Kedy chodí kontrola zo sociálnej poisťovne?

tehulka14
10. jan 2011

Ahojte vie mi niekto povedať či majú aj kontroly zo sociálky určené nejaké hodiny(či chodia aj nedele sviatky,večer)???Som na Pn tak som vďačná za každé inefo,veľmi pekne ďakujem.

kaara1980
10. jan 2011

ja som na pn od 4 novembra.Bývame v petržalke a ešte mi nik nebol skontrolovať.Musím poklopaŤ...

tulina77
21. jan 2011

@tehulka14 @kaara1980 ja som mala PN 5 tyzdnov kvoli rizikovemu tehotenstvu - v novembri a v decembri a byvam v Ruzinove.
prva kontrola mi prisla 10-ty den PNky, bolo to okolo 13:00 v piatok a druha kontrola mi prisla 21 dni po ukonceni PNky, to bol utorok, okolo druhej poobede. nastastie som bola doma, lebo zamestnavatel sa totiz nenamahal poslat dokumenty o skonceni PNky do socialnej poistovne, tak ma mali evidovanu ako stale na PNke a ja som sa musela obhajovat ze PNku som riadne skoncila aj nahlasila zamestnavatelovi....
ak mozem poradit, tak dodrziavajte presne vychadzky, ak idete k lekarovi nech napise priepustku alebo potvrdenie ze ste tam boli, kontrola moze prist ktorykolvek den aj sviatok, aj vikend, aj vecer... preplacaju totiz kazdy kalendarny den, nielen pracovny ako zamestnavatel, takze mozu prist skontrolovat kedykolvek
inak kontroly chodia viac-menej standardne vzdy 10-ty den, inak ked maju podnet od prajnych susedov alebo od skveleho zamestnavatela 😉