Kde zmizli predajne Kenvelo?

zuzka2011
3. okt 2012

ahojte, neviete náhodou, kam sa stratili predajne Kenvelo? V Bratislave v Avione nie sú a keď som volala na ostatné predajne, nedvihajú telefóny ani na jednom mieste, tak neviem či úplne zmizli z trhu, alebo ich len nevidím. 🙂 Ďakujem.

bibistec
3. okt 2012

skus pozriet na internete, ci sa neprestahovali alebo nemaju nejaku rekonstrukciu

liz_lemon
3. okt 2012

@zuzka2011 podla tejto stranky, su len v Shopping Palace na Zlatych a v Auparku http://www.kenvelo.com/cs/store-locator/#

ingrid2
3. okt 2012

skus v ob. centre v Maxe v Trenčíne v Maxe je

zuzka2011
autor
3. okt 2012

@bibistec diky, prave na internete som nic blizsie nenasla, iba rozpisy adries predajni a telefonov, ale nic o zruseni...

zuzka2011
autor
3. okt 2012

@liz_lemon aj toto som nasla, len nechapem, preco mi ani jedna pobocka nedvihne telefon...

miminkacik
3. okt 2012

@zuzka2011 v Auparku bolo, ale už som tam dlhšie nebola.. Ale v Shopping Pallace na Zlatých Pieskoch som bola včera a je tam Kenvelo určite 🙂

czechzuzanaba
3. okt 2012

@zuzka2011 na Obchodni ul. by melo byt, ale to nevim jiste, jestli jeste funguje, dlouho jsem tam nebyla. Ale urcite je v OD Saratov v Dubravke, tam jsem byla v pondeli a funguje.

grettka
3. okt 2012

na obchodnej kenvelo uz nie je dost dlho

grettka
3. okt 2012

a uz ani v auparku,
sorry, useklo mi prvy prispevok 🙂

zuzka2011
autor
3. okt 2012

ďakujem kočky veľmi pekne, zajtra to skúsim obísť a dúfam, že niečo nájdem 🙂

ivett1
4. okt 2012

@zuzka2011 a čo v Poluse ... alebo pri Dunaji v Eurovea? ... tam som asi pred mesiacom kupovala rifle pre synčeka ...