Kedy začína výpredaj v H&M?

alexi8
8. dec 2012

dakujem za radu..rada by som šla na výpredaj do HM, ale neviem kedy vobec začínajú.nemám obchod v blízkosti, tak sa mi nedá častejšie nakuknúť. Preto chcem poprosiť o radu, aby som tolko neprecestovala..DAKUJEM! 🙂

danadany
8. dec 2012

aj ja by som chcela vedieť 🙂

nikusa9
8. dec 2012

co to malo uz je..ale kedy bude ten velky, tak to neviem ☹ tiez bude vdacna za radu ak niekto vie 😉

andreaaaa000
8. dec 2012

podla vsetkeho by mal zacat tyzden pred vianocami 🙂

sisaha
8. dec 2012

pred Vianocami nezvyknu zacinat vypredaje..v niektorych obchodoch zacinaju medzi sviatkami, vo vacsine pripadov po Silvestri, napr. Next..

angellinka
8. dec 2012

vzdy po vianociach,a nielen v HM,ale vsade....teda mali by

ervenka
8. dec 2012

Ked vidim H&M- nekupujte ani keby boli zadarmo https://www.hm.com/sk/customer-service/recalled...

kmkke
8. dec 2012

Neviem kedy presne HaM, ale v Košickom Auparku už je vypísané že výpredaje začínajú 26.decembra, tak tipujem že aj inde tak bude 😀

viera27
9. dec 2012

Hm, ja som tam uz vcera nakupovala vypredajove kusky. HM zacina vzdy skor ako ostatne obchody a postupne pridava a pridava tovar. Vcera vypredajom oznacena asi patina tovaru. V case ked ostatni sale vyhlasia, tak hm je uz vybrakovane 😀

bets
10. dec 2012

pokial viem, tak HM malo inu filozofiu vypredajov, kym ine obchody zacali hned po sviatkoch, tak HM deklaroval vypredaj po cely rok, t.j. v reale vzdy bolo par kusov v zlave, cize ja som tam nezazila taky hromadny vypredaj, ze vsetko za 50%. ale kedze vypredaje za posledne roky ma neskutocne sklamali, tak uz nechodim. takze filozofiu mohli medzitym zmenit. ale stale vidavam par ks v zlave, aj v Rakusku a vzdy to, co sa mi vobec nepaci...
najradsej mam vypredaj mother care, ked su zlavy, vsetko je v nejakej zlave a vyber maju aj 2 tyzdne a slusnych veci. len moje deti uz by nic z toho neobliekli. next podobne, ale tam za 2 hodiny vybrakovany obchod (teda detskych veci)...

surviver
13. dec 2012

v h&m už začali vypredaje 🙂

dada1212
13. dec 2012

asi tak ako už písali vyššie, majú priebežne stále výpredaj. aj teraz majú dosť vecí v zľave, ale skôr jesenné veci ako vesty, prechodné kabáty, tenšie nohavice z rozšíreným koncom čo napríklad nevojdú do zimných čižiem, svetre zo staršej kolekcie a tak.
ja som v lete čakala na jedne tričká trocha drahšie, ale nedali ich do zľavy ani lete ani na jeseň, až teraz ich majú v duopacku dve za cenu jedného.
takže tam sa neoplatí veľmi čakať, vo výpredaji sú väčšinou mimosezónne veci alebo čo sa neminú, skôr treba využiť nejaké kupony čo majú napríklad na internete alebo čo bývajú v časopisoch, aj minule bol v časopisoch kupon na 5€, ktoré automaticky odpočítali pri nákupe nad 12€.

jaron
16. dec 2012

Chcem som položiť tú istú otázku a pozerám, že je na to dokonca už téma 🙂, presnejšie:
v HM v BA (Avion) po Vianociach alebo po Silvestri?

podľa vašich príspevkov sa mi zatiaľ zdá, že asi skôr po Vianociach

zuzu205
21. dec 2012

v nitre v mlynoch uz su a zevraj iba do konca roka lebo uz maju jarny tovar

macka012345
23. jan 2014

Baby kde kupujete Hm mikiny zhanam chlpatku pre chlapca 104

veronique_1
17. aug 2016

Od 18.8. je 20percentna zlava v HM, kupon sa dal stiahnut z netu, len ho teraz neviem najst. Date sem niekto, prosim, link.

veronique_1
29. aug 2019

Kedy najvyhodnejsie kupit oteplovacky HM pre deti? Kolko stoja nove a kedy idu do vypredaju? Vtedy stoja kolko? Viet, prosim, niekto poradit?