori

zivotgombicka
26. aug 2022

Zo skrášľovacích procedúr chodím iba ku kaderníčke tak 2 razy do roka, občas rada zájdem do wellnessu. No rada investujem do chutného jedla a do výletov, tam na sebe nešetrím, rada si tiež zaplatím hodiny jogy alebo zaujímavý kurz 🙂

ivik4
26. aug 2022

Ale inak my ( hlavne ja) velmi vela miname na bary a restiky takze sa to vyrovna

h2
26. aug 2022

Ja: na manikúru, pedikúru a kozmetiku absolútne nechodím, ku kaderníčke len v prípade núdze. Farbím sa sama doma, končeky vlasov si strihám sama jedným/dvoma cvaknutiami nožnicami, trvá mi to tak 20 sekúnd. Na masáži som bola raz, zo zdravotných dôvodov a nemám v pláne to niekedy v budúcnosti opakovať. Ja nemám rada, keď sa ma dotýka niekto cudzí, neužívam si to, ako iné ženy. Pre mňa aj tá kaderníčka je niečo podobné, ako ísť k zubárovi.
Ale rada si v nedeľu napustím vaňu, dám si zábal na vlasy, pleťovú masku, spravím si manikúru a pedikúru sama... toto mám rada. Ale aby som kvôli tomu kamsi chodila, nie ďakujem.

babababka
26. aug 2022

kaderníčka raz za mesiac a raz za štvrťroka 80-100 eúr na knihy

irusa
26. aug 2022

Za pol roka raz ku kaderníčke....a iné nevyhľadávam vôbec ( v živote som nebola na manikúru, pedikúru alebo pri kozmetičke )

0silvia0
26. aug 2022

Podla tvojho zenskeho zoznamu nechodim nikam. Neznasam sediet u kadernicky, zacala som sa strihat sama, farbim sa sama. V zivote som nebola u kozmeticky, ani na manikure, pedikure. Raz ked budem stara a nezohnem sa tak mozno tie pazure niekomu otrcim. A teraz muzsky zoznam, s muzom raz do tyzdna ideme na pivo a pizzu a obcas si kupim nejaku handru z eshopu, lebo neznasam behat po obchodakoch, som z toho vycerpana.

marca12
26. aug 2022

Obcas idem na masaz,kadernicka raz za pol roka to je tak vsetko. Ale chcela by som chodit ku kozmeticke,len sa vzdy zabudnem objednat 🤣 doprajem si v zazitkoch,vyletoch,jedle a podobne

tykat
26. aug 2022

Neznasam ked na mna niekto "saha" takze raz za 2-3 mesiace pretrpim kadernicku (kratky strih). Uz ma pozna, urobi nevyhnutne, navlhci, ostriha, vlasy len presusi pomedzi prsty fenom a utekam 😁

0silvia0
26. aug 2022

Zaijimave, kolke sme sa tu stretli co neznasame osahavanie🤣🤣🤭

deti95060810
26. aug 2022

kaderníčka - 4 krát do roka
rada si kupujem oblečenie, topánky....
investujem do auta - bez auta nevytiahnem nohu zo dvora...🙂

trema
26. aug 2022

Raz rocne kadernicka.. inak minam skor na kurzy, koncerty, kino, dovolenky atd.

smiling89
26. aug 2022

Z tohto co si vymenovala si nedoprajem v podstate nic, pre mna strata casu, vsetko z toho si robim sama. Investujem do kvalitnej kozmetiky, knih, jedla a zazitkov.

kayyaa
26. aug 2022

V zivote som nebola na masazi, a tam ma ani nikto nikdy nedostane🤪, neznasam cudzie dotyky... na kozmetike som tiez nebola nikdy, plet mam ok a zdravu, vlasy si dam podstrihnut raz za rok, mam ich po pas a nefarbim, mam peknu prirodzenu farbu, zatial bez sedin😁...a pedikura a manikura - striham si nechty zasadne sama😃 a na "nechty" som nebola nikdy, som spokojna so svojimi prirodzenymi😃
Ale chodim kazdy den na prechadzky do prirody a vela vela citam☝️ na knihy miniem majland, to je moj wellness😁

liusa82
26. aug 2022

Ja chodim raz za pol roka alebo raz do roka na botox na čelo podla toho ako vyprchá pretože s ním krčím jak divá tak aspoň nemám vrásky.Sem tam potom na laser ak sa mi objaví nejaká cievka červená pretože aj k tomu mám sklony.Takto že pravidelná kozmetika u kozmetičky každý mesiac to nie. Mám doma mikroprúdovú aj galvanickú žehličku tak použivam to a pleť mám peknú,vypnutú zatial.A inak míňam vela na kozmetiku,knihy,sviečky,parfumy rada kupujem všeličo do domácnosti pekné.Tiež nemám deti tak si doprajem

basska_b
26. aug 2022

Ja si sluzby tohto druhu absolutne nedopriavam... mne aj tie miesta, salony, kde sa to vykonava, idu totalne proti srsti... asi som divna alebo humusak, no 😃 proste co zena, to iny pohlad na tieto veci. Dopriavam si pobyt na slnku, v prirode, pri vode, s detmi a muzom, alebo s kamaratkami

nikka055
26. aug 2022

Nechodim nikam akurat ku kadernicke raz za rok nech ma ostriha 😃