Kedy začnú výpredaje?

26. dec 2023

Zeny co myslite kedy začnú ozajstné výpredaje? Brúsim si zuby na keď si topánky. Žiaľ ešte nemajú výpredaj.. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

gabriela2952
27. dec 2023

Podľa mňa keď otvoria, teraz bolo zavreté tak nemal kto povedať zľavy :D

micusa2222
27. dec 2023

@gabriela2952 je ale niekomu dobre, keď ho trápia výpredaje, že ?

buberova
27. dec 2023

@micusa2222 bol to z tvojej strany len taký povzdych alebo chceš začať diskusiu na túto tému?

micusa2222
27. dec 2023

@buberova len povzdych,,,to je zbytočne o čom diskutovať....

jankalukasova
27. dec 2023

@micusa2222 nápomocný komentár... Asi Ti nenapadlo, že sú aj ľudia (netvrdím, že autorka), ktorí sú na taký výpredaj odkázaní? Že čakajú, kým tie veci zlacnejú a budú si ich môcť kúpiť? Inak by si možno poriadnu zimnú bundu alebo topánky nekúpili? 🙈 Ale aj keby to bol 101 pár topánok, ktoré si chce autorka kúpiť, tak čo? To keď nie až po uši v sr*čkách a chce si urobiť radosť, tak ako keby ani nežila?? To sa má niekto dobre... MÁ A ČO?

hermionecka
27. dec 2023

ja som pracovala v obchode s oblečením a výpredaje začínali hneď po Vianociach s tým, že sa stále ceny postupne znižovali v týždňových intervaloch a trvali asi 1-2 mesiace, ako kde 🙂)

zuzubb007
27. dec 2023

Nikdy, na Slovensku upravia cenovku na vyssiu ako bola a potom preskrtnu cenu, ze akoze 70% to ma vzdy bavi a cena taka ista ako cely rok, a ludis tomu veria, ze zlava, a potom daju do zlavy par veci co sa nepredava, a par svetrov to je vsetko, znackove veci maju celorocne ceny mam to odsledovane, tak isto kvalitne topanky za 100 eur zlava tak na 90 max 😂

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
puertorico
27. dec 2023

@zuzubb007 aj ja to tak vidím. Ale napr ja nakupujem v bežných obchodoch , nedovolím si kúpiť si drahé veci, takže som si zvykla kupovať zimné bundy za 20€ (reserved, zara, house, cropp..) ale tiež by som rada kúpila Alpha Industries a veru celý rok ti isté ceny.
Moja kolegyňa sleduje každý deň Zalando a občas sa jej podarí kúpiť za super ceny. Naposledy kúpila Hilfiger bundu za 90€, čo si myslím že celkom dobrá cena. Aj keď mne by bolo ľúto dať toľko peňeži 🙂

autor
27. dec 2023

@stastnamanzelka hej o jysku a ich ťahoch viem takto to robí aj mobelix 🙂

autor
27. dec 2023

@micusa2222 nechápem tvoj komentár

autor
27. dec 2023

@jankalukasova ďakujem presne. Nie som v sraclach ale chcem tie topánky keďže moje po 4 rokoch doslúžila a bola som s nimi spokojná a. Kúpim si ich tak či tak ale rozmýšľam či nepočkať na zľavy 🤣

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cessy01
27. dec 2023

Ja som kúpila topánky na vianočný večierok u Batu v 50% zľave už v v polovici decembra. Ak chceš zimné nemyslím že budú v zľave u teraz. Ja som robila v retazci na marketingu veľa vecí išlo do zliav od dnes ale naj to bolo od 2.1. Myslím ze to bude rôzne.

autor
27. dec 2023

@cessy01 ano zimné snehule moon boot... moje už doslúžila a chcem nové. Nakoľko u nas na Orave je to asi najlepšia obuv

muchotrafka298
27. dec 2023

Urbanlux ma vypredaj a v zlave su aj MoonBoot. Oni nikdy nestoja menej ako tych 100 EUR, podla typu a malokde su vobec vo vypredaji. Skus pozriet aj na OfficeShoes.

jankalukasova
27. dec 2023

Ja si tak chcem kúpiť bundu, neviem či nejakú nájdem v zľave ale ak áno,.tak sa poteším. Len toto sú také stupídne reakcie... Ako keby fakt bolo niečo zlé na tom, že si človek chce kúpiť topánky 🤦

kamatopo
27. dec 2023

Aj ja čakám 🤣a nie preto ,že by som bola tak v núdzi, no nekúp to 😉

muchotrafka298
27. dec 2023

Ja si tiez kupujem veci vacsinou vo vypredajoch, ak to nie je nieco, co surne v danom okamihu potrebujem. Nevidim na tom nic zle. Preco by som mala veci preplacat, ked nemusim?

ivik4
27. dec 2023

Po Vianociach a ceny idu nizsie a nizsie, ja som najviac kupila po Novom roku 🙂

evaachesa
27. dec 2023

@micusa2222 tak ja si napríklad chcem kúpiť po veľmi dlhom čase kvalitné posteľné obliečky, ktoré normálne stoja vyše 100e a tak mi napadlo že ich kúpim až po sviatkoch. Takže tiež očakávam v danom obchode nejaké zľavy. Je na tom niečo zlé? 🤷😏

jablkovastrudla
27. dec 2023

Nie kazdy obchod odzubava na cenach,sestra si teraz kupila cizmy zlacnene z 230 na 115 eur. Mala ich dlho ulozene v kosiku tak sledovala tu cenu. Tiez som teraz kupila malemu topanky v Clarks zlacnene o 50% a vobec sa za to nehanbim a nebudem sa obhajovat 😏
Tiez sa idem dnes prejst po obchodoch a nakupim malemu uz na buducu zimu, plus nejake veci pre seba. Vcera som objednala z h&m oblecenie na kojenie, tiez za polovicu plus mali extra 15%off na zlacnene veci. To su peniaze ktore viem minut inak, alebo odlozit

autor
27. dec 2023

@muchotrafka298 ďakujem idem kuknúť hneď ako oni stoja 249€ vo mám pozriete ale našla som ich už za 199€ na answear tak čakám či ešte niekde pôjdu dole

autor
27. dec 2023

@muchotrafka298 veľmi ďakujem už som ich našla za 179€ krása 🤣

cacianka
27. dec 2023

Mne už práčka lezie na nervy, ide na heslo, chcela som si kúpiť pod 🌲novú. Potom mi trklo 🤦výpredaje, akcie ! Tak idem kukať či aj elektro bude mať , ak - 50€ poteší, veď za to mám pracie a aviváže na rok

amelie2017
27. dec 2023

Ja takto cakam na zimnu bundu 😂 minuly rok som zavahala a uz nemali moje cislo. A nebudem kupovat za 120-130, ked mozem kupit za 80 a nutne ju nepotrebujem. Ale u nas sa davaju darceky aj na 3 kralov, tak ozajstne akcie zacnu az po nich.

muchotrafka298
27. dec 2023

Ja velmi rada pomozem s minanim penazi 😂

saxana000
27. dec 2023

Vianocny sortiment uz isiel na -50 alebo aj -70%
Dnes bolo iz 1+1 alebo 1+druhy za polovicu.take ozaj vypredaje podla mna az po Novom.roku lebo januar je celkovo slaby a treba ludi prilakat a trzby spravit.

autor
27. dec 2023

Zeny neodolala som a už som objednala..

evaachesa
27. dec 2023

A kedy zvyknú byť najlepšie zľavy? Teraz po vianociach alebo až po novom roku?