Kedy vám to už išlo v autoškole bez problémov?

30. sep 2021

Ahojte ženy, rada by som vedela, kedy vám to išlo v autoškole bez problémov, napomínaní, robení blbých chýb? Hlavne tie, čo ste si robili autoškolu vo väčších mestách. Ja si robím v BA, len keď príde nejaká nová situácia, tak občas zazmätkujem, ešte to nie je úplne dokonalá plynulá jazda, tak sa tým trošku trápim ☹ akože beriem, že prinajhoršom si doplatím jazdy navyše, vždy je riešenie, len som asi ten typ človeka, ktorý ťažšie prijíma neúspech/zlyhanie a aj (samozrejme oprávnené) pripomienky inštruktora 😀
Budem rada za vaše stories z autoškoly, nech trošku prídem na iné myšlienky, ako to zvládali druhí 😀

buberova
30. sep 2021

Podľa mňa aj po skončení autoškoly prejde ešte veľa veľa km kým človek sa nebude cítiť úplne komfortne a uvoľnene.. a ešte bude zmätkovať

thereisabear
30. sep 2021

Jazdím asi 2,5r a doteraz nie som so sebou úplne spokojná...

1katus1
30. sep 2021

Zazmätkujes ešte veľa.krat aj keď už budeš mať vodičák zmtoho si nič nerob. Ja som robila vodičák 12 rokov dozadu a išlo to v pohode cca tak po 6-7jazdach. Chodili sme do TN. Záleží veľa ale aj od inštruktora musís byť kľudná ak je to neurotik bude to vždy problém

autor
30. sep 2021

@buberova to áno, beriem, že vodič sa vodičom stáva najmä praxou 🙂 keď/ak spravím skúšky, tak isto chcem hneď začať jazdiť, prinajhoršom začnem trénovať v noci, keď nie je taká dopravná špička 😀
@thereisabear tak ale určite nerobíš po takej dobe školácke chyby. Ja ešte nemám úplne v ruke podraďovanie pri brzdení, alebo sa mi stalo, že som sa preraďovala cez plnú čiaru... 🙄
@1katus1 inštruktor je v pohode, nekričí, skôr vysvetľuje. Máme dosť kamarátsky vzťah. Mám za sebou 10. jazdu, ale stále sa ešte stane situácia, kedy nezareagujem adekvátne k danej situácii 😔

1katus1
30. sep 2021

Tomáš stáva nerob si z toho stresy. Nikto kto skončil autoškolu nejazdil úplne bez chyby. Často aj skúsený sofery zazmätkujes je to normálne . Len aby sa nič nestalo to je dôležité

tncka
30. sep 2021

Ja jazdim uz 20rokov a nikdy nie som uplne uvolnena ked vidim co ludia stvaraju na tych cestach,vela krat sa mi stalo ze sa nestihol zaradit pri predbiehani a pokial by som nebrzdila a nedavala pozor na druheho,uz vam tu nepisem🤔🙈

zuzilo
30. sep 2021

A si spokojná s autoškolou? Ak áno, napíš, ktorá to je. Môžeš i v správe. Tiež sa chystám na vodičák v Ba a neviem si vybrať...

lulu2014
30. sep 2021

@zuzilo my odporucame 100% autoskolu Fortuna na Zahradnickej ul.
Teraz tam konci dcera a je velmi sookojna😊

autor
30. sep 2021

@zuzilo s autoškolou spokojná som, len so sebou v nej nie 😅 chodím do Karlovky http://www.autoskola-ba.sk/index.php/Domov

thereisabear
30. sep 2021

Kúp si potom automat a nemusíš riešiť podraďovanie 🙂 Chce to hlavne cvik, autoškola je málo.

miskamicha
30. sep 2021

Neznamena, ze ked dostanes vodicak do ruky tak z teba bude perfektny vodic. Potrebujes este vela praxe.

autor
30. sep 2021

@thereisabear raz snáď áno 🙂 ale momentálne máme doma manuál, tak ten si ma počká 😨
@miskamicha to je jasné, cvik robí majstra, len dôležité je nerobiť školácke kixy, čo sa mne ešte niekedy podarí 😢

zuzilo
30. sep 2021

@lulu2014 Ďakujem 🙂

zuzilo
30. sep 2021

Ďakujem 🙂

miskamicha
30. sep 2021

Aj skuseny sofer robi chyby...jazdim uz 10 rokov...aj mne sa stane.

patus_2
30. sep 2021

Bez problémov mi to v autoškole nešlo. Ešte aj teraz po takmer 7 rokoch sa mi občas stane situácia kedy má obleje pot. Sme len ľudia, každy sa niekedy pomýli. Asi neexistuje žiaden človek čo nikdy nezazmatkoval za volantom, či šoféruje rok alebo 20 rokov, stále sa niečo môže stať...na všetko však zaberá tréning, takže veľa veľa šoférovať ak po skončení autoškoly a pôjde to 😊

mimi15
30. sep 2021

Tiež som mala pocit celu autoškolu, že ki to nejde. Inštruktor stále hučal že toto a toto a už mi to má ísť. Nakoniec som prišla na to, že to bolo ním inak som vedela pekne chodiť raz sa vymenil s inou instruktorkou. Skúšky som spravila na prvý krat chcelo to len veľké sústredenie 😀

julie19
30. sep 2021

No úprimne, celu autoškolu som nervačila, zemi to nejde (robila som autoškolu v Žiline) jazdili sme v meste aj mimo mesta, viem že raz som dokonca skoro vrazila autom do brány, vted som si po ceste domov aj porevala že kašlem na to že už tam neprídem, ale do ďalšej jazdy som to dako rozchodila a dako som to horkotazko dala až do úspešného konca... ALE ... mala som kamošky vo robili autoškolu so mnou a im to išlo jedna radosť, paráda, žiaden problém, skúška na prvý raz ... a potom prišla realita, jeden krát sa im čosi stalo (šuchli auto pri parkovaní, zazmatkovali, mali ťukanec atd) a už mali problém jazdiť 🤷‍♀️, ja čo som si zažila trapasy a chyby už v tej autoškole tak aj keď sa mi neskôr v reale niečo stalo tak už som bola kludnejsia a vedela som čo robiť a jednoducho má toneodradilo šoférovať ;) uz aktívne šoférujem 11 rokov, vrátane ciest na dovcu do Chorvátska alebo do školy do Brna/Nitry 🙂 neboj, čím viac chýb spravíš tým viac sa naučíš

autor
1. okt 2021

@julie19 niečo na tom bude 🙂 Asi to tak má byť, nie každý je predurčený na to, aby to išlo ľahko hneď od začiatku 🙂

miskamicha
1. okt 2021

Podla mna to nikomu nejde hladko od zaciatku. Malo zasranov jazdi po cestach na BMW a myslia si ze maju polroka vodicak tak su machri? Česť vynimkam.

cecilia29
1. okt 2021

Ja som si pravila vodičák 2 roky do zadu ale nesoferovala som lebo som otehotnela a druhé dieťa bolo malé doma tak ma stah nepustil. Teraz keď začala mala chodiť do škôlky tak som začala - muž ešte sedí vedľa mňa ale veru nejde mi to nejako. Vodičák som si robila v malom mestečku a ani po meste nesoferujem aj tak som za volantom ako pok....a. To všetko robí môj strah.

katika23
31. jan 2022

Ahoj. Ako si nakoniec dopadla??
Ja si v tej istej autoskole prave robim vodicak 🙂

maris5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz