Kedy chodí Mikuláš?

lily14
3. dec 2021

Kedy sa dáva cizma do okna nedeľa či pondelok?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily14
autor
3. dec 2021

@cocolino234 áno takže ráno v pondelok sú darčeky ? Ajy tak.len dcéra prišla.zo.skoly že spolužiačky v pondelok dávajú do okna cizmu

maminkadeticiek
3. dec 2021

My sme si vzdy od mala 5.12.nachystali cizmicky,aby sme rano na Mikulasa dostali nadielku.A nikdy som nepocula ze by to niekto robil o den neskor.Ale tak nemozes vediet preco to tak kamoska ma.Niekto si robi Vianoce napr.uz 23.lebo ma 24.sluzbu v praci.

andrejka1974
3. dec 2021

Davam 5.12 vecer, ale teraz je nedela tak dam cez den synovia uz dostali byvaju uz mimo domu

lesana25
3. dec 2021

A po minulé roky si dietatu Mikuláša nedávala?

lily14
autor
3. dec 2021

@lesana25 nepamätám🤣

zuzi364
3. dec 2021

@lily14 V nedeľu večer čižmy do okna a v pondelok ráno si nájdu 😊

ailiba
3. dec 2021

@lily14 u nás 5.12 večer. Teda v nedeľu večer.

jana_eyre_2
3. dec 2021

Keď som bola dieťa chodil ráno 6.12. teraz k nám chodí rovnako, len čižmy máme pred krbom.. 😊

julka828
3. dec 2021

@lily14 to mi pripomenulo prihodu z mojim vtedy este frajerom :D boli sme vecer v bare spal u nas bol vikend prisli sme domov okolo 23tej trochu pripiti a ja som uz sla hore a on ze hned pride nevracal sa dlhsie no ja pocula som ako tam suchoce s igelitkami a naklada mi sladkosti do ciziem. Bolo to take vtipne a hlavne "nenapadne" kedze bol uz pripity nevedel byt potichu ale chcel ma prekvapit ze ked sa rano zobudim ze bol mikulas. Teraz som mu to akurat vravela tak sme sa zasmiali :D uz sme teraz manzelia

diusqa761
3. dec 2021

My dávame Výnimočne tento rok v sobotu večer čižmičky nech si v nedeľu ráno nájdu ale to len preto lebo môj chlap chodí v nedeľu o ôsmej večer na týždňovky do zahraničia a chce vidieť reakciu detí inak sme tiež dávali v nedeľu večer a pondelok našli

jaskolka
3. dec 2021

U nás vždy z 5.na 6.sa dávalo, teda ráno 6.12 sme mali "Mikuláša" v topánke

e3v3a3
3. dec 2021

@diusqa761 aj my budeme dávať v sobotu večer čižmičky, lebo v pondelok by tatino nevidel tu radosť ❤️

kate_cs
3. dec 2021

U nás v nedeľu večer vždy. Teda 5.12.

zabina27
3. dec 2021

U nás tiež 5.12. večer, aby si potom ráno našli. Ale keď som bola na materskej, aj sme si to vedeli posunúť tak, aby deti našli cez víkend, aby si ich aj tatinko užil 🙂 a teraz rozmýšľame, že dáme v nedeľu podvečer, aby si tak v kľude popozerali, lebo v pondelok ráno pohoda popri vstavani nehrozí a vstávať o polhodinu skôr sa nikomu nebude chcieť 😀 teda deti ešte veria na Mikuláša 😍