Klub nešikovných rúk

lussy23
4. dec 2012

všetci naokolo nádherne háčkujú, pečú torty, modelujú postavičky, šijú, maľujú na textil, vyšívajú........... Niektorí vraj prvýkrát piekli tortu, ale tá torta bola dokonalá!
Nájde sa tu ešte niekto kto má nešikovné ruky a nevie nič? okrem mňa🙂

nice202
4. dec 2012
namarie
4. dec 2012

Ja 😀

gubcikova
4. dec 2012

ja

lady511
4. dec 2012

@lussy23 aj ja...viem tak z šitia prišit gombík u nás šije moj(baví ho to) 😀 😀 u nás je šikovná maminka..ted amoja jej ide všetko od ruky...ale ja nie 😀 😀 takže je nás tu určite viac

lussy23
autor
4. dec 2012

@nice202
@namarie
@gubcikova
@lady511 som rada, že v tom nie som sama

lady511
4. dec 2012

@lussy23 niesi sama určite nie... 😀 ale ani am to niako netrápi teraz bohužial mam dost starosti so svojim zdravým ☹ ☹ takže an nič nemam ani naladu ani chut....ani čas,, ☹ ☹ a všetko čo potrebujem mi spraví maminka...či ako si písala tortičku pre malu....alebo pošije malinkej...alebo spraví naušky(vyrába) 😉 😉

sisaha
4. dec 2012

@lussy23 aj ja a riadim sa heslom, kazdy dokaze nieco...ja mam napr. velku "papulu", takze ked niekto potrebuje nieco vyhadat v obchode, alebo inde vola mna. A zase naopak, ked ja chcem, aby mi niekto upiekol poziadam o to toho, kto to vie...Nic si z toho nerob, nemoze byt kazdy superman 😉

jerryjanka
4. dec 2012

pridavam sa skušala som všeličo už, šperky - tie mi celkom šli ale to človek fakt nevyužije, skušala som torty - no katastrofa , skušala som štrikovať - no nehrozí - škoda peňazí. ale niečo mi ide - dokažem vyjsť s peniazmi - len sa s nimi už nedokažem vrátiť 😀 😀 😀

nice202
4. dec 2012

@jerryjanka 😀 😀 😀 toto dokazem aj ja!

nelustek
4. dec 2012

@lussy23 ja som sa tiež v tejto diskusii nasla 😀 piect upečiem aj som jednu potiahnutu tortu urobila ale no dala sa 😀

3zuzka
4. dec 2012

aj ja sa hlasim do klubu ja som ale že totalne drevo na všetko 😀

kikushka2386
4. dec 2012

pridavam sa aj ja.co sa tyka varenia to je v pohodke.ale torty,hackovanie,sitie ,malovanie a tak som total neschopna 😀 velmi som sa snazila urobit dcerke tortu.tku dvojposchodovu ruzovu...tak ma vsetci vysmiali lebo bol uplne jak prsnik 😀 odvtedy iba zakusky tort sa radsej nechytam 😀

rora
4. dec 2012

ja 😀 😀 😀

desszi
4. dec 2012

aj ja sa pridavam 🙂

vroni
4. dec 2012

ja nie len ze neviem ani hackovat ani strikovat, skladat origami, vysivat, pulirovat byt a ine bohumile cinnosti, mne je to dokonca uplne fuk, ze ich neovladam a neplanujem na svojej nevedomosit nic menit 😀 😀 😀 Viem sice piect, ale moje zakusky vacsinou vyzeraju, ako keby si vypili (pripadne ako keby mi uz boli spadli na zem 😠 😠 😠 ), ale aspon chutia.....

tilly
4. dec 2012

ja som tiez uplne mimo, ani hackovat, ani sit a vysivat, ani piect 😀
jedine na co sa zmozem je vianocna vyzdoba baraku, ale aj to z kupovanych veci 😀

slavik79
4. dec 2012

ja teda neviem strikovat svetriky, ani hackovat decky, ja dokonca neviem ani kreslit a malovat, ani hrat na ziadnom hudobnom nastroji 😲 a ked sa dcerke natrhla ciapocka, tak drahy sa podujal ju zasit, lebo ja nejak uhladne neviem ani to ☹ ale vraj som najlepsia kucharka a peciem najlepsie kolace 😀

jerryjanka
4. dec 2012

teraz som normalne zvažovala že skusim tie vianočne ozdoby ako stromčeky a gule a tak čo sa natieraju tekutym sklom ale už presne vidim že by som do toho investovla 20-30 eur a vysledok žiadny - asi radšej kupim čosi aj tak tu mam stale bordel takže nejaka vyzdoba... 🤐

sintra
4. dec 2012

tak ja sa hlasim do klubu nesikovnych noh, pretoze sa dodnes neviem bicyklovat. Take ze lyzovat a korculovat ani nehovorim...som rada ze zvladam chodzu a pomaly beh.

