Koľko českých korún dať dieťaťu do Zoo v Zlíne?

januarova
28. máj 2018

Ahojte kocky,
viete mi poradit, kolko ceskych korun je vhodne dat 11 rocnemu chalanovi na skolsky vylet do ZOO Zlin? Nemam vôbec predstavu o cenách. Aby mal na pripadnu zmrzku, nejaky suvenir a pod. Staci
300-400 KC ?
Dakujem

m2612
29. máj 2018

Ahoj to ma myslim az az.Aj na zmrzku aj na darcek z vyletu .Viac by som urcite nedala vsak vylet platis aj to mu vysvetli 11.rocny je uz rozumny.

laska201
29. máj 2018

Ked sme tam boli na posledy tak ja som vytahovala z uctu 3000ck a vtom sme mali aj vstupne 2dospely 1 dochodca a 3deti.Aj paradny obed zmrzka vody a este nam aj ostalo z toho a este sa syn povozil aj na tave co bohuzial dalsiu navstevu uz zrusili.Tak si myslim ze v pohode to bude stacit ved je sam a ten obed tiez tam neni drahy nejaka zmrzka voda a za 100vku nejaku hracku.

rusalinka
29. máj 2018

Ja si myslím, že 300 - 400 je dosť málo - je to cca 13 € a ceny v zoo bývajú dosť premrštené... radšej nech ti donesie späť, ako by sa mal pozerať na spolužiakov, ktorí si dajú dve zmrzky a on si nebude môcť dať...

pdt
29. máj 2018

moja bola pred týždňom za 300 korun sa najedla (vyprazany syr s hranolkami a kola) magnetka, zmrzlina. pitie som jej dala zo sebou, aj v autobuse treba pit.

januarova
autor
29. máj 2018

dakujem za odpovede. vodu bude mat so sebou, vstupne sa plati cez skolu. takze to ma byt ozaj len vreckove.

simca06022011
29. máj 2018

Bude mu to stačiť, boli sme minulu jar a menili sme 1500, kopu sme doniesli späť. A to sme aj obedovali a hlúposti kupovali. Ceny sú lacnejšie ako u nás v eur určite.

tncka
29. máj 2018

@januarova tak mu daj 500kc s tym ze co neminie vrati,je dost velky na to aby to pochopil. Upozorni nech nekupuje zbytocnosti. Raz sa musi naucit hospodarit s peniazmi

deiwid
29. máj 2018

veľa veď ak je pubertiak potrebuje na drogy a chlast nie? ešte aj pár žien zbaliť a čo ine frčí pre ženy ako lóve money tuke