Kde si kupujete vetrovky?

dajulka01
2. dec 2021

Ahojte, ja neviem ale hľadám už niekoľko dní vetrovku s takou honosnou kožušinou asi rake všelijake pred 2 rokmi boli po nete a teraz? Ja neviem ale ten vkus dajak stale chabne…obyčajne verrovky a oversize velke čuda dlhe po kotniky a široke jak na 150 kil minimalne 🤦🏻‍♀️ Už neviem kde hľadať…na imode som našla za celkom dostupnu cenu ale veľké čisla…ja by som chcela nejaku krátku s kožušinou a neviem naozaj už kde nájsť…baby viete poradiť nejaké stránky hoc na fb nejaké butiky kde nájdem? Ďakujeem

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubbinaa
2. dec 2021

Pošli fotku, čo také by si chcela, keď ono trendy sa menia a tiež sa to tým pádom mení aj v tých obchodoch, ja bundu čo mám dva roky, tak dnes by som už nezohnala a pritom je úplne jednoduchá, obyčajná.

saxana000
2. dec 2021

Videla som krasne take kosuninkove v C&A cena primerana pekne prepracovane

caroline_
2. dec 2021

@dajulka01 pred cca 5rokmi som si kupovala v HM a pred 2 rokmi v sinsay,obe cca okolo 60e,a su to kvalitne bundy,takze za mna spokojnost

dajulka01
autor
2. dec 2021

@cocolino234 niečo take… na stranke bonky.sk som ju našla ale je to vraj čisty aliexpress a zas sa bojim objednať ked je odtiaľ aka by bola

nikynike
2. dec 2021

Tiez som si nevedela nic najst az som objavila tuto v reserved a objednala som ju v oboch farbach a som velmi spokojna. A nazivo ovela lepsie ukaze ako na eshope.