Kolegyňa mi neodpisuje

2. sep 2022

Kolegyňa mi zrazu prestala odpisovať .. nechápem. Písali sme si pol roka a z ničoho nič len videná necháva. V robote sa bavíme normálne..

mirage
2. sep 2022

nechce ta.

syslik81
2. sep 2022

mozno si uz otravna..alebo hold nema na teba naladu ..stacis jej v praci

bamboa
2. sep 2022

Keď sa v robote normálne bavíte, tak sa jej opýtaj, v čom je problém 🤷‍♀️

loyda
2. sep 2022

Tiež sa s kolegyňami normálne rozprávam v práci, ale keď prídem domov, nepotrebujem voľný čas tráviť na messengeri s nimi....akože, ak by mi vypisovali ešte po večeroch, tiez by som si to Max prečítala.

tykat
2. sep 2022

A co jej pises ked sa vidite nazivo v praci?

suzitok
2. sep 2022

Asi jej to bolo uz prilis..ja mam taku kamarátku, s ktorou to funguje tak, ze jej odpíšem na správu, len ked viem, ze mam najblizsie 2 hodiny casu, lebo to je lavina sprav a na to fakt nemam cas...a nechápe, preco nepisem, ked ma vidi online..no lebo...
A ked sa stretneme, tiez je to v pohode,ja som jej ale otvorene povedala, ze nemam cas ani chut na vypisovanie, ze ma to oberá o cas a zasahuje do súkromného života... pochopila....

autor
2. sep 2022

Však ale mohla mi to povedať. Lebo ona mi tak začala vypisovať prvá tak aj ja jej a zrazu prestala

suzitok
2. sep 2022

Tak to mozno doslo do bodu, ze stačilo..alebo ma doma iny program, hobby....

janetinka27
3. sep 2022

no asi si vsetko poviete v robote. drkotenie cez pisanie je zdlhave a mne sa to tiez nechce s nemam na to vobec cas. poviete si to potom v robote

h2
3. sep 2022

Mne už fakt v poslednej dobe zostava rozum stáť nad niektorými diskusiami. Ste kolegyne, vidíte sa v práci. Keď ťa toto fakt tak strašne trápi, tak sa jej opýtaj. Keď nevydržíš do pondelka, tak cez telefón sa dá aj zavolať. Kolegyňa sa určite poteší. 🙄

jaskolka
3. sep 2022

Možno ju to už prestalo baviť, nemá náladu na odpisovanie, má iné veci na riešenie, nemá čas, má iný program, nezaujíma ju, čo píšeš, možno nesúhlasí už s tebou v nejakých veciach ci názoroch...
Co je na tom zvláštne? Tiež mam kamošky, s akými som si písala pred časom intenzívne, teraz už takmer netuším, čo robia.
Nemôžeš čakať, že do smrti budeš si písať s niekym tak ako na začiatku.
A keď ste kolegyne, tak zrejme si podstatne veci poviete v práci.

mam1na
3. sep 2022

Také intenzívne písanie oberá o čas. Možno sa už "vypísala" a potrebuje čas na xy vecí doma či inde, lebo keď je intenzívne na mobile, oberá o pozornosť svoju rodinu, alebo priestor na oddych sebe vlastný. Keď si chce porobiť a pochystať, brzdí ju záplava ďalších a ďalších správ. Možno je jej iba blbé, povedať ti to náročnú, aby si sa neurazila. Tak len prečíta a ide ďalej.
Moja sestra tak príde z práce napr. na kávu, keď sme doma a väčšinu času 90perc je na mobile a odpisuje kolegyni/am... Veľmi si vážim u ľudí, ak odložia mobil a nečetujú, nelustrujú mobil, keď čas, ktorý je pre každého obmedzený, trávime spolu a venujeme sa navzájom a nie že len odpisovačky a na otázky len stroho reaguje, kedy viem, že ani nepočúva, čo hovorím. Nepoviem, keď treba čosi vybaviť, ale nie že xixixaxa som na návšteve, káve s niekým a lustrujem mobilom. 😉
Niekto si potrebuje 19 hodín písať, niekto je z toho časom vyhoretý.

viestta
3. sep 2022

Nasla si inú, ktorú bombarduje spravami. Ja na tvojom mieste som rada

svetlonos
3. sep 2022

Po praci mobil vypni a zapni az na druhy den po obede. Krasny pocit. Nebudes mat tendenciu stale do neho hladiet.