Klavír - vynesenie z paneláku

zeldia
9. jún 2024

Prosim vás, ako sa zbavit klaviru, petrof, ktorý je na prvom poschodi v panelaku bez vytahu. Neviem vi ho dokážem predať a potom kto ho ale vynesie tam treba 4roch chlapov.

mk1111111111
9. jún 2024

Daj do inzeratu, ze ho treba zniest zo 1..posch.

guudy
9. jún 2024

@zeldia my sme objednali stahovakov. Zniesli z 1. a nasledne vyniesli na 2. posch.

thirstymonk
9. jún 2024

@zeldia odkial si? Mam zaujem

zeldia
autor
9. jún 2024

@guudy nerozumiem, vy ste predávali a vy ste objednali sťahovakov a sťahovacej firme ste zaplatili aby doviezli k novému majiteľovi? To koľko ten nový majiteľ zaplatil vam za cele toto vsetko?

jamidea
9. jún 2024

@zeldia a to si predstavte, nas plnopancier, cca 700kg smw trepali na 7.poschodie. aleked som ho stahovala do RD, tak dosli 2 namakani chlapi, cez net najdena sluzba a za pol hodinu ho premiestnili zo 7.posch.do rd vzdialeneho 3km. Akoze fakt super.
K tvojej otazke. Petrof je lahky, to zvladnu 2 chlapi. A ak ho predas, kupujuci si ho snad pride vziat. Ani chladnicku by si im nepriviezla.

zeldia
autor
9. jún 2024

@jamidea rozumiem, dakujem!

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
9. jún 2024

@zeldia normalne ho prenesie stahovacia sluzba, vybavi su ju ten, co chce klavir kupit. Od starkej sme brali klavir z 3 poschodia, preniesli k nam do domu na prve poschodie, 4 chlapi ho mali zaveseny na popruhoch, veru sa namakali. Ale tak to bolo zadane v objednavke, neriesili, preniesli..

zeldia
autor
9. jún 2024

@jamidea je to tiež plnopancier musela som pozriet obrazky, že čo to je (som nevedela že sa to tak vola😉).

guudy
9. jún 2024

@zeldia nie, my sme len stahovali z jedneho mesta do druheho. Stahovaci su podla mna nutni, okrem tvojho prveho poschodia sa aj tak musi previezt do ciela a tam opat vyniest z auta do bytu/domu.

any3108
9. jún 2024

@zeldia manžel sťahoval klavír z 8 Posch. K nám na 1. Poschodie, mal na to 4 kamarátov, a takú tú súpravu na sťahovanie ťažkého nábytku také háky
Zvládli to bez problémov

magimi
9. jún 2024

Klavír, ale piano, nie krídlo, sme trepali na 5. poschodie a po rokoch aj naspäť. Vždy sa našli ochotné ruky, 3-4 chlapi to dali.