Kniha Život bez hraníc

sunny8
25. apr 2020

Ahojte máte prečítanú túto knihu ? Ako u vás zafungovala a čo vám pomohla zmeniť ? Na FB bola skupina cesta duše a tam ju ženy občas spomenuli ale nevenovala som tomu pozornosť a teraz FB nemám tak už sa k tej skupine nedostanem 😂 ďakujem za odpovede ❤️

limetka69
25. apr 2020

Mam, precitala som ju pred rokmi a mam pocit, ze to fungovalo, kym som to praktizovala.

sunny8
autor
25. apr 2020

@limetka69 a za Ako dlho bolo vidieť výsledky ? A ako často si to praktikovala ? 🙂

limetka69
25. apr 2020

@sunny8 ni mas ti praktizovať vkuse. Kolkokrat ta to napadne, takze velakrat za den a potom ti to pride otravne a prestanes 😂 ale nie... Kazda sme ina, mozno vydrzis. Mozno, mesiac to trvalo, v knihe sa pise, ze je to ako zmuteny pohar vody, treba cakat kym sa kal usadi na dne pohara. Cize chvilku to potrva, ale treba vediet ako mysliet, nie je to leb o 4 vetach a mimo nich pachat zlobu 😀 beh na dlhe trate, ale funkcny, 🙂

sarita510
25. apr 2020

su aj tu skupinky napr medzi nebom a zemou a secreet,hopoono co ja viem je ...ako usadeny kal na dne pohara a ked to chces vycistit tak ten kal rozviris cize zo zaciatku sa ti to bude zdat este horsie ...ale nie
dlho :D

margaretka_
25. apr 2020

Neprezradite v skratke o co vlastne ide? Uz som videla niekde to slovo hopo... ale netusim o co ide 🙂

panelacikova
25. apr 2020

@margaretka_ aj mňa by to zaujímalo, pripájam sa 🙂

silviakup
4. máj 2020

citala som uz davno, no pride mi to take zvlatne len tak opakovat tieto vety