Koľko a ako ste schudli?

lianaty
14. feb 2020

Ahojte, koľko sa vám podarilo schudnúť a za aký čas? Ako ste sa stravovali a cvičili?

kittykat22
14. feb 2020

@lianaty skus tam este prihodit z akej vahy na aku vahu 🙂 pretoze chudnut zo 120kg a z 58kg bude rozdiel 😀 schudla som z 58 na 54 za 3 mesiace. Lahsia vecera, menej sladkosti, cvicenie 5x do tyzdna 20 min. Rozne z youtube od 30 days shred, cez ewu chodakowsku, fitness blender, boho beautiful ...

lianaty
autor
14. feb 2020

@kittykat22 Máš pravdu 🙈 myslim chudnutie napriklad 10-15Kg. Nie ked ma niekto 120 kg ale napriklad do tych 70 kg a nižšie.. pretože je ozaj rozdiel ked niekto schudne 10 kg za mesiac lebo ma 120 kg a ked niekto 10kg za 3 mesiace lebo ma 65 kg :D

alenah31
14. feb 2020

@lianaty 17 kg za 4,5 mesiaca - úprava stravy na 5 porcií denne s vynechaním všetkého z bielej múky + rotoped 30 min. 4x týždenne.

suge
14. feb 2020

Cca 10 kg za 6 mesiacov. Necvičila som a jedla som hocičo, iba som skresala denný príjem kcal.

kittykat22
14. feb 2020

@lianaty mozno skus este v skupinach https://www.modrykonik.sk/group/list/ pozri si zdravu stravu, chudnutie, cvicenie - baby tam maju fotky pred aj po, jedalnicky, rozpisy cviceni 🙂 mozno tam najdes inspo prave pre teba

lianaty
autor
14. feb 2020

@kittykat22 super dakujem 🙂

lianaty
autor
14. feb 2020

A baby gratulujem, ale kolko ste mali pred tym kg a kolko teraz?

strapec
14. feb 2020

@lianaty ja som schudla zo 66 na 61 za pol roka, s tým že som chodila 1-2 krát do týždňa plávať, 1 krát jóga, písala som si kaloricke tabuľky kým som nechytila odhad (cca po mesiaci som už vedela) dopriala som si sem tam sladké, na večeru som vynechala sacharidy, nemala som pocit, že držím diétu a preto mi to asi aj vydržalo, aj keď tých 5 kg som chudla dlhšie

lasina
14. feb 2020

Skoro 1 rok z 64 kg na 53 kg...čiže 11 kg.Moja výška je 170. Dvakrát do týždňa plávanie, infra sauna , a sem tam beh. Vylúčila som pečivo, sladkosti, slanosti...kaloricky príjem cca 1500 za deň.plus veľa vody. Momentálne po chudnutí, som trošku musela začať viac jesť, nakoľko som bola veľmi unavená a cukor som mala na veľmi nízkej hladine.Momentalne mám váhu 56 kg a držím si ju. Ale po zime sa chcem naštartovať opäť.

hrasocek12
14. feb 2020

@lianaty ja som schudla 10kg za rok a uz sa mi nevratili ☺️ drzala som podla jedalnicka od fitness trenera bielkovinovu dietu a cvicila kardio cvicenia a popritom este som cvicila s appkou na precvicenie a spevnenie tela 30dnova fitness vyzva - zo zaciatku to bolo narocne ale potom si moje telo zvyklo a da sa pekne aj doma cvicit a nemusim sa hanbit niekde vonku ☺️ nie je dobre chudnut vela kil kazdy mesiac lebo moze hrozit jojo efekt je lepsie chudnut pomaly, nech si organizmus zvykne a nedostane sok tak sa kila uz nevratia ☺️ teraz som v tehotenstve pribrala ale idem po porode a kojeni opat do toho 🤗 drzim palce ☺️
A predtym som mala 82kg a schudla som na 72 🙂 teraz v tehotenstve som pribrala z tych 72 na 87kg ☺️ ale teraz na vahu nekukam lebo som tehotna ☺️ viem ze to znova zhodim dole a uz aj viac ☺️

simona2741992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz