Kde zohnať napodobeninu kabelky?

28. feb 2023

Baby, stala sa nám strašne nepríjemná vec. Pozvala som kamošmu na kávu, bola nešťastná, potrebovala sa vysťažovať na expartnera. Jeden z mojich,,umelcov,, jej počmáral kabelku čiernou fixkou. Model,bielo, červená, viditeľne napodobenina známej značky. Keďže sa vyčistiť nedalo, prislúbila som jej druhú. FB stránku s podobnými vecami čo spomínala som našla, ale nie je tam teraz podobná kabelka. Nič fake som nikdy zámerne nekupovala. Nejaký typ kde hľadať by potešil.

dadis
28. feb 2023

Odfot ju a vyhladaj cez google lens.

domak2
28. feb 2023

Aspoň ju trochu viac opis. Ale neviem si predstaviť od kamošky takéto niečo žiadať/prijať, aj keby z nej odhryzol.

liz_lemon
28. feb 2023

daj jej radsej peniaze, nech si kupi iny fake

nicicka
28. feb 2023

Aby teraz nechcela od teba originál 🤣

sovica
28. feb 2023

Však daj sem foto alebo daj foto rovno do googlu a malo by Ti vyhodiť, kde takú nájdeš. Info, že bielo-červená kabelka známej značky, hmm, tak pod tým sa dá predstaviť xy modelov xy značiek...

simona20201309
28. feb 2023

Nemáš foto? Stiahni si Google lens a tam by ti malo nájsť podľa fotky kde sa dá kúpiť.

aleshka_supermama
28. feb 2023

Mne raz kamošov pomeranian rozkusal Valentino kabelku kým mi robil vlasy na svadbu 🙄.

petamich
28. feb 2023

pripadne jej proste povedz, ze ta to mrzi ale rovnaku si nenasla, ci by ti pripadne pomohla vybrat inu podobnu 🤷‍♀️

miadi
28. feb 2023

Opytaj sa co stala ta kabelka. A nekupuj jej fake ani original Daj jej cash alebo darcekovu kartu v tej hodnote . A fixky drz z dosahu umelcov ked s nimi nekreslia pod tvojim dohladom ked este nevedia rozdiel medzi kreativitou a vandalizmom.

autor
1. mar 2023

@dadis
@sovica
@simona20201309 bolo to prvé čo som skúšala, ale čo mi ukázalo boli všetky asi originál cez 100 euro, iba jednu veľmi podobnú za 30, ale tá už není na sklade. Nedá sa objednať. jej počmáranú kabelku by som nerada zverejnila.

autor
1. mar 2023

Niečo podobné, len v strede logo

autor
1. mar 2023

Naivne som si myslela že niektoré poznáte stránky kde sa také predávajú. Nech je už koniec prázdnin

martul
1. mar 2023

Daj jej peniaze, nech si kúpi inú.

martul
1. mar 2023

Nedá mi nespýtať sa, to akože načo nosíte fixky a podobné veci so sebou? Nedá sa sem tam mrknúť na vlastné dieťa čo robí?

autor
1. mar 2023

@martul mala som u a seba aj dvoch kmotryných, boli sme na detskom ihrisku keď som ju stretla uplakanú po rozchode, netuším kde pobrali tú fixku. Moje majú iba takú tabuľku a k nej zotierateľné fixky.

gabika0825
1. mar 2023

Ak máš Instagram, tak tam je kopec profilov ktoré predávajú takéto napodobeniny či už kabelky alebo oblecenie, topánky,… zistíš podľa ceny že to sú napodobeniny. Čiže skôr hľadať na instagrame

panonia
1. mar 2023

Ja by som to po mojej kamaratke nechcela...ona asi nemá deti. Ved sa jej opytaj kde kupila tu to a za kolko?

vevesh
1. mar 2023

Mozno pomoze, ale vyzera to byt taska znacky tom tailor, tommy hilfiger ci rieker. Tak skus, ci nenajdes...ale tiez by som to riesila skor poukazkou, nech si sama kupi novu...

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona20201309
1. mar 2023
simona20201309
1. mar 2023

Neviem ci pomohlo, ale dá sa

mimi27712
1. mar 2023

Pozri na FB tu

autor
1. mar 2023

@mimi27712 ďakujem pekne skúsim

autor
1. mar 2023

@simona20201309
@gabika0825
@panonia
@bilberryday ďakujem bay ste zlaté.
Nemám Instagram, FB som si dala teraz vo febr, aby som našla tú stránku čo kamoška spomýnala, len podobné napodobeniny TH už nemali.
Keby nebola finančne za tom tak mizerne mala by originál, to by boli iné pálky.

miadi
1. mar 2023

Fake nekupujem ale ako ty vies ze to bol fake ? Niekedy ked vidim Gucci original vo vyklade 😂nemam rada tuto znacku niektore veci su skarede vyzera to za par šupiek a stoja tisice. Este je moznost hoci je chudobna ze to kupila original z druhej ruky. Ved normalne sa jej opytaj. To by bol dobry trapas ked jej zozenies fake za 30 a bol to original . Moja najdrahsia kabelka od Karl L vyzera ako od činana 😂

autor
1. mar 2023

@miadi lebo mi povedala FB stránku skadiaľ to vlani kupovala, ako som to v úvode už napísala, a tam sú všetky kabelky také