Kde zoženiem vlásenky?

jankastraskova
27. sep 2018

Ahojte dievčatá! Prosím.vas nepoznáte niektorá eshop prípadne niekoho kto predáva vlasové doplnky? Uz som pozrela strašne veľa stránok, ale neviem zohnať modré vlásenky. Našla som vo vsetkych možných farbách ale modré nie😖teda modré ako kralovská modrá, nie tyrkysové lebo tie som nasla ale modré ee, ak viete o niekom prípadne eshop kde by ich mali,prosím napíšete mi veľmi pekne ďakujem 😊😊😊 taketo niečo, na stránke kde som ich našla ale majú len 3ks s ja ich potrebujem viac.

erickatt
27. sep 2018

@jankastraskova no modré som ani nevidela. A to objednavam profesionalnu kozmetiku. Skús zavolať sem. Je to kadernícky obchod v ba. Aj na dobierku pošlú. 0911413122

jankastraskova
autor
27. sep 2018

Tieto som našla ale majú len 3ks😶

erickatt
27. sep 2018

@jankastraskova jaj ty chces aj s ozdobou. Galanterky, ci take ?? Salon svadobný? Tam su aj svadobné ozdoby do vlasov

erickatt
27. sep 2018

@jankastraskova alebo kupit čierne a dat tam modru golalku?? Tie maju v kreatívnom obchode....

agathachristie
27. sep 2018

Aliexpress?

lubik87
27. sep 2018

@jankastraskova na kedy to potrebuješ ? Objednaj si z Aliexpress máš to za facku a aké chces

ujaju
27. sep 2018

pozri wish aliexpress a tieto stránky, tam to nájdeš podľa mňa aj v kriklavo oranžovej :D :D

mirka807
27. sep 2018

Aliexpress a wish

sandokanka36
28. sep 2018

@jankastraskova a neda sa doobjednat??