Kojenie po operácii

julkaaa1
2. feb 2019

Ahojte caka ma.operácia zlcnikovych kamenov a stale kojim dcerku mate doktora skusenost ? Da sa kojit aj po Operaci? Mam veľa mlieka nerada by som prestala dakujem...

janulka257
2. feb 2019

@julkaaa1 24 hodín po celkovej anestézii by sa nemalo kojit, lebo lieky z anestézy prejdú do mlieka.. treba odstriekavat tých 24 hodín a vyliať. Potom je už kojenie v poriadku ❤️

julkaaa1
autor
2. feb 2019

@janulka257 no do 24hodin by som ani.nekojila ved v nemocnici budem 3 dni a odstriekavat to nebudem.nakolko odstriekavat sa mi.nedam tak mi.mlieko nechce ist...a mam.uz vacsiu ma 14 mesiacov tak to sa ani odstriekat neda tolko mlieka takze myslis ze ked nebudem.kojit 3 dni a potom ano da sa ? Nakolko naozaj by som.nerada prestala lebo mala mi nechce nic.ine pit len mlieko z cicky

babi81
2. feb 2019

@julkaaa1 skus odsavacku urcite ti pojde.na som odsavala 11mesiacov

vektricka16
2. feb 2019

@julkaaa1 hm poradit neviem len som zvedava ci sa nebojis ze sa ti dcerka uz po tych 3 dnoch neodstavi od kojenia?

andyboo
2. feb 2019

@julkaaa1 Ahoj, ja som si tym presla a teda maly mi prestal chciet prso po prichode z nemocky. Mal vtedy 5mesiacov. Inak mlieko po anesteze som mala az zelene, nechutne. Urcite by som ho nedavala aj viac nez 24hod dietatu.

ukulela
2. feb 2019

@julkaaa1 praveze odstriekaj/odsavaj. aby si telo stale myslelo, ze po mlieku je dopyt. a nedala sa ti vybavit ta jednodnova chirurgia? resp. by ti dieta mohli doniest na nakojednie druhy a treti den ....
a off topic - nezakladaj kvoli kazdej "zlcnikovej" otazke novu diskusiu - pis do jednej - pomoze to aj dalsim babam, co budu hladat odpovede.

lindusss2016
2. feb 2019

14 m dieta sa podla mna za 3 dni neodstavi. Moja mala 18m, ked som stratila mlieko v druhom tehotenstve a znova sa prisala pol roka potom, ked som porodila. To sa absolutne neda porovnavat s 5 m babom @andyboo

@julkaaa1 ty si zozen odsavacku do nemocky, lebo uz po par hodinach sa ti prsia naleju ako kamene a budu ta strasne boliet. Odsavaj podla potreby, vylievaj a po tych 24 hod nech ti bud donesu dieta na kojenie alebo posli domov mlieko vo flaske, ale myslim, ze to v pohode date. 14m je uz dost na to, aby mala vydrzala bez mlieka den, nech jej hlavne muz ponuka vodu co najcastejsie. Drzim palce, n3ch si rychlo fit. Moj ma teraz rok, ale skor ci neskor ma ten zlcnik tiez caka, tak nvm, ci to nebude este pred odstavenim 😏

julkaaa1
autor
3. feb 2019

Ja mam.problemm ze ja ju kojim.v noci aj 3 krat sa.budi na mlieko co.mi ju budu.nosit napr.o 22,2,a 5 ? Ona mi.zaspava pri cicke....flasku mi vobec nechyti ziadnu skusala som.uz aj vela.cumlov vobec len sa hra

mpravda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beky1813
3. feb 2019

A ako to mate vyriesene doma, ked dieta nebude 3 dni pit?

lindusss2016
3. feb 2019

@julkaaa1 no to bohuzial bude musiet v noci bez teba zvladnut. 14 m je predsa dost velke, aby pilo z pohara, v najhorsom pripade lyzicka. Ale ja som mojmu malemu flasu nikdy nedavala, od zaciatku ho ucim na pohar. Treba skusat rozne varianty, predsa nemoze byt bez tekutin

siska53
3. feb 2019

@julkaaa1 ano,mozes kojit aj po nej. Ja,ked som.uz vladala chodit, som si hodila odstriekavat mlieko,lebo ako na just sa mi odsavacka pokazila,tak nez mi priniesli novu, som si chodila odstriekavat do umyvadla.

siska53
3. feb 2019

@julkaaa1 a 14m.je uz velka, ja som sla od ledva 7m. Ale uz mala.dva prikrmy zavedene.