Kde zoženiem parfum Michael Schumacher?

moon123
15. okt 2015

Ahojte..prosim Vas...tento parfem si kupoval manžel este ked sme spolu chodili...je nenormalny...a uz sa neda na Slovensku zohnat :( nepoznate niekoho kto by mi ho vedel zohnat/objednat? Chcela by som ho potesit je to Michael Schumacher...dakujem

moon123
autor
15. okt 2015

Emily203...ked ja sa tomu nerozumiem :(

emily203
15. okt 2015

@moon123
🙂 ani ja velmi nie...... myslela som, ze to das do nakupneho kosika a zaplatis kartou,,,,,, ale podla vsetkeho tento "SUMI" uz skoncil. Nikde nefiguruje. Ale oslovila by som nejake pani predavacky vo FANN, napr., ci by ta nespojili s nejakym dilerom a on by ta mozno nasmeroval,,,,, mozno by este nieco zohlal. Vela stastia. 🙂

zabina27
15. okt 2015

@moon123 ahoj, pisem ti sem, ak by toeste zaujimalo aj niekoho ineho 🙂
ten parfem sa uz prestal vyrabat, firma ho z etickych dovodov stiahla z predaja po jeho nehode ☹ tak mi povedala mama, robi s tou znackou... podla mna, mozno, raz, ak by sa schumi nejako dostal znovu do biznisu...ktovie, ale asi si treba skor urobit vylety do parfumerie a hladat nieco podobne 😉

moon123
autor
15. okt 2015

Zabina27...dakujem za odpoved...dnes som pisala aj do jednej firmy a odpisali mi toto iste ze bohuzial nemaju s nim od nehody zmluvy..take nieco..no skoda :( pamatam si tie motyliky v brusku ked som ho vzdy citila na manzelovi ked za mnou prisiel..vtedy este frajerovi 🙂

pupavka123
15. okt 2015

@moon123 poslala som ti IP

sofiealice
1. feb 2016

@moon123 Momentalne je na ebay.de.Musis tam zadat LR Michael Schumacher.

domca444
26. máj 2016

@moon123 ahoj, no zohnala si prosim ta? 🙂

deriggl
8. aug 2016

Keby si ho nezohnala, povedz, viem, kde ho maju 😊

moon123
autor
9. sep 2016

Nezohnala :( kde sa to da prosim ta objednat? kupila som ten cierny ale to neni ono

novana
9. sep 2016

@moon123 Ak sa prestal vyrábať, tak už zoženieš jediné starý pokazený alebo fake. Na Tvojom mieste by som do tejto značky už neinvestovala, a to radím na základe vlastnej skúsenosti.

deriggl
9. sep 2016

@moon123 predava sa stale, ale pod iným názvom. Mozem ti poslať vzorku, aby si si vyskúšala. Ak mas zaujem, posielam ti mailovú adresu, pripadne telefónne cislo, vysvetlím ti kde a ako sa da kupit. livia.deriggova@gmail.com, 0905180337

zabina27
10. sep 2016

@moon123 tiez mi mamina hovorila, ze sa zase predava, len pod inym menom

lilien26
7. okt 2017

@deriggl aj ja poprosim info ak je to aktualne

speederko
2. jan 2018

Ahojte napíš mi na p.prazno@gmail.com podľa mňa sa stále predáva len pod iným názvom. LR kozmetika majú ho tam ale pod iným názvom oni boli dve edície. Táto či si poslala fotku a taká nepriesvitná (nádoba) tá tiež peckovo voňala. Napíšte mi ktokoľvek tam viac poradím ;)

speederko
2. jan 2018

Napríklad

https://www.michalsalaj.sk/produkt/lr-just-spor...

Ale ak budete mať naozaj záujem dajte mi vedieť lebo teta robí sem tam s LR kozmetikou a keby si to objedname cez ňu tak by to bolo za najlepšiu cenu na trhu. Len sa tam platí nejaké poštovné. Takže keby sme dvaja traja kúpil by som si ho aj ja s Vami.

https://www.michalsalaj.sk/produkt/lr-racing-ea...

Táto tiež krásne voňala

deriggl
3. jan 2018

@speederko Aka je ta najlepsia cena na trhu? 🙂 To je tvoja tete, ten odkaz na Michal Salaj link?

speederko
3. jan 2018

Nie nie nie, michala sajala našiel google. Raz ho mal aj on za veľmi dobrú cenu, Ale zaváhal som.
Teta s tým už moc nerobí, tuším oni (tá firma) za členské na pol rika pýtajú nejakých 8€ čo nie je málo a keď š tým nerobíš bussiness tak sa ti to moc neoplatí. Cena za 50ml eau de Parfum by bola okolo 26€ podľa toho koľko by nás bolo. 😉

speederko
3. jan 2018

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/...

