Kedy mi bude doručená zásielka, ktorá bola dnes odovzdaná prepravcovi?

hipuska
27. máj 2021

Prosím, je tu niekto, kto pracuje v Slovenskej pošte? Objednala som z DATART. Už mi nabehlo číslo zásielky, volala som, že ju odovzdali prepravcovi. Toto svieti na pošte. Šanca že ju zajtra doručia? Či ako to funguje? Neviete? Robia sa aj nočné na pošte?

nikaeli
27. máj 2021

@hipuska ak to správne chápem, ešte ju neodovzdali pošte.. reálne tam ešte nie je.. zrejme ju Datart ešte iba nahodil do systému cez EPH, no na pošte ešte nebol.. príde ti to kuriérom domov? či ako balík na poštu? (nepracujem na pošte, no bežne chystám balíčky večer, mamičkám dám číslo zásielky, no reálne ich na poštu nesiem až na druhý deň).

maris5
27. máj 2021

Este nebola podana na postu. Vacsinoi rano nabehne, ked bude v ten den na rozvoze. SP ma velmi biedne informovanie klienta.

hipuska
autor
27. máj 2021

No, ale tým pádom zajtra nebude. Predpokladam, že zásielku odovzdajú až zajtra. Hnusaci. Bo do telefónu mi z DATART povedali, že oni už s tým nič. Ze záleží od pošty ako rýchlo oni s tým. Presne som si myslela to, čo píšete

hipuska
autor
27. máj 2021

@nikaeli kuriér, domov

nikaeli
27. máj 2021

@hipuska ak ti aj teraz večer ukazuje to isté, čo o pol šiestej, tak ti zajtra určite nepríde..

hipuska
autor
27. máj 2021

@nikaeli zmenil sa status-v preprave, Expres kuriér mi teraz píše.

simca06022011
27. máj 2021

Bude zajtra, system posty nefunguje hned, to sa neakutalizuje okamzite. AK mas podacie cislo od datardu a dnes to odovzdavaju, zajtra ti to pride. ALe v kazdom pripade rano by ti mala prist sprava od kuriera. My sme bezne do Depa kurierom nosili zasileky aj pred 19tou vecer a dorucili sa dalsi den. Datart ti nenapisal, kedy sa dorucuje? Niektori maju aj dohodnute dodanie, ze nemusia "hned" ale napr. do 2 dni...

nikaeli
27. máj 2021

@hipuska to vyzerá nádejne 😉

hipuska
autor
27. máj 2021

@simca06022011 napísal, 24-48 hod 😊

@nikaeli som zvedavá

11mirka22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
27. máj 2021

@nikaeli eshopy fungujú inak, majú zvoz zásielok... To co náhodia do systému je zabalené, keď sa etiketa tlači podacie číslo sa generuje. Len ten moment keď kurier vezme zásielku sa dlhšie nahráva, niekedy skenuju kódy až po prijatí do depa, čo môže byť aj o veľa neskor... Je to zabalené, a kuriér to vezme v ten deň. Jedine ak by nejakým spôsobom mali dohodu že chodia brat zásielky ráno alebo v iný čas... Alebo sa niečo so zásielkou stane.

No a je tu "vyššia moc" , keď z BB pošleme balík do KE a on sa na druhý deň objaví niekde v Nitre 😂 alebo sa rozbije, alebo sa stratí na par dni... No... A s tým neurobíme nič 🙈 čiže sa miuze stat vždy že niečo nepride...