Kedy majú škôlky voľno v decembri?

noemikatka
26. okt 2019

Ahoj maminy tie co vam uz chodia detičky do škôlky viac ako rok ako to býva v drcembri volno od kedy do kedy? Potrebujem sa nato pripraviť kvôli práci ďakujem

hipuska
26. okt 2019

@noemikatka kazda skolka inac. U nas sa podpisuje papier...ak.sa nazbiera viac deti, otvoroa. Urcite ale nie tak dlho byva zatvorena ako su skolske prazdniny. Ved sa spytaj riaditelky

patka06
26. okt 2019

rovnako ako školské prázdniny od 23.12. 2019 - 07.01.2020 je zatvorené

veronikaszabova
26. okt 2019

@noemikatka u nas je zatvorena tak, ako maju aj skolaci volno - od 23.12 do 7.1.

noemikatka
autor
26. okt 2019

Hádam nebude tak dlho zavreta ako skolke začala som v novej praci a volno si tak dlho nemôžem dovoliť a strážiť mi dcerku tiez nikto nemá 🙁🙁🙁 ach

liz_lemon
26. okt 2019

@noemikatka a preco sa neopytas v skolke?

barla5
26. okt 2019

@noemikatka ak nebude otvorena vasa, bude otvorena nahradna.

maris5
26. okt 2019

@noemikatka opytaj sa v skolke. Mestske maju nahradnu skolku podla zaujmu, ale to byva az 1. januarovy tyzden. Myslim, ze medzi sviatkami nebyvaju vobec otvorene.

monnystar
26. okt 2019

@noemikatka u nás v škole až od pondelka 23.12.2019 - 8.1.2020

dskjhfdlkdjhl
26. okt 2019

@noemikatka medzi sviatkami nebyva asi ziadna skolka otvorena a to, kedy skoncia pred a po sviatkoch, to ma kazda inak. Ale coskoro mozno bude papier v skolke o tom a tam sa dozvies, pripadne sa spytaj ucitelky.

livia341
26. okt 2019

@noemikatka u nás bude škôlka v škole zavretá tak ako budú vianočné prázdniny od 23.12-07.01.

anesim
26. okt 2019

Mozno otvoria 7.1, aj ked do skoly sa ide 8.1, medzi sviatkami je zatvorene urcite, ale nemyslim, ze by otvorili na stvrtok a piatok (2.1 a 3.1 )

liz_lemon
26. okt 2019

@barla5 to vobec nie je pravidlo, u nas cez prazdniny nie je otvorena ani jedna

tanyan
26. okt 2019

niekedy to riešia rodičia aj tak, že na pár dní dajú dieťa do súkromnej škôlky. tie sú väčšinou otvorené už 2.1. a niektoré deti sú napr. s rodičmi na zimnej dovolenke, tak majú voľné miesta. ale odporúčam začať to riešiť čím skôr, lebo ich kapacity sa väčšinou tiež veľmi rýchlo v týchto vychytených termínoch zaplnia.

eliska13
26. okt 2019

@noemikatka ako pisu baby 2 t a nemame ziadnu spadovu, ktora by bola otvorena

evittam
27. okt 2019

@noemikatka Tak ako tu uz vacsina napisala. Cele prázdniny a ziadna ina skolka. A to uz dlhe roky.
Dokonca uz vymyslaju kazde prázdniny-aj teraz jesenne sme museli prihlasovat ci odhlasovat a ked bude malo deti zatvoria. A ziadna ina dieta nevezme a ty rob co chces. Esteze nemam problém v práci.

elanor
27. okt 2019

najlepsie sa informovat vo vasej skolke. Lebo kazda funguje ci nefunguje inak. My sme doteraz mali cez vianoce otvorene, skolka normalne fungovala. Minuly rok bol prikaz z mesta, ze vsetko zatvorene.
Tento rok je zatial ticho po pesinke. Tak som sama zvedava.

anesim
27. okt 2019

@elanor ltora skolka byvala v tt otvorena cez vianoce?

elanor
27. okt 2019

@anesim tekela byvala

anesim
27. okt 2019

@elanor moja chodila uz davnejsie do skolky, uz ma 15, ale uz vtedy cez vianoce bola zatvorena skolka, mozno otvorili skor -2.1 al 3.1, ale to zalezalo na kt. den to pripadlo a aj kolko deti bolo prihlasenych.
Myslim,ze skor sa neoplati otvorit ako 7.1 tento rok, lebo volne dni pripadnu cez tyzden, a za celkove vianocne prazdniny, ktore su vyse dvoch tyzdnov, si treba brat dovolenku na 7 dni

elanor
27. okt 2019

@anesim min. mesiac aj dva sa podpisovali prihlasky ci odhlasky, aby sa vedelo kolko deti asi bude chodit, resp. ci sa opati vobec skolku nechat otvorenu. Ak bolo nahlasenych dost deti, tak bolo otvorene. I ked teraz som si nie ista ci aj medzi sviatkami, ale to tusim nie. Ale hned po novom roku. Lenze ako prax ukazala, vela rodicov deti nahlasilo "preventivne", bez realneho zaujmu, a potom min. polovica az 3/4ka nenapsutila, a ani sa neunuvali to oznamit.
Tak minuly rok bolo vsetko zatvorene az do 7meho. Tento rok zatial neviem, este sme sa o tom nebavili.

anesim
27. okt 2019

@elanor mam znamu , ktora robi v skolke blizko tt, oni nastupuju 7. al 8. 1,
Aj teraz maju zatvorene v stredu a stvrtok,
A presne ako pises, rodicia deti prihlasia a potom deti nepridu,

katrinka8
29. okt 2019

U nás to býva totožné so školskými prázdninami...

noemikatka
autor
30. okt 2019

@anesim naša skolka dnes aj zajtra otvorená deti sú síce rozdelené do iných tried ale predca nechali otvorené pre deti ktore rodičia nemajú kam dat cez jessene prazdniny