Koľko berie Kali za súkromný koncert?

28. jan 2023

Ahojte ..otázka, vie niekto, koľko berie taký Kali za súkromný koncert? Kamoška bude mať 40, oslava iba medzi blízkymi, (cca 16 ľudí) ale chceme jej nejaké max prekvapení, zážitok na celý život...a to by bol koncert Kaliho...keďže nežije na Slovensku, nemá možnosť ísť hocikedy na oficiálny koncert.
Čo myslíte, koľko by to stálo tak hodina súkromného koncertu

kacernakokse
28. jan 2023

Ja si myslím že on také ani nerobí. Ale keď hrá v klube, tak má niekoľko tisícový honorár. Ak nie aj desať a viac.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loginexistuje
28. jan 2023

5-6 tisic mozes ratat

autor
28. jan 2023

Ďakujem...tak to je ozaj cez náš rozpočet... škoda

wizz
28. jan 2023

Ja som pracovala v tejto brandzi a myslim, ze sa mu kludne ozvi. Tie tisice su podla mna premrstene. Napis mu a zistis. Urcite si rad zarobi v tento dobe.

zuzubb007
28. jan 2023

Za skusku nic nedas, ale teda bude to okolo 5000 mozno aj viac to dost zrujnuje cloveka

muchotrafka298
29. jan 2023

Pocitaj s tym, ze treba mu zaplatit nielen za koncert, ale aj dalsie naklady /dopravu, ubytovanie a pod/. Vobec to nie je lacny spas tieto sukromne koncerty.

lesnytrubiroh
29. jan 2023

Lacnejšie vás vyjdú "Horkýže slíže", ako nejaký pseudo raper a spevák...U nás zobrali HS za asi 80 minútový koncert 5 tisíc€ - leto 2021. Za komplet.

lenjaona
29. jan 2023

Čo keby ste jej dali oneskorený darček typu lístok na koncert kaliho vip + jej preplatili cestu a spojene veci s tým
Vyjde to lacnejšie

muchotrafka298
29. jan 2023

@lenjaona toto je super nápad.

lenjaona
29. jan 2023

@muchotrafka298 lebo hentak je to skutočne drahé ale napr listok do backstage ak stojí +-150-200€ ,tak ubytko nejake normálne + cesta a bude to možno 600 záleží aj odkiaľ cestuje pani, lebo fakt menej ako 3000€ by nezobral a za tu sumu má človek extra dovolenku

muchotrafka298
29. jan 2023

@lenjaona ďalšia vec je, že či by sa boli tí ľudia oslavncovi ochotni na darček za tie tisíce poskladat. Do tisícky sa to dá, že by každý dajme tomu prispel. Ale neviem, nepoznám finančnú situáciu autorky príspevku.

lenjaona
29. jan 2023

@muchotrafka298 aj keby na to mali fakt je to drahé a je to len koncert, keby fakt dovolenka alebo výletná lod na týždeň

muchotrafka298
29. jan 2023

@lenjaona bývalý kolega zisťoval takto nejakého interpreta a keď mu povedali sumu, tak on že to radšej na peknú dovolenku pojdu

gertrudaosem
29. jan 2023

Spýtam sa kaliho

kiwi3
29. jan 2023

skus napisat managerovi. urcite nebudes prva ani posledna: kali.records01@gmail.com. ale myslim, ze tych 5000 je realnych. o vela menej to nebude

23lenka
23. mar 2024

Ahoj aj si zistila tu cenu? Manžel bude mať 40 a bol by to krásny darček. Ďakujem za odpoveď

haraburdova
23. mar 2024

Ja som z tohto fachu, pracujem ako organizatorka kulturnych podujati, na takehoto interpreta by som minula minimalne 10k. Okrem honoraru treba ratat s cestou, stravne, alebo pohostenie, ubytovanie a hlavne s tym ze on nebude spievat len tak do vetra ale treba mu aj nejake hudobne prilusenstvo a tech. zabezpecenie. Spevaci, kapely mavaju svoje hudobne ridery co potrebuju na koncerty a koniec koncov to castokrat stoji viac nez honorar samotneho umelca.