Koho voliť?

21. mar 2024

Nepíšem to tu s cieľom rozprúdiť nenávisť, ale ja vážne neviem, koho mám voliť. Absolútne netuším a voľby sú už túto sobotu. Jediné, v čom mám jasno je, že nevolím Kotlebu a Ha-ra-bi-na. Pelle mi tiež veľmi nie je po chuti.

egonsk
21. mar 2024

Ja si myslim, ze treba volit nejakeho chlapa. Zeny su tam neni na vyber.

mladena
21. mar 2024

Tak nevoľ keď nevieš koho. Či akože ďalšia reklama na Korčoka? Lebo keď nie Kotlebu, Harabina, Pelleho tak koho asiiii??? Ach bože.🙄

simkima
21. mar 2024

cakala som samozrejme priblble komentare, bez toho sa to jednoducho zaobist nemoze. ale tak pokial nevies ty sama, tak nechod. pravdepodobne by si volila aj tak len Harabina 😀 podla mna je to jasne, kto je tam najmensie zlo.

michaelam2
21. mar 2024

Urcite Korcoka…pojdes?

autor
21. mar 2024

@egonsk Škoda.

bogierka
21. mar 2024

presne tento isty problem mam aj ja. ako moc tam toho na vyber nie je, nuz co uz. a ked clovek nejde volit tak co sa jeho hlas rozrata ci ako to je?

8853
21. mar 2024

Este mas na vyber ist a hodit prazdne...

miskaska
21. mar 2024

Tak Korčoka. Ak nie v prvom kole, urcite mu daj hlas v druhom kole.

luccija
21. mar 2024

@8853 to ma aký význam?
Posledné roky stále volíme menšie zlo škoda, že nie z akých ludi...

sirka9
21. mar 2024

@luccija áno, volíme menšie zlo, lebo nič iné nie je. A nakoniec aj z toho menšieho zla sa vykľuje veľké zlo

nafka0483
21. mar 2024

Pozri sa, vela ludi aj v parlamentnych volbach voli nie podla toho kto im vyhovuje (lebo vyber je aky je), ale podla toho ze vedia koho ucite nie. Vyberu teda toho, kto ma najvacsiu sancu porazit to co urcite nechcu.

777januska777
21. mar 2024

Prosím len nie pelleho. Mafia už vlastní všetko nemusí aj prezidenta.

gab1sol
21. mar 2024

Ak nevieš, koho by si chcela, ale vieš, koho nechceš, rozhodni sa pre toho, kto môže poraziť tých, ktorých nechceš. Presne ako píše @nafka0483

dadka1997
21. mar 2024

Voliť treba rozumom.. hlavne sa nepýtaj na nazor druhých ide o tvoju budúcnosť a ty musis vediet, čo v buducnosti chces a mysliet tým aj na deti..

sirka9
21. mar 2024

@gab1sol no, len z toho by vyšiel jedine Korcok alebo pPelle 🤣 a keď nechce ani jedno z toho tak ma po chlebe 🤣 lebo pochybujem, že nejaký iný kandidat ma nejaké vyššie šance poraziť tých dvoch

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gab1sol
21. mar 2024

@sirka9 a? Tak z toho mi vychádza p. Korčok. Tým vylúči p. Kotlebu a p. Harabina a p. Pellegrini autorke nesedí… Či to zasa tebe nesedí, aby boli tí dvaja volení?

xsuzannex
21. mar 2024
sabina230
21. mar 2024

Treba sa rozhodnúť medzi dvomi, ktori maju najväčšiu šancu a to je Pelle a Korčok….. taktiež si treba porovnať aké majú vízie do budúcnosti pre Slovensko. Pre mňa je určite jasná voľba pán Korčok. Pellegriny sa podpísal pod novú novelu trenstného zákona, všade rozpráva ako chce pomáhať ľuďom ale neuvedomuje si že tým že podpísal tú novelu nás všetkých ohrozil. Neskutočne podlieza Ficovi. Ja už len čakám kedy sa bude zdaňovať aj vzduch. 🙂
Určite choď voliť, tieto voľby sú veľmi dôležité. Zmeny sa ťa dotknú tiež, neobíde ťa to lebo si nešla voliť. Keď máš právo vyjadriť postoj, treba to vyžiť.

annamarin
21. mar 2024

Ja sledujem dianie v politike. Ak Pellegrini vyhra tak sme v háji. Vlada si bude schvaľovať a aj podpisovať vsetko bez nejakej vonkajsej kontroly, ci to co robia je správne, morálne. Cize ja radim hocikoho okrem Pelleho.

zuzidr
21. mar 2024

@mladena a čože tam nie sú iní kandidáti? niektorí ozaj vidíte len 2-3 max. 4 a koniec....

queen_mary
21. mar 2024

Korcok for the win 🖖 hociktora ina volba nas posunie do vychodneho bloku 🥲😪

queen_mary
21. mar 2024

@zuzidr a naco by si volila niekoho s preferenciou 1,5%? Ved to je prepadnuty hlas.

hanaxxx
21. mar 2024

Ak ti zalezi na tom, aby sa znizila pravdepodobnost, ze sa tvoje zivotne podmienky zhorsia, tak vol Korcoka.

viestta
21. mar 2024

@zuzidr ano, su tam aj ini kandidati. Napriklad Kubis, Dubovsky. Vsetci ostatni su pre mna absolutne neprijatelni.

egonsk
21. mar 2024

@mladena si absolutne vystihla pravdu v tejto teme, je to Korcokova "nenapadna kampan". Aspon si moze kazdy zapamatat nicky trollov a manipulatorov 😃

thoughtfulweirdo
21. mar 2024

Pozri si včerajšiu debatu. Myslím, že sa ti výber možností drasticky zníži.

levandul_ka
21. mar 2024

Korcok mi pride dost arogantny a snobsky,
nevie sa podla mna vcitit do obycajnych ludi

Ja volim Harabina,

Ak sa nedostane nahodou do II. kola tak Pelle

8853
21. mar 2024

@luccija no moznosti su:
- ist a vybrat si niekoho - standardna situacia
- nejst - nizsia volebna ucast, ludia nemaju zaujem o politiku
- ist a nevybrat si - volebna ucast vyssia, ludia nemaju nic poriadne na vyber, aj ked zaujem je

Ja nehovorim, co ma urobit, len som jej spomenula aj poslednu moznost. Vsetky tri davaju inu spravu o naladach v narode.

Osobne tiez idem len za mensim zlom, aj ked mam rozdielny nazor na pre mna podstatnu otazku. Aj keby som radsej Kubisa, no ten sa pre tlacenku Korcoka nedostane do druheho kola.