Koberec na celú izbu

traffic
11. jan 2015

Dobry vecer,
zhanam koberec na celu izbu, kedysi sa tie koberce volali RIGA, neviem ako sa volaju dnes, kedze na trhu ich je vela, ale vsade su len kusove a na mieru na celu izbu neviem nikde najst, nemate niekto skusenosti kde sa daju kupit na celu izbu, nechcem s detskymimotivami chcem iba v jednej farbe v zelenej alebo tyrkysovej dakujem za odpovede

euka210
11. jan 2015

koberce Trend

bonaqa2013
11. jan 2015

@traffic prosím ťa, v každom obchode s kobercami majú aj koberce metrážové, ktoré sú natočené na veľkých kotúčoch. A možeš si kúpiť aj 10 m.

alan66
12. jan 2015

my sme kupili fialovy a maju aj zeleny ako spominate@traffic - v - merkury market

bonaqa2013
12. jan 2015

@euka210 tie koberce majú hoc kde - napr. Merkury ..., Baumax, obchody zamerané čisto len na koberce - v našom meste sa može volať inak ako vo vašom.

euka210
12. jan 2015

@bonaqa2013 koberce Trend su siet taka ako baumax. a pod, aspon na vychode vo vecsich mestach je

anatalia77
12. jan 2015

@traffic je to cca pol hodiny co som prenurala net a hladala som to iste. Davam si do kopy predstavu o prerabke bytu a rozhodla som sa zakryt plavajucu podlahu kobercom. Takym tym co sa ludovo povie technicky alebo vysokozatazovy. No a mudrejsia nie som. Musim ist osobne do merkury alebo kde do certa.

traffic
autor
12. jan 2015

@anatalia77 ano aj ja som sa rozhodla zakryt podlahu kvoli detom, lebo im je zima, nasla som hocijake koberce aj tie metrazne, ale ja chcem taku peknu zelenu farbu a tu som nenasla, taka tmavsia zelena alebos motivmi to jej je dost, ale svetla pekna zelena nikde, no skusim este pobrovsovat

anatalia77
12. jan 2015

@traffic ja chcem zmenit obyvacku na cerveno-cierno-sedu. Teraz mam oranzovo hnedu. Takze koberec bud sedy alebo cerveny. Uz som nieco aj nasla,ale tiez popozeram viac.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka788
22. feb 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Ja zbožňujem koberce s vysokým vlasom len ma odrádza ich čistenie.Máte niekto skúsenosti?