Kedy začalo vaše dieťa spať na poschodovej posteli?

bajjka
27. júl 2017

Ahojte baby prosím vás od kedy spávali vaše deturence na poschodovej posteli a ako ste to riešili keď šli cikať naucili sa pomaly zliest po rebríku ?? Či volali na čas???

prvosienka7
27. júl 2017

Tak kamoška kupovala tiež takú posteľ a poviem ti najhoršie bolo to, aby sa decká dohodli, ktoré bude kde spať, lebo samozrejme obe chceli spať hore. Čo ja viem, najskôr volali a potom už boli frajerky azvládali to samé😉

svettii
27. júl 2017

Vieš čo brácho so švagrinou kupovali postieľku keď mala staršia 4 roky a mladšia dva, s tým, že staršia spávala dole a mladšia s nimi a potom keď mala staršia 5 alebo 6 rokov tak normálne išla hore a mladšia bola zase dole. Jasné, že sa liepali na rebrík počas dňa a potom kričali na rodičov nech ich prídu dať dole ale postupne sa to naučili 🙂

ericka_l
27. júl 2017

Ja som myslela, že už aj skôr sa dá, lebo napríklad nášmu synovi sme kúpili poschodovú posteľ keď mal tri roky, ale to bola iba taká pre jedného, že pod tým má také miesto na hranie a poličky na hračky. Zo začiatku na nás kričal aby sme ho prišli dať dole ale potom sa za chvíľku naučil chodiť dole sám 🙂

sandrahi
28. júl 2017

@ericka_l aj my ideme nasej emke kupit ale ona teraz len dva rocky tak neviem ci to este nie je skoro. lebo tiez chceme taku, ze hore bude mat postel a dole bud nejaky stolik alebo tiez taky nejaky priestor na hranie len sa bojime, ze spadne v noci

bajjka
autor
28. júl 2017

No my máme tiež dva roky ale zatiaľ bude spať dole a až neskôr hore máme malú detskú a je to najlepšie.riesenie aby mali ešte v nej priestor na hranie len sa tiež obávam že ich to bude lákať sa stále skriabat na rebrik