Kde ste mali prvé rande?

30ericka
31. máj 2022

Ahojte dievčatá, kde ste mali prvé rande? Išli ste aj na nejaké zaujímavé, netradičné miesta? Podeľte sa a možno mnohé načerpáme inšpirácie. 🙂

katkaseiner
31. máj 2022

ak myslis na prve rande s mojim chlapom, nie ze vseobecne prve rande... tak my sme sa presli k Dunaju (vlastne od stareho SND po Dunaj) a potom sme si na jednej lodke sadli na mineralku. Nic extra... asi nie to extra miesto hra rolu... ak si dvaja nesadnu tak ta moze vziat aj na Mars, proste z toho nic nebude...

lucia851
31. máj 2022

@30ericka do jednej dedinky na kofolku

7lenka11
31. máj 2022

išli sme po práci na pivo, resp. víno.. celý večer sme prekecali, odchádzali sme hlboko v noci a odvtedy sme spolu.. tento týždeň to bolo 9 rokov 🙂 nezáleží na špeciálnom mieste, ide o to, aby ste sa dobre cítili

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srferreira
31. máj 2022

Isli sme na pivo 😂 a kedze bolo teplo jak… a dlha sora na pivo, hovorim, nech hned vezme 4, ze nebudeme potom znovu cakat dlho v rade. Hned vedel, ze som ta prava 😂😂 🍻ale my zijeme v UK, on prisiel len navstivit sesternicu, a ze si urobi nejaky kurz v Londyne, vtedy tam bol, sla som za nim ked skonci, na ‘rande’. A uz zostal v UK 😉

cimage
31. máj 2022

Boli sme na kupalisku a potom sa korculovat, ale to je uz vyse 20r dozadu a ja som mala cerstvych 17nast 😁. V tomto veku by to bolo uplne ine rande. Skor si niekde posediet, prejst sa.

sense
31. máj 2022

Naa káve v nákupnom centre, ale to nebolo také ozaj rande to bolo prijatie pozvania na kavu

srferreira
31. máj 2022

@cimage joooj take prve rande s chlapcami, islo sa na korcule, na bicykel, kupalisko, prejst sa a na kofolu a o 20 doma 😂 a potom sme sa prezvanali.

eskop
31. máj 2022

@30ericka kolotoče..celý čas som mala zatvorené oci😅😅😅

karelova
31. máj 2022

Do Viedne a bolo to najhoršie rande mojho života... Dnes je mojim manzelom... 😀

jaskolka
31. máj 2022

Prechádzka po meste a potom ma pozval na večeru.

oliviakatka
31. máj 2022

Prve rande s mojim ❤ sedeli sme pred bytovkou na lavičke ja s kontrakciami - (bola som slobodna matka) po 'rande' som sa dobalila a šla rovno rodiť 🙈👌🏻

elizabet173
31. máj 2022

@30ericka v cukrárni a to nemám rada koláče 😂, ale to môj drahý nemohol tušiť, tak som si dala kávu a on čaj - to je myslené prvé rande s terajším partnerom, prvé vôbec prechádzka pri jazierku, romantika, inými slovami dvaja študenti strednej školy s pár haliermi vo vrecku, ale dobre sa na to spomína

prhlavka
31. máj 2022

My sme mali s manzelom prve rande v TT, v Synagoga cafee, krasne miesto, kedze sme sa nasmiali a bolo nam prijemne, sli sme na veceru este do restauracie a ani domov ma nechcel pustit. Chcel ist este do kina.

andreakotesova
31. máj 2022

Frajer ma zobral na kávu na letisku v Nitre... 😀 Lietadlom Morava, ktoré pilotoval 😅

prhlavka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
31. máj 2022

@30ericka Ty si ešte nemala prvé rande, že zbieraš inspiráciu? 😀

mirka414
29. okt 2022

Na farme vo Švajčiarsku ..

blog_betka
27. nov 2022

Úplne prvé to bolo keď som mala cca 16 rokov myslím nič extra to bolo stretko o ničom, len sme sa prešli a nebolo nám moc do reči a od vtedy sa nemusíme ani popravde by som nechcela byť takéto typi čo si myslia veľmi veľa....