Kde zoženiem lacné látky?

ralka
9. nov 2012

Ahojte kocky neviete mi poradit kde zozeniem lacne bavlnene latky chcela by som posit navliecky a vsetko co pozeram su dost drahe a to sa popravde ani moc neoplati sit doma takze uvitam ak niektora poznate niejaku stranku alebo dodavatelov sem snimi moc dakujem 😀

zabka88
9. nov 2012

@ralka šiť postelné prádlo sa ti pri súčasných cenách látky neoplatí .. jedine ak chceš ušiť deťom niečo originálne čo na trhu nie je, ale aj to preplatíš + tvoja práca a námaha..

ralka
autor
9. nov 2012

baby prosim o radu poznate niejako shop kde kupit lacnejsie latky na obliecky chcela by som sit a privyrobit nakolko som na materskej

miskalevica
10. nov 2012

@ralka keby si bola zivnostnik a mala ICO a kupovala to na cele baly (ak teda si ochotna mat v materiali vela prachov) bolo by to uz o inom. Inac suhlasim s @zabka88.

kmkke
10. nov 2012

V Košiciach existuje obchod, teda Metrový textil Zlatý anjel. Na prízemí je normálny obchod a na poschodí predávajú po max. 1,50 eur za meter, niečo ako komis, alebo zbytky, prebytky ale dajú sa tam dostať super látky. Záleží odkiaľ si 🙂

vujtek
19. jún 2013

www.dumlatek.cz alebo na slovensku www.bubulakovo.sk

ale zalezi čo je drahé je to asi dost o kvalite :(

marianna76
23. nov 2013

ahoj, ja mám páskovanú látku, ak by si chcela, mám ju v inzerátoch... https://www.modrykonik.sk/market/detske-postiel...
marianna

veronikaza
16. dec 2013

Ahojte všetci. Ja mám doma väčšie množstvo látok - rôzne druhy, rôzne vzory a farby. Dalo by sa z toho čo to pošiť - oblečenie, vankúšiky, látkové hračky...... a bolo by to naozaj za nízku cenu. 🙂

mimibb
2. jan 2014

@veronikaza Ahoj, aka by bola cena za tie latky? aj IP

veronikaza
2. jan 2014

Ahoj. Tie lásky sú rôzne - záleží od toho na čo by si to chcela - látka na vankúše, na nohavice, na obleky, na košele... Mamina kedysi šila, ale už na to nemá čas. Napíš mi, aká látka by to mala byť a koľko a ja ti to prípadne môžem aj odfotiť.

mimibb
3. jan 2014

@veronikaza no najidealnejsie by bolo nieco bavlnene 🙂 tak po 2-3m z viacerých vzorov... 🙂

domka155
3. jan 2014

@veronikaza ahoj este mas tie latky ? uslo by sa aj nieco pre mna aj ja by som chcela skor bavlnene latky a rozne farby vzory hlavne pekne :P tak ak by sa ti dalo mohla by si to pofotit ??? dakujem

fraufrt
27. jan 2014

Velmi to tu nepatri, ale ked riesite latky, urcite mate doma aj sijaci stroj. Mate niekto sijaci stroj Veronica 303 alebo Lucznik Izabella 888, alebo Bernete E66? Ktory by ste doporučili? Nejaku skusenost...dakujem.

select
9. apr 2014

Zdravím 🙂 naša firma ponúka kopec veselých látok zo 100% bavlny, zopár z nich nájdeš aj v mojom albume, rovnako link na náš e-shop .🙂

nikuska_1
25. máj 2015

Ahoj, záleží od toho aké látky by si si predstavovala na obliečky 🙂 Ak chceš niečo kvetinové, svieže a veselé odporučila by som ti www.kvetinovelatky.sk majú tam aj týždenné akcie kde kúpiš meter už za 3,78 Eur. Kukni, možno si nejakú metráž vyberieš.

slavka2010
27. jún 2016

@ralka ahoj este mozes pozriet na stranke http://www.textilmania.sk/ tam maju pekne latky a za dobre ceny. Velky vyber latok a doplnkov.

veruska888
13. nov 2016

@ralka
Veľa lacných bavlnených látok nájdeš na www.mimibazar.sk/Jessienka a tiež na Fb na stránke Bazárik s látkami pre tvorilky

ileas
21. júl 2017

@kmkke môžem sa opýtať či je ešte ten obchod v Košiciach?. Ďakujem

kmkke
22. júl 2017

@ileas Áno, ešte je. Je priamo oproti Auparku, v takom podchode.

ileas
29. júl 2017

@kmkke a neviete otvaraciu dobu? Ďakujem

kmkke
30. júl 2017

@ileas Netuším, momentalne nechodím tým smerom 😁

heltacek
12. sep 2017

www.latkovo.sk Prvý Eshop s dopravou ZDARMA

jozef845
18. máj 2022

Ahojte mam veľké množstvo rôznych látok na predaj akby mal niekto záujem vieme sa dohodnúť.