jerryjanka
4. dec 2012

tak ja sa teda hlasim v tom pripade do klubu nešikovneho tela fakt.

prdelinka12
4. dec 2012

ja neviem ani hackovat,ani strikovat,varenie mi ide,da sa to jest,len to tak vabne nevyzera,pecenie tak isto,ani velku papulu nemam....skaredo kreslim,krivo vystrihujem...

andelok
4. dec 2012

ja neviem strihat, ale tvarim sa, ze je to preto, ze som lavacka 🙂

ginger_fox
4. dec 2012

nič neviem a ak viem, tak sa mi to nechce 😀

sissy27
4. dec 2012

uhm, tu som, teší ma 😀 😀 😀 upiecť viem presne dve nepečené torty a mrazenú štrúdľu z hofferu (mimochodom je fantastická 😎 ) ale zas viem, kde sa dajú krásne a chutné torty objednať 😉
čo sa týka šitia, háčkovania, štrikovania a pod. - viem, že také aktivity existujú, ale to je asi tak všetko, v prípade núdze by som zvládla prišiť gombík, a to mám mamu vyučenú krajčírku a nič sa na mňa nenalepilo 😅 ale tiež viem, u koho kúpim nádhernú štrikovanú čiapku na objednávku podľa mojich predstáv 🙂
šperky, decoupage a iné z tejto kategórie - to už ani nekomentujem, ale dobre sa na také veci pozerá 😉
pohybovo to ujde, ale medailu tiež jakživ nedostanem...

prdelinka12
4. dec 2012

ano a som sportovy antitalent,ked soferujem,najblizzsi murik vzdy do mna narazi....

vroni
5. dec 2012

Joj, aka pekna diskusia!!! 😀 😀 😀 A viete, co som si vsimla? My nesiky sme strasne mudre, taky nedostatok pravopisnych chyb ako v tejto diskusii som na tejto stranke este nevidela 😀 😀 😀

@sissy27, ta capica znie inspirujuco, kde?

hajajanka
5. dec 2012

Ani sa nepytaj, ako dopadla moja 3-poschodova torta 🙂 🙂 🙂

bubelko
5. dec 2012

@lussy23 ja som tento vikend prvy krat potahovala tortu - usla. bola chutovo dobra, ale velmi syta.
zo sitia - prisivam len gombiky. ostatne bud ide ku krajcirke - ta uz si neznaci ani moje meno, ani telefon, len mi povie - o tyzden. nakolko som tam staly zakaznik 😀 minule mi len podala veci a vravi - zaplatite, ked pridete po ten zvysok, lebo mala pani na skusanie, tak ma nechcela zdrzovat 😉
hackovanie, strikovanie som skusala, ale vysledky ma nadobro odradili. vysivat viem, ale ma to nebavi - skusila som jeden obrus, teraz som ho nedokonceny, zadubeny po 10 rokoch vyzhadzovala 😀
upratujem, lebo musim.
co sa tyka kreativnej tvorby s detmi - obcas sa k nim pridam, ale zeby to bola moja vasen a vsetko co vytvorim by bola nadhera, to sa teda neda povedat 😉
jedine, co ma bavi je varit - ale to robim kazdy den, takze sa to nepocita 😉
takze ako vidis, nie si v tom sama.

dedenini
5. dec 2012

@lussy23 ja tiez veru toho moc neviem... jedine co viem je ustrikovat detske papucky, aj to podla navodu... no nerobim to uz... a mozno by so vedela vysivat..no som robila na posledy ked som bola mladsia, a to malo..a nie nejake horibilne vykony... a piect?? aj moja strudla dopadla na ........... tortu max piskotovu, aj ta si vacsinu rozpadne.. a este aj salkovy kolac..co vie asi kazdy... takze moje ruky su urcite nesikovne... :D no nehambim sa zato :D

dedenini
5. dec 2012

TATO TEMA SA MI VELMI PACI... KONECNE SOM SA V NIECOM NASLA A UPLNE TO SEDI NA MNA :D