Kedy otvoria bary, reštiky a herne?

15. dec 2021

Videla som tu pár diskusií, podobnú pridám aj ja.
Čo si myslíte,kedy sa otvoria?
Ja pevne dúfam,že až 2.1.
Tak isto som mala dovolenku medzi sviatkami, mali sme ísť k manzelovym rodičom, a musela som si dovolenku vyčerpať cez lockdown. Čo som si ju šporila medzi sviatkami na tie 4dni.
Preto dúfam,že ak sa všetko otvori, tak až po novom roku, lebo takto by som musela robiť.
Ja viem, a chápem,že je mnoho profesií, ktoré pracujú medzi sviatkami, no keď som tam už mala aj dovolenku schválenú :( neplatené voľno mi zamestnávateľ odmietal dať :( že ak by sa otvorilo.
Mám z toho mierne stresy :(
Čo si teda myslíte?
Aký je váš subjektívny názor?

bloger
15. dec 2021

Obávam sa, že to tak skoro nebude

autor
15. dec 2021

@bloger ja sa nechcem ulievat, alebo niečo také. Keby sa ulievam, už dávno dostanem výpoveď haha 🙂
Len mi to je ľúto,že proste človek sa tešil, a takto sa to pokazilo.
Od 2.1 kľudne budem v práci aj častejšie, nad tým šéf tiež rozmýšľal,že by som si to tak nadrobila, no nevyjadril sa.
A tiež neviem skrz ten fond hodín, či by sa to dalo.
No fakt neviem, keď teraz zase niečo uvoľňovali :(
+ Podľa mňa by asi bolo ok, keby sa to otvorí až po novom roku, lebo ako teraz dali,že len OP, čo mi do prevádzky prišlo za deň 20-40 ľudí, tak mi po tomto opatrení prišlo za deň max.4 ľudia. Teraz sa dali poočkovavat,a dokým budú platiť pod OP,tak to najskôr v januári,no ale uvidíme.

martinka13
15. dec 2021

Podľa mňa tak v apríli:-/

rdi
15. dec 2021

Tak kedze sa to vo velkom riesi podla mna niekedy bud ku koncu roka alebo zaciatkom noveho.

autor
15. dec 2021

@martinka13 to si zase nemyslím. Lebo sa to teraz dosť rieši, a tak isto sa zase niečo uvoľňuje.
Možno to bude až po Novom roku, čo dúfam, lebo v baroch, reštike, herni nemajú hostia rúška na tvári 🤷

autor
15. dec 2021

@rdi pevné verím,že až začiatkom nového, kľudne aj toho 2.1. len medzi tými sviatkami 🙈 nech som doma

marryen
15. dec 2021

reštaurácie sa majú otvoriť 25 decembra.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
15. dec 2021

@marryen iba hotelové, a to by mali jedlo hosťom na izby podávať, či sa to menilo?

iwesska
15. dec 2021

Si aj horsie veci,aj kebu si musela ist do roboty,co si teda memyslim. Bud rada,ze si zdrava. Mnohe rodiny budu travit sviatky s Covidom😕

autor
15. dec 2021

@iwesska manželova svokra ich trávi na vozíčku, a vždy je rada,keď k nim na Vianoce prídeme.
Samozrejme,že viem,že aj horšie veci sa dejú.
Len vrátim,keď už si to človek vybavil, bolo to schválené.... sedieť v prevádzke 12hodin,kde mi prídu 3-4ludia za celý deň 🤷

nikaeli
15. dec 2021

manželova svokra? myslíš tvoju mamu?

autor
15. dec 2021

@nikaeli moja svokra 😅 len som myslela na manžela, jak som to písala, tak som to skomolila 🙂

zuzanka.zuzu
15. dec 2021

DNES !!! Eurovea ma otvorenu kaviaren a v nej plno ludi 😍 KONECNE seru na tie zakazy 👍 normalne premyslam ci sa mi to iba nesnivalo... a premyslam ci budu vo vecernych spravach - to asi zavisi ci kovacic hajzelova bola dnes nakupovat a bonzla ich 😂

autor
15. dec 2021

@zuzanka.zuzu aha 😶 no zaujímavé.
Tak teraz rozmýšľam,ako to vyriešim na tie 4dni.
Ak sa to otvorí, čo budem robiť.
Hovorim, najviac som smutná z toho, že som chcela.byt cez sviatky s rodinou, a teraz sa mi to pokazilo

autor
15. dec 2021

@zuzanka.zuzu ako u nás sú otvorené kaviarne,ale iba tak,že si vieš zákusky kúpiť a kávu so sebou

angela85
15. dec 2021

Úprimne, ja som viac nešťastná z toho,že konečne som nastúpila do roboty,nejako sme si s mužom poriesili vianočné prázdniny,že to teda potiahne on a k našim pôjdeme iba na otočku,vždy sme bývali dve noci 😢. Bum a oni natiahnu prázdniny o tri dni, no som zvedavá na budúci týždeň ako to zvládneme a to prázdniny ani nezačali. Už strašia že to bude zatvorené ešte dlho. Jasné bachnem sa na očr keď bude treba a bude vybavené,len mizerná výplata a moje kolegyne budú ťahať. Najradšej by som bola aby už toto nezmyselné zatváranie prestalo a všetko fungovalo ako má ...

autor
15. dec 2021

@angela85 hej tie 3dni viem, my ešte nemáme, ale kamoška hovorila,že je to dosť blbo urobené, lebo takto keď sú v práci, aspoň nejaký ten "dozor"tie deti mali a takto 🤷 a tam to majú ešte také, že oboch rodičia ešte pracujú.
Ja robím len so šéfovou snúbenicou, sa striedame, a už to vidím,že celé medzi sviatky potiahnem ja, a oni pôjdu na chatu :( a 2/2 to nedá. Lebo som ich počula, že jej (mne) dali dovolenku, oni si zavrú a pôjdu na chatu.
A jak dali lockdown volal mi,že dovolenku si budem čerpať cez lockdown a tým pádom medzi sviatkami budem robiť.
Čiže keď mala robiť jeho snúbenica, bolo by zavreté.
Ale keď mám robiť ja, tak bude otvorené :(

angela85
15. dec 2021

Lenze ja mám malé deti,tak u nás to bez dozoru nejde. Rodičia moji sú ďaleko a manželovi majú momentálne koronu a ešte sa uvidí kedy budú schopní strážiť našich aspoň pokiaľ som v robote. Teraz som nastúpila po rodičovskej. Tu dovolenku čo som mala som musela čerpať hneď po nástupe,či som to tak chcela alebo nie

autor
15. dec 2021

@angela85 áno ja rozumiem.
Hovorím,že tiež som to mala tak,že akonáhle dali lockdown, dovolenku som si hneď musela čerpať.
Tým pádom mi neostala na dni,ktoré som potrebovala.
A teraz jedine čo mi ostáva je, rozmýšľať ako tie dni nejako vyriešiť.