Kde si kupujete oblečenie?

waldosinka
10. apr 2023

Ahojte
Kde kupujete oblecenie. Kus max za 10 e aby to vydržalo aspoň 4 prania?

syslik81
10. apr 2023

tak 4 prania vydrzia aj veci od cinana .. netreba vsetko vyvarata a vybrat spravny program .. inak ja mam rada ajlidl veci .. alebo bazar pozriet , bonprix tesco etc

levandula7
10. apr 2023

toto ma fakt fascinuje.. vysvetli mi, prosím, čo je to za logiku, kúpiť si lacný šmejd, o ktorom viem, že vydrží 4-5 praní.. nie je ekonomickejšie (a udržateľnejšie, zodpovednejšie) si kúpiť za 50-60€ kúsok, ktorý vydrží x rokov?

martinkatinka
10. apr 2023

Ja v sekacoch 😉

seahorse27
10. apr 2023

4 prania? Tak to si radsej priplatim za kvalitu a veci mi vydrzia ovela dlhsie. V konecnom dosledku usetrim. Lacne a celkom kvalitne veci su z Lidla, aj ked o mode a style tam nemoze byt rec 😃 Mam odtial rada sportove veci, pohodlne spodne pradlo - lambady napr., leginy…proste oblecenie na doma, ktore nemusi byt reprezentativne, ale je pohodlne a urcite vydrzi viac ako 4 prania. Tiez som spokojna s oblecenim z Tchibo, hlavne pre syna. Maju dobre ceny a oblecko je kvalitne.

anjelicek26
10. apr 2023

Treba kupovat v po-sezonnych zlavach, tam sa da dobre usetrit... ja uz mam celu garderobu pre decka na buduci rok zostavenu, vacsinou za 30-50% povodnej ceny...

kristiii
10. apr 2023

@waldosinka a aké oblečenie preferuješ? Z tých lacnejších súhlasím s babami, Lidl a Tesco má väčšinu vecí v dobrej kvalite, zo športových napríklad Sportisimo, Decathlon, z elegantnejších ti zrovna ja neporadím 😁 Ale popravde, mne sa, až na fakt pár výnimiek, po štyroch praniach nezničili ani veci od číňanov. Neperies na vysokej teplote alebo niečo?

xsandrax
10. apr 2023

Ešte sa mi nestalo, že by mi nejaká vec nevydržala a to si kupujem veci ako drahé tak aj lacné 🤷‍♀️ možno budem problém v spôsobe prania 🙂

andrejka1974
10. apr 2023

Neviem ako tu peries ale mne zatiaľ všetko prádlo vydržalo dlhšie ako štyri prania a to nakupujem najčastejšie v Tesku,pepco a KiK a aj u číňanov nekupujeme si nič značkové

barbiii11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela2202
10. apr 2023

@waldosinka bonprix, zľavy, akcie, poštovné zadara 🤗

heln
10. apr 2023

@waldosinka rifle z lidla za 15 eur mi v pohode vydrzia, tricka kupujem vo vypredajoch cez eshopy, napriklad reserved za 5 - 7 eur. chodia mi newsletre do mailu a vzdy tam pisu ked maju nejake zlavy, vypredaje, dopravu zadarmo.

renka30
10. apr 2023

Zacala som nakupovat v sekacoch a zameriavam sa na znackove veci, pripadne veci s visackou. Daju sa tam najst naozaj dobre kusky, ktore inde nenajdes.

zuzinabila
10. apr 2023

@waldosinka 4 prania?kupujem veci,aby mi vydrzali tak 10 rokov🙂a kde?skor pozeram po zlozeni ,lebo tych znaciek,ktore predávajú kvalitu je v dnesnej dobe uz ozaj vela.ale dajme tomu Esprit,Benetton,Lindex,Mango,z tych lowcost

ninusa221
11. apr 2023

No tak to jedine SHEIN keď chceš pekne a lacne veci.