Kde si kupujete oblečenie?

23. dec 2022

Dnes som bola po dlhej dobe v Avione v Ba.Zeny okolo 40 tky kde si kupujete pulóvre, svetre, košele?
Prešla som všetky obchody plán bol kúpiť čiernu predĺženú košeľu najobycajnejsiu z obyčajných.
Mame som chcela kúpiť jeden pekný pulovrik.
Po 3 hodinách som horko ťažko odišla s košeľou zo Zary.Predtym som si zvykla niečo pekné kúpiť v Promod občas Orsay.V CA, Reserved, Stradivarius či Mohito všade boli obrovské strikovane krikľavé roláky, alebo krátke nad pupok, alebo tak veľké, že nezapnem bundu🙂.Vsade vyložené polyesterove letné šaty, kvetovane blúzky čo potrebujú predať leziaky, alebo teplákové mikiny a tepláky.Kde nakupujete pekne oblečenie?Už ani v Peeku som nevedela nič mame kúpiť.Alebo som si vybrala zle nákupné centrum?

lily246
23. dec 2022

About you, Zalando, Answear

0silvia0
23. dec 2022

Aboutyou, zalando, bonprix. Po obchodoch uz nechodim prehrnat handry, nic sa mi tam nikdy nepaci.

zuzka102
23. dec 2022

Mam dojem, že v posledných rokoch je každé nákupné centrum zlé 😅 Tá móda je hrozna v obchodoch.. 🙄 Aj ja veru ťažko vyberám.. 😟 Pred rokmi (tak 10 r. dozadu) som vela nakupovala v Orsay. Par veci mam aj z Promod, S. Oliver, Tíme out, Bonprix, Tchibo (tam vacsinou sportové veci a tiež pohodlné na doma).

ariannazara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
galganka
23. dec 2022

Nemám síce okolo 40, ale pekné a kvalitné veci si kupujem od slovenských výrobcov. Slovenka, simplygreylife, Lotosova, Monatelier, Design Margaret, Belovesde, Huncút, Japitex, Twig... a ako bonus nestretneš v meste 30 rovnako oblečených ľudí a podporíš slowfashion a šikovné slovenské ruky.

bluka2
23. dec 2022

Humana a sekáče. Mám nejaké obľúbené strihy, ktoré neviem, či teraz sú out, ale v sekacoch nájdem staré obľúbené kúsky

simsalabim
23. dec 2022

Ja uz vacsinou len cez net - Tchibo, Lindex, Bonprix, Aboutyou. V obchodoch si nedokazem nic najst 🤷‍♀️

baskustek
23. dec 2022

Mám 36, tiež som kedysi nakupovala hlavne v Orsay, ale odkedy ho zrušili, najviac mi vyhovuje Mohito, Reserved, Bonprix a zo Zalanda značka Stradivarius. V About you sa tiež dajú nájsť pekné kúsky, len to dlho trvá, je tam toho strašne veľa

papaya308
23. dec 2022

@bluka2 presne aj ja,úplne super neokukane kúsky za pár eur

buxy
23. dec 2022

Najviac oblečenia (a posledné obdobie aj obuv) celej rodine nakúpim cez Remix v outlete. Tam keď je zľava napríklad, že 80% tak značky máme fakt za parádne ceny.

1ivanka1
23. dec 2022

No citim to ako ty..zial tato moda neni pre moju postavu.pamatam si ked som mala 18nast som chodila do brna na nakupy,vsetko mi sedelo,vsetko sa mi pacilo ale problem bol ze som nezarabala.😄a vydrxala som v obchode kludne aj 9hodin skusat. No a teraz by aj financie boli ale nic sa mi nepaci,nic mi nesedi a po hodine odchadzam narobena jak kon,s taskou akurat pre decka a hladna ako vlk. Tak idem radsej na obed na kavu a zakusok😃inak vyskusam si asi tak 5 veci a uz ma to nebavi..nuz starnem😀

1ivanka1
23. dec 2022

AkoZe a zohnat normalne bavlnene tricko pekne sediace s gulatym vystrihum u krku,jednofarebne je nemozne🙈🙈🙈

galganka
23. dec 2022

@1ivanka1 Slovenka. Bavlna, decentný vystrih, rebrované aj hladké, farieb asi 100 a cena cca 13 eur tuším.

1ivanka1
23. dec 2022

@galganka hladke hladke no idem pozriet lebo fakt co som ja uz prehladala

marcela305
23. dec 2022

Remixshop jednoznačne🙂

galganka
23. dec 2022

@1ivanka1 ja som asi po pol roku mrkla New Yorker, lebo všade svietilo SALE, SALE, SALE... no veľmi rýchlo som zase vycúvala a išla rovno na istotu. Sušičku zvládnu, xyz praní, nepotím sa v nich, lebo nemajú umeliny a cena je perfektná.

1ivanka1
23. dec 2022

@galganka nuz tam nemaju moju velkost v mojej farbe,a vela modalu..obavam sa ze to mi bude neprijeme😕ale ano presne takyto typ zhanam🙏

1ivanka1
23. dec 2022

@galganka no new yorker tam som sxhopna skusit 20 veci a nesadne ani jedna🤣

galganka
23. dec 2022

@1ivanka1 cez net pozeráš? Ja iba osobne, ja to musím pochytať. 🤣

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1ivanka1
23. dec 2022

@galganka sak prave ze musim aj ja pochytat..do slovenky sa nedostanem tak len net

zuzanalila20
23. dec 2022

@1ivanka1 Modal je ultra príjemný materiál, príjemnejší ako čistá bavlna. Uznávam, že to je subjektívne, ale neviem si predstaviť, ako by mohol škrabať. Ten materiál je veľmi savý, hladký tak, že ho prirovnávajú k hodvábu, výborne absorbuje farby, čiže tmavé tričko vybledne podstatne pomalšie ako bavlnené a čo je super, nekrčí sa a nežmolkuje. Určite si kúp jedno, i keď na slepo, a uvidíš sama 🙂

gertrudaosem
24. dec 2022

@0silvia0
@lily246
A všetko vám vždy sadne a stojí to za to

marcellka32
24. dec 2022

@galganka môžem presny link na to tričko? Ďakujem

kris_tin257
24. dec 2022

V peeku máš značky ako Tom Tailor, S.Oliver, Esprit, Vila alebo drahšie ako Betty Barcley či More and More a tam takéto veci presne nájdeš, také basicy nadčasové veci čo sa neriadia aktuálnymi trendami. Väčšinou pre ženy 40+

1ivanka1
24. dec 2022

@zuzanalila20 dskujem,skusila by som keby mali moju velkost v mojrj farbe..mozno skusim inu farbu na skusku materialu.

0silvia0
24. dec 2022

@gertrudaosem ja som konfekcna postava, cize mne vacsinou sadne. Ak nahodou nesadne, vratim postou.

mandzula
24. dec 2022

@1ivanka1 ja na tricka chodim do C&A, maju velmi dobru kvalitu, su skoro az nezodratelne.

baskustek
24. dec 2022

@boldo87 Zalando nie je značka. Je to online shop podobne ako About you alebo Zoot, ktorý predáva xy rôznych značiek

zenazaba
24. dec 2022

Och, tyzden dozadu presne to iste. Manzel mi dal priepustku 😄 ze postrazi dceru, nech si idem kupit nieco pekne na seba. Po 3 hodinach v nakupnom centre som bola uplne znechutena,nekupila som si vobec nic. Keby som vliezla do kontajnera humany, tak tam najdem krajsie veci.