Koľko dopredu sa objednať na svadobný účes?

monikam20
12. máj 2018

Ahojte baby sestra sa mi vydava ja to mam uz sice za sebou ale mna kadernicka necesala tak jej neviem poradit. Kolko sa dopredu objednat na uces na svadbu. Diky za rady.☺☺

evittam
12. máj 2018

@monikam20 A to my mame odkial vediet aku klientelu ma kaderníčka tvojej sestry a kolko sa čaká na termin?
Moja kadernicka objednáva najskôr na skúšku-cca tyzden-dva pred svadbou. Potom na ostro v deň svadby. Objednávky ma plne -objednavam sa vzdy keď odchádzam. Keby zavolam dnes da mi termín najskor o mesiac.

monikam20
autor
12. máj 2018

@evittam ona este nema kadernicku chce sa k dakej objednat no nevie ci to este nieje skoro , preto sa pytame o radu ☺ ze kolko dopredu ste to riesili vy☺

evittam
12. máj 2018

@monikam20 Tak nech si najskôr vyberie kaderníčku a potom jej zavolá ako je na tom s volnymi objednávkami a ako to riesit. Naozaj nemáme kryštálovu gulu.😉

monikam20
autor
12. máj 2018

@evittam my sa len pytame kolko dopredu to riesia ine baby ☺

evittam
12. máj 2018

@monikam20 Ty skús pochopiť,ze je to jedno ako to riesila "Hanka z Hornej Dolnej", ktora ked pride ku kaderníčke dnes tak za hodinu odchádza učesaná. A kolko dopredu to riesila "Zuzka", ktorej kadernicka ma plný diár minimalne na mesiac. Radu si dostala.

monikam20
autor
12. máj 2018

@evittam ale od vas ja uz radu mam , nemusite mi ju rozpisovat tolko krat , nas len zaujma ze kolko dopredu ste to zacali riesit ☺ lebo ona ma svadbu az v oktobri a nevie ci ma sa objednat uz teraz hned alebo staci mesiac pred tym ☺

henikav
12. máj 2018

@monikam20 keby mala sestra svoju stalu kadernicku, tak sa s nou jednoducho dohodne pri nejakej navsteve, ale je celkom riskantne ist ku neznamej kadernicke na poslednu chvilu, co ak nebude spokojna? Povedala by som ze mesiac-dva vopred sa staci dohodnut, aby nebola kadernicka prave na dovolenke, ale ja by som si ju odskusala uz predtym. Na skusobny uces staci ist tak max 10 dni pred svadbou. Ja osobne som s maloktorou kadernickou spokojna, hlavne ked si svojvolne robia co chcu

monikam20
autor
12. máj 2018

@henikav dakujeme velmi pekne za radu ☺

ukulela
12. máj 2018

@monikam20 ak nema vybratu kadernicku, tak nech to riesi uz teraz - nejakej neznamej babe by som sa do ruk na prvy krat nezverila. kadernicku treba vyskusat, ci bude spokojna s jej pristupom aj sposobom prace.

beky1813
12. máj 2018

Toto je fakt otazka za vsetky drobne 😊 kazda kadernicka to ma inac.

lubina
12. máj 2018

@monikam20 no treba si dat uces najskor urobit aj pred svadbou a zisti vobec, ci pristane danej osobe a ci je ta osoba s nim spokojna......no a potom sa dohodnut s kadernickou 😉

sasenka6
12. máj 2018

Ja som sa objednavala 8-9 mesiacov vopred 🙂 nakolko dobre kadernícky majú soboty vybookovane na pol roka dopredu

monikam20
autor
12. máj 2018

@sasenka6 sestra prave volala jednej kadernicke a je uz obsadena , fuuha nato ze svadba je az za 5 mesiacov tak sila 😂 musime zhanat dalej ☺

zuzka38
12. máj 2018

@monikam20 ano ved tie top sú vybukovane vopred tak fotograf..

titla
12. máj 2018

Ja som sa objednavala 6 mesiacov pred svadbou, ale kadernicku som poznala, chodila som k nej roky. Skusku som si dohodla 3 dni pred svadbou, ale ako vravim, kadernicku som poznala a ona dobre poznala moje vlasy.

lilyianka
12. máj 2018

@monikam20 ja som sa kadernicke ( a to je moja dobrá kamoska) objednávka niekoľko mesiacov pred svadbou....spomenula som jej, kedy je svadba a už asi 3-4m pred ma dávala do diara a bola som rada, že ma voľné, keďže v sobotu sme svadby, oslavy a pod...na skúške som bola raz pár týždňov pred svadbou s tým, že mi skúšala viac účesov ( cca 3-4 a na každom sa mi páčilo niečo ine) a potom to skombinovala...
Inak ako ti rádia baby, treba danú kadernicku najprv spoznať, môže sa stať, že jej práca sa ti nebude páčiť.. ..ono nájsť dobrú kaderníčku tiež nie je malina...

selest
12. máj 2018

Ahoj z vlastnej skusenosti, ak nema kadernicku ktoru pozna ako robi, nech ide cim skor na skusku pre pripad ze by zistila ze kadernicka je napriek odporucaniam nesikovna. Teda aby si potom nemusela narychlo zhanat novu. Ja som mala "super" kadernicku a kozmeticku "vizazistku" skoro pol roka pred svadbou zajednanu, a tyzden pred svadbou som isla na skusku a stade domov s placom..

kecalkova
13. máj 2018

Ja som sa dohodla s kaderníčkou 2 mesiace dopredu, aj to som mala šťastie. No a potom týždeň pred svadbou mi spravila skúšku, či držia papiloty, zladili sme naše nápady čo a ako. V ten deň som mala rozlúčku, takže som vyzerala super.... no o 3-4 hod som mala skoro úplne rovné vlasy a to sa dosť dlho babrala s nimi...no aspoň mala istotu, že to musí inak spraviť, aby som na svadbe bola tip-top deň, nie pár hodín.... Bola som spokojná, účes som mala stabilný, aj keď vonku lialo..... až kým sme sa nešli fotiť pred omšou.... potom už slnko svietilo. Faktom je, že je lepšie mať kaderníčky (2-3), ozvať sa im čím skôr, aby to už nebolo náhodou neskoro. Ja som týždeň pred svadbou riešila kantorku.... a to som už stepovala na mieste, aby mala voľno, keďže druhá bola chorá... takže radšej riešiť všetko včas ;)

lucykelly
14. máj 2018

ja som sa objednávala ku kaderníčke a vizážistke v jednom rok dopredu, nakoľko je veľmi žiadaná a vyťažená 🙂

matulienka10
25. máj 2018

@monikam20 podla vytazenosti kadernika, my mame jedneho velmi oblubeneho, tak sestra je na svadbu objednana hadam aj rok vopred, ale necely, viem, ze to riesila jedno za druhym, lebo sme v meste kde potom tazko zohnat volnu salu, hudbu, ... ja by som odporucala cim skor ked je rozhodnuta u koho sa chce cesat 😉