Kedy pôsobí vysoká žena nižšie?

mara2010
3. sep 2023

Ahojte co si myslite kedy vysoká žena pôsobí nižšie keď je pri sebe alebo chudunka....
A na opak kedy nízka pôsobí vyššie keď je pri sebe ale chudunka

heleninamama
3. sep 2023

Neviem, či pôsobí nižšie, aké určite vyzerá vždy lepšie a krajšie, keď je žena štíhla. Vysoká a plnoštihla/tučná žena (cca 180 cm)na mňa pôsobí ako obryňa. Nepekne, nežensky. V detstve som mala takú učiteľku a pamätám sa, že som sa jej bála, hoci vôbec nebola zlá. Len ten dojem z nej bol taký odpudivý.
Nízka a tučná žena je tiež forma tragédie. Tá však vo mne nevyvoláva strach, ale skôr úsmev.

babulkomale
3. sep 2023

@mara2010 kazdy vyzera stihlejsie a lepsie ked je stihly.

babulkomale
3. sep 2023

@heleninamama a kto na teba posobi prijemne? Existuje niekto? Lebo tvoje komentare o vzhlade inych su vcelku negativne co mi tak udrelo do oci.
Cudzie deti su skarede, vysoke ci nizke zeny su nejakym sposobom odpudive...ty ako vyzeras?
A tvoje deti sa ti pacia?

heleninamama
3. sep 2023

@babulkomale A Tebe čo vadí? Si obézna?

stanulienkat
3. sep 2023

Vysoká žena nebude pôsobiť nižšie, keď bude tučná. Akurát bude vyzerať tucne.

valeria_h
3. sep 2023

Vysoká žena nebude pôsobiť nižšie, keď je chudunká môže pôsobiť dokonca vyššie, keď bude tučná tak bude pôsobiť mohutne.

babulkomale
3. sep 2023

@heleninamama nie, praveze som vysoka a stihla. Preto casto pocuvam od hlavne zien ako ich trapi ako vyzeraju a ze ja "sa mam",co sa tyka obliekania atd.
Ale ty musis byt minimalne Miss World, aspon na vasom valale.

heleninamama
3. sep 2023

@babulkomale No vidíš, aj Tu budeš miss a dokonca aj obľúbená, keď sa naučíš akceptovať iné názory ako svoj.

babulkomale
3. sep 2023

@heleninamama len ci ty akceptujes... 🤦 musis mat riadne mindraky ked sa takto vyjadrujes o ludoch.
Tazky zivot.

ivangeline
3. sep 2023

Som nizka a ked som bola chuda...skor som posobila drobne a krehko. :D Teraz som zena! ;D Ale par kg sa uz snazim zhodit. O vysokych sa vyjadrit nvm. Akosi ich nestretavam. Ako kazdy je skoro trosku vyssi ako ja... :D :D ale ako moj manzel 190 a viac...take zeny ozaj nevidim..alebo som proste nevsimava a zahladena do seba. xD

valeria_h
3. sep 2023

@babulkomale A pokiaľ nemáš svoje bývanie a ďalšie nehnuteľnosti, ktoré prenajímaš podľa nej "sockam", tak si socka 😁

heleninamama
3. sep 2023

@babulkomale Mne sú cudzí ľudia v podstate ukradnutí, ale nebudem tu písať lži typu, že žena je pekná, keď je tučná a pod., keďže mne sa obézni ľudia nepáčia - a je jedno, či ide u ženu, muža alebo dieťa.
Otázka znela, čo si myslíte... A mám právo myslieť si, čo chcem.

mamamasama
3. sep 2023

@babulkomale len zakomplexovani ludia s nízkym sebavedomím a IQ takto komentuju inych.
@heleninamama tebe v detstve asi niekto veľmi ublížil, že?

dadis
3. sep 2023

@heleninamama Mna by zaujimalo, ako vyzeras. Ked si taka neprijemna, ci to aspon kompenzujes bezchybnym vyzorom a okolie ti to odpusta 🙃. Mne sa pacia aj objemnejsie zeny, nemozem povedat, ze len vyslovene stihle zeny su pre mna krasne. Mozno by si sa mi pacila aj ty 🤣🤣

lenja123
3. sep 2023

@mara2010 pri vysokej žene je dôležitá nielen váha, ale aj akási súmernosť. Ak je chudá, ale zároveň má zhrbené držanie tela, nemotornú chôdzu, nohy ako "paličky", tenké dlhé ruky, pôsobí o dosť vyšším a horším dojmom. Naopak, ak je vyšportovaná - a nemyslím nejakú kulturistku, len obyčajnú pekne vyformovanú postavu s pružnom chôdzou a sebavedomým, rovným držaním tela, vyzerá to celkom inak. Veľa spraví aj účes a oblečenie.

lauriik
3. sep 2023

Este dost zalezi aj ako je ten tuk rozlozeny. Vysoka zena s tukom brucho, prsia, ruky ju strasne zmohutni. Taka chlapina. A zase nizka baba s velkym zadkom ju este zmensi. Ked ma vysoka baba vacsi zadok a stihli pas tak je to lepsie.