Kedy plnotučné mliečko?

julkaaa1
6. aug 2018

Maminy kedy ste davali plnotucne mliecko v kolkom mesiaci ? 🙂 vdaka za radu

rastika
6. aug 2018

@julkaaa1 môže sa od roka, ale mojim deťom začalo normálne mlieko tráviť asi v 15. -16. mesiaci.

hettinka
6. aug 2018

najskôr od roka, ideálne od 3 rokov

potvora1
6. aug 2018

Ja syna stále kojim, no keď mu varím prívarok, dám mu tam deci 3,5 percent.mlieka, ale len na zjemnenie.

vanesanova
6. aug 2018

Po roku babatko mlieko uz nepotrebuje vobec...ak kojite najlepsie do dvoch rokov alebo dlhsie ale ak je na umelom mlieku po roku ho uz babu vobec nemusite davat vynahradia ho kvalitne jogurty syry ovcie kozie samozrejme je to vsetko o babatku ak si vyzaduje umele mliecko na zaspanie tak mu ho dajte ale najlepsie rychlo po roku odnaucit.kravske mlieko je vhodne az od troch rokov a nie je vhodne na pitie je to skor potravina

atrami
6. aug 2018

Od roka môžeš, začni najprv do polievok, zemiakovej kaše, aby si videla reakciu naň. Mne sa najmenší v roku odstavil sám a vypýtal si obyčajné a bolo po kojení.

siska53
6. aug 2018

@julkaaa1 mlieko len do polievok a privarkov obcas po 1.roku. inak som skusila po 2r.na striedacku s UM. Ale.len u dcery,ta mlieko lubina po tretom pila uz len mlieko kravske. Syn v podstate az v skolke od 4,5r. obcas vypil mlieko,lebo ten vracal pomerne casto po mlieku a sam.ho zacal.odmietat (este UM) a kravske ani nepil.. cize teraz ho pije obcas,aj to skor v polievkach a privarkoch..

brona235
6. aug 2018

Prvemu som zacala davat v 8 mesiacoch a druhemu v 3 mesiacoch.

deti95060810
6. aug 2018

po prvom roku som začala dávať...ale poznám maminky čo začali okolo pol roka....deti Ok.

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz