Kde sa naozaj oplatí niečo kúpiť na Black Friday?

kris_tin257
25. nov 2022

Ahojte, dajte tipy kde sa naozaj oplatí niečo kúpiť na black friday? 😊

elenka.k
25. nov 2022

@kris_tin257 v dvoch som poloodlepila cenu a bác pôvodná , proste treba dávať pozor na klamárov

kacena4
25. nov 2022

otazka nie co potrebujes kupit... nie kde sa co oplati...

anjelicek26
25. nov 2022

Ja som brala nejake veci, hlavne elektroniku na amazone... vysavac na druhe poschodie, nove tablety (chcem dat synovcom na vianoce - amazon fire 10 maju teraz zo 150 na 79e dole), brala som novu alexu - stara dosluhuje a vypadava mi z wifiny, ale viem kazdorocne najlepsie ceny maju tak som si pockala... oblecenie nie, to po vianociach bude za polovicu, co ma teraz po 20-25% dole, akutne nepotrebujeme nic...

simsalabim
25. nov 2022

@kris_tin257 kupovala som cez Amazon (veci, co som mala uz dlho vyhliadnute a viem, ze boli v zlave) a v Batovi (tiez sledovane topanky).

daniela2202
25. nov 2022

@kris_tin257 black friday je čisto oblbovák.... ceny sa najprv navýšia na nezmyselné číslo a potom akože obrovská zľava.... a potom si to kúpiš v januári a zistíš, že je tam tá istá cena ako v akcii black friday... svieti tam úplne v pohode a žiadna akciová cenovka 😂😂😂😂 .... idú Vianoce, potrebujú zarobiť

jasminet
25. nov 2022

V notino v septembri môj parfém muž kupoval za 70€, teraz po black zľave 92€ - no nekúp to 😀 tá istá veľkosť, balenie, všetko....

heln
25. nov 2022

@kris_tin257 podla toho co potrebujes....
u nas to nie je ako v amerike, ze vyslovene vsetko zlavnia v ten jeden den na polovicu a ludia sa tam idu umlatit ako nasi dochodci v kauflande na zlavnene polozky.

simsalabim
25. nov 2022

@kris_tin257 a este ma napadlo, ze som nakupila nejake potrebnosti v Jysku, tiez veci, co som sledovala...osusky, vankuse, deky.

kris_tin257
autor
25. nov 2022

@jasminet notino navyšuje ceny to je známa vec, ja som ich trošku oblbla tým že som si dala do košíka pred asi dvomi týždňami nejaké veci a teraz na black friday som to išla kuknúť a zaujímavé v košíku tie veci boli za inú cenu ako keď som ich dala vyhľadať, napr estee lauder makeup v košíku za 37 cez vyhľadávač za 44€ 😀 ale kód na 15% mi normálne išiel a odpočítal z tej mojej ceny... Tak toto majú nejakú chybu ktorú som využila 😊

kris_tin257
autor
25. nov 2022

@daniela2202 robím v módnom reťazci tak viem že ako to funguje stále sú ale stránky značky ktoré reálne sa chcú zbaviť tovaru a black friday je naozaj black