Kniha Plodnosť, cykly a výživa od Marilyn M. Shannon

hadassah
5. okt 2011

Veľa som už o tejto knihe čítala, no nikde nie je dostupná a nedá sa zakúpiť. Máte niekto túto knižku doma, prípadne v pdf formáte napr? Rada by som ju nejakým spôsobom získala, kúpila od niekoho, kto ju už nepotrebuje, alebo si ju požičala a nafotila. Vďaka za odpovede.

pifina
5. okt 2011

@hadassah ja som ju mala, ale niekomu som ju pozicala a neviem komu 😝 ale skus napisat tu: lpp@lpp.sk ja som tu knihu mala z ich pobocky, tusim to aj oni vydavali (www.lpp.sk)

hadassah
autor
5. okt 2011

@pifina pozrela som ju aj v lige, ale náklad je už vypredaný.

pifina
5. okt 2011

@hadassah skus im napisat, mozno niekto z ucitelov ma doma este par nepredanych kusov 😅

hadassah
autor
5. okt 2011

@pifina ok. skúsim sa teda spýtať. Vďaka.

hadassah
autor
5. okt 2011

Ešte som chcela doplniť, že kniha môže byť kľudne aj v angličtine, ak ju niekto má.

evkasus
19. nov 2011

@hadassah Ahojky, ja by som sa tiez rada dostala k tejto knihe, ale zda sa, ze sa asi zohnat neda. Mohla by som ta poprosit, aby si mi dala vediet ak sa k nej ty niejakym zazrakom dostanes? Dakujeeem. 🙂

hadassah
autor
20. nov 2011

@evkasus ahoj, knižku som už získala v elektronickej podobe. Pošli mi v IP tvoj mail, rada ti ju zašlem. Pa

slniecko2
17. feb 2012

@hadassah ahoj-ja by som ta tiez chcela poprosit-ak mas este tu knizku v el.podobe-mohla by si mi ju poslat? a dufam ze to nie je moc osobne: aj pomohli rady z nej? dakujem!!!

adkiii
18. apr 2012

Ahoj Hadassh, mohla by si mi prosim ta poslat knizku v elektronickej podobe? Prave ju zhanam a natrafila som na tvoj prispevok. Akurat, ze prispievam do modreho konika prvykrat tak neviem ci ti mam napisat mail sem, alebo sa to da aj inou sukromnou spravou. Budem ti velmi vdacna.

luga
19. apr 2012

@adkiii , ahoj ... len jedna rada: ked chces, aby clovek, ktoremu pises, vedel o tom, ze mu pises, treba ho "oslovit" v takejto forme: @hadassah - vtedy dostane upozornenie 😉 .... pripadne sa mu da napisat do internej posty - IP

adkiii
19. apr 2012

@luga , diky uz zistujem ako to tu ide 😉

monika_nm
27. okt 2012

@hadassah ahoj prosim Ta vedela by si aj nam zaslat tu knizku v elektronickej podobe na mailovu adresu monika.carnogurska@azet.sk, dakujem velmi pekne, pekny den Monika 🙂

milivo55
13. nov 2012

@hadassah ahoj, poslala jsem Ti zprávu s prosbou o zaslani te knihy. diky moc!!!

hadassah
autor
13. nov 2012

@milivo55 ok. posielam.

veronkass
26. nov 2012

@hadassah Tiez sa k tejto knihe neviem dostat. Prosim, poslala by si aj mne? Velka vdaka 🙂 veronkas@email.cz

hadassah
autor
26. nov 2012

@veronkass preposielam.

grace454
26. nov 2012

byla by jste tak hodná a taky poslala na grace454@email.cz
Děkuji

grace454
26. nov 2012

@hadassah
byla by jste tak hodná a taky poslala na grace454@email.cz
Děkuji

hadassah
autor
27. nov 2012

@grace454 preposielam.

budemjeho
1. jan 2013

@hadassah tiež Ťa chcem poprosiť o knihu na môj e-mail: ja.alzbet.ka@gmail.com
Už sa k nej veľmi dlho neviem dostať, tak ma tento príspevok veľmi potešil🙂 Krásny čas Ti prajem

carmmen
2. jan 2013

@hadassah prosim aj mne posli knizku dakujem elazit@gmail.com

hadassah
autor
3. jan 2013

@carmmen preposlané.

pertinacia
5. jan 2013

@hadassah Dobrý den, poslala byste mi také kopii? Moje e-mailová adresa je xali23@seznam.cz Děkuji!

hadassah
autor
5. jan 2013

@pertinacia preposlané

tinka0007
11. jan 2013

@hadassah Ahoj, mohla by som ta velmi pekne poprosit o preposlanie knizky Plodnosť, cykly a výživa aj na adresu dublin@zoznam.sk, dlho nemozem tuto knizku zohnat. Vopred dakujem.

hadassah
autor
11. jan 2013

@tinka0007 preposlané

margaretka84
16. jan 2013

@hadassah mohla by si aj mne prosim ta poslat tu knizku na adresu: mv84pk@gmail.com...dakujem velmi pekne 🙂

hadassah
autor
16. jan 2013

@margaretka84 jasné, posielam

pavucatko
21. jan 2013

@hadassah, aj ja veľmi prosím o zaslanie knihy Plodnosť, cykly a výživa na adresu kubka123@azet.sk, ďakujem. 🙂

odyna
4. feb 2013

@hadassah, aj ja veľmi prosím o zaslanie knihy Plodnosť, cykly a výživa na adresu kubo332@gmail.com, ďakujem.