Tu je ten druhý parfum ktory tiež krásne vonia

marve
27. apr 2019

dobrý deň speederko,žiadny poplatok za polročné členské v LR nie je 🙂 a oplatí sa stále hoc si objednávaš iby sám pre seba či rodinu

speederko
27. apr 2019

Zdravím ťa Marve. Možno nie polročný ale nejaký poplatok tam je. Alebo musím objednať minimálne raz ročne niečo.... Nemôžem súhlasiť s tým čo píšeš že sa mi to oplatí hoc len pre seba a pre svoju rodinu objednávam. Čo sa mi ma na tom oplatiť??? Moc nechápem sle skúsim... ak balzam na pery labello Bioderma stojí cca 3€ a balzam na pery od LR stojí koľko?? 6,7, 8€? Nevidím nič na tom čo sa mi má oplatiť. Takto isto by som to mohol použiť zo zubnou pastou, krémom na ruky, krém na opaľovanie, krém po opaľovaní... takže asi tak. Tie produkty sú dosť drahé podľa mňa

marve
1. máj 2019

@speederko pozdravujem tiež,som človek ktorý pozerá na kvalitu a čítam zloženie pre to najcennejšie čo mám pre zdravie a čo sa týka napr.konkr.zubnej pasty všímam si ceny tých "lepších" pást,ktoré sú bežne dostupné na trhu tak ich cena nie je o nič nižšia .
Som zdravotník mám možnosť diskutovať v práci s lekármi a liekoch či výživovych doplnkoch netraba zabúdať tiež na súč. kvalitu potravin .Máme plné regaly potravín aké len chceme ,máme plné žalúdky no naše telo trpí podvýživou .Prajem pekný deň

marve
1. máj 2019

@speederko ešte k poplatku tak je jediný a to pri registrácii potom má človek doživotnú zľavu na nákup ,čo sa týka balzamu tak nemôžeš porovnávať účinok Labella ktorý iba hydratuje a Balzamu z Aloe Vera ktorý aj hydratuje robi prevenciu a lieči ak už je treba (napr.ak sú opary alebo je človek náchylny na tvorbu "kutikov") a má aj ďalšie možnosti využitia

speederko
2. máj 2019

@marve zdravím, kvalitné zdravé ,,drahšie" pasty ktoré kúpime bežne v drogérii sú o dosť lacnejšie. Keby som sa mal fakt tak zdravo stravovať a starať o svoje zdravie a dávať si na seba kvalitné veci či už na pokožku alebo do žalúdka, tak by sme museli byť asi milionári. (Keď by som si mal kupovať len produkty LR a im podobné) nie je úplne pravda že stačí raz zaplatiť. Počuli ste o tom že keď si dlhší čas odtiaľ neobjednáte, tak Vám zrušia účet? Asi toľko. Nechcem porovnávať balzam, krém na ruky, šampón a podobne veci. Keby som nevedel kam s peniazmi tak mám všetko od LR (alebo same kvalitné krémy, balzamy....) ale nie som väčšina SVK populácie pozerá hlavne na cenu. Pekný deň .

marve
2. máj 2019

@speederko zdravím,nebudem sa rozpisovať keďže je to téma na dlhšiu a možno na nekonečnú diskusiu
Iba toľko na záver ...prajem Vám ten milion ,aby ste nemusel pozerať na cenu ,no na kvalitu 🙂 a veľa zdravych rokov

zabina27
4. máj 2019

Ahojte, aký je názov toho náhradného parfemu, namiesto toho schumachera?

speederko
4. máj 2019

@zabina27 sa to tu nejak rozhýbalo : ) , ľudia Ak chcete, zaregistroval by som sa do toho LR ale prvú objednávku musím spraviť za 108€. Tie produkty čo budú v tej objednávke v hodnote 108€ budú za sumu ktorá sa neuvádza v katalógu ale ceny tých produktov budú nižšie (sú to nakúpené ceny, ktoré má len zaregistrovaný človek, čiže nazvem to klient LR) ak chcete môžeme nakúpiť nejaké produkty a budú za veľmi nízke ceny. Ten Schumacher mal tuším predtým názvy Schumacher 1 a Schumacher 2. Teraz sa volajú: LR Just Sport EdP a Racing EdP. Ak by mal niekto záujem napíšte mi. Od LR je dobrá napríklad zubná pasta ktorá je teraz ešte aj v akcii takže bude sa ešte lepšiu cenu ako inokedy. A dobre majú aj tie krémy na ruky,  teraz je v akcii aj kozmetika na opaľovanie. Teda niekto by Vám povedal že všetky výrobky od LR sú pecky. Ja som mal možnosť niektoré vyskúšať. Je známe že Aleo Vera rastlina je niečo vaaav to si vieme naštudovať všetci... Všetky info o produktoch a cenách LR si viete nájsť na stránke. Ceny pre Vás (teda aj pre mňa by boli o 35% až 40% lacnejšie ako vidíte na stránke) zatiaľ pekný deň

speederko
4. máj 2019

@moon123 bol by ešte záujem o ten parfum?

speederko
4. máj 2019

@novana ty tak Trepeš, podľa mňa sa stále v LR predával len zmenilo mu názov. Ale vôňa stále zostala tá istá.

speederko
4. máj 2019

@lilien26 ahoj prečítaj si tu posledné moje komenty. Ak by si mala záujem o ten parfum viem ho zohnať pre nás všetkých za TOP cenu