Kde vyvolávate fotky?

tl999
8. nov 2023

Ahojte!
Chcela by som vyvolávať zopár fotiek 20-30, neide o veľkom množstve.
Oplatí sa aj v tomto prípade vyvolávať ich online? Ak áno, mohli by ste mi odporúčať dobru stránku nato?
Mimochodom, vy ešte zostavíte fotoalbumy alebo už len fotoknihy?

bronkax
8. nov 2023

Aplikácia Empik v pohodlí domova za super cenu formát aký len chceš. A práve pri takýchto množstvách ťa to vyjde lacnejšie online. Majú tam aj fotoknihy ale ja som sa rozhodla pre fotoalbum a tam si fotky ukladám.

4stanka4
8. nov 2023

Ja dávam robiť každý rok fotky malej- od narodenia každý rok po narodeninách dávam vyvolávať, najviac sa mi oplatí Empik foto. Mne sa fotoknihy akosi nepáčia, dávam do albumov. 3 ročná zbožňuje pozerať albumy takže v tom chcem pokračovať 🙂

vmiri
8. nov 2023

@tl999 tiež sa pripájam k Empik foto a albumom 🙂

kaktusik007
8. nov 2023

no musela som si to emoikfoto vygooglit, ale teda znacku fotopapiera ani neuvadzaju a tie ceny tam maju priserne....

ja uz roky davam si robit fotky v jednom foto vo Vrabloch, akurat posielaju starym stylom, iba postou... Ale 10 centov za 10x15 pri akomkolvek mnozstve je fajn.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tl999
autor
8. nov 2023

@kaktusik007 0,10 cent je super cena. Maju webstranku?

vkatush
8. nov 2023

Ja používam tiež empik, často majú akcie na zľavy a ešte k tomu tipli, takže to je dosť lacno.

A vyvolávam a zakladám do klasického albumu, nemám veľmi v láske tie fotoknihy.

zorkahorka
9. nov 2023

roky vyvolavam v happy foto, ale vzdy cakam na akciu. 10x15 mavaju za 0,08-0,09 eur plus postovne

tl999
autor
9. nov 2023

@zorkahorka kedy a ako často majú akcie?

zorkahorka
9. nov 2023

@tl999 ak nie su fotky v akcii teraz, budu po skonceni aktualnej. Treba sledovat, vzdy pisu, dokedy je akcia. Ja si dovtedy upravim vsetky fotky a davam do rozmeru 2:3, aby mi ich neorezali