Kde žiadať o oblečenie?

donutka99
14. nov 2022

Ahojte, . Chcela by som sa spýtať ci neviete niekto o nejakej stránke alebo niečo. Kde sa dajú žiadať oblečenie pre deti
Chcela by som pre detí ktore poznám a sú nq tom finančne zle. A ja by som tiež chcela pre chlapca nejaké na zimu ďakujem 🙂

romanapb
14. nov 2022

@donutka99 v našom meste je napr. organizácia charita a tam si môžu ľudia, čo to potrebujú povyberať oblečenie, obuv a pod. Alebo teraz sa vo väčšine miest robia "ekologické zóny bez peňazí " ľudia tam donesú nepotrebné veci a potom si kto potrebuje zoberie tie veci zadarmo domov, tam bývajú aj hračky, kočáre, veci do domácnosti... Na fb sú rôzne darovacie skupiny daného mesta .

kubkovamama
14. nov 2022

@donutka99 Červený Kríž v každom meste-maju svoje zbierky a na stránke kontaktov väčšinou aj otváracie hodiny,kedy si môžeš pre niečo prísť.Vacsie mesta majú aj svoje charity,pozri stránku mestského úradu alebo sa chod priamo opýtať.Aj tu na bazáre máš plno inzerátov na darovanie.Aj ja darovavam,ale bohužiaľ po zlých skúsenostiach iba osobne.

mariannali
14. nov 2022

ja chodím na stránku www.podajdalej.sk, tam je možné veci darovať aj zohnať zadarmo kto čo potrebuje, ja som tam darovala už veľa vecí, je to stránka iba na darovanie, žiadny predaj ani kúpa

zuzanalukasko
14. nov 2022

@donutka99 ahoj, som zo Žiliny a nájde sa oblečenie pre chlapca do 6 rokov, prípadne aj hračky, rada darujem, keď potriedim, kľudne mi napíš správu.

donutka99
autor
14. nov 2022
spadnutaslivka
14. nov 2022

je kopec stránok na fb, a v mestách a už aj na dedinách sú charity, stačí sa ozvať. A aj tu na MK mnohí darujú.

lamonita
14. nov 2022

@donutka99 ahoj, napíš aké male/veľké deti. Vek alebo veľkosť

janettdamian
14. nov 2022

Aj tu na MK sú minimálne tri súkromné skupiny na darovanie oblečenia, čo som videla.

lamonita
14. nov 2022
janettdamian
14. nov 2022

moderátorky skupín, požiadaj ich o pridanie do skupín @tz @drahous @veronikalubko @maminku0412 @reby @adela2611

katikkatkita
15. nov 2022

@donutka99 charita vo vašom okolí, opýtajte sa na Obecnom úrade, na fare v kostole. Isto budú mať prehľad a poradia vám. Prajem všetko dobré.