Kedy chodí rozhodnutie o príjatí na výšku?

evaeva123
13. feb 2020

Máte niekto vedomosť dokedy prichádza poštou rozhodnutie o prijatí či neprijatí na výšku?
N stránke školy som splnila kritéria,môžem sa na to spoľahnuť?

dian32
13. feb 2020

@evaeva123 ono záleží odbor, kolko beru do rocnika, záleží na tvojom umiestnení v ich tabuľkách(podla bodov, koľko ľudí ma viac).. A na vyjadrenie sa čaká dlho myslím že mi dali vedieť až v máji a druhá výška až v júni... 🙂

ivkazba
13. feb 2020

@evaeva123 nie, nemôžeš sa spoľahnúť na to, že spĺňaš podmienky. Tie môže spĺňať oveľa viac kandidátov ako škola na daný odbor plánuje prijať. Takže treba si počkať prípadne sa informovať priamo na danej VŠ.

jajo1
13. feb 2020

@evaeva123 to naozaj záleží od konkrétnej vš, VUT Brno už niektorým uchádzačom posielala elektronicky informáciu o prijatí

hettinka
13. feb 2020

Dcéra splnila podmienky, prišlo jej rozhodnutie o odpustení prijímacej skúšky a rozhodnutie o prijatí má prísť v máji. Bola na DOD a tam povedali, že takto vezmú tak 2/3 ľudí a doplnia ešte prijimackami ten zvyšok. Tak dúfam, že to tak bude.

evaeva123
autor
13. feb 2020

@ivkazba To chápem,ale keď plánujú zobrať.8 uchádzačov,a ja som podľa zverejnenia na web.stráne 5,tak dúfam,že príde ANO.Je to umelecká škola,takže príjímačky boli dva dni.Výsledky sú zverejnené podľa bodov.Takže sa spolieham na webovú stránku školy.

evaeva123
autor
13. feb 2020

@dian32 Dúfam,že zverejnené výsledky podľa bodov sú dostačujúce na prijatie či neprijatie.Berú 8. ja som 5-ta.
,

dian32
14. feb 2020

@evaeva123 tak ja si myslím že to už môžeš brať zavazne v takomto prípade je už máš aj nejaké prijatie skúšky za sebou.. Ale oficiálne rozhodnutie teda čakaj až tak v maji si myslím že najskôr 🙂 ( teda mozno zalezi aj od skoly, ale ja som podielala na dve rozdielne školy aj v inom meste a prišli mi chvíľku po sebe a to až na prelome mája a júna)

dian32
14. feb 2020

@dian32
Bože môj teraz to po sebe čítam toto robí automatická úprava textu... chcela som že: myslím ze to moze byt záväzne keďže máš za sebou už prijímacie skúšky...A ja som posielala(nie podielala) :D

evaeva123
autor
14. feb 2020

@dian32 🙂

kittykat22
14. feb 2020

@evaeva123 si prijata 💃 blahozelam

evaeva123
autor
15. feb 2020

😀
@kittykat22 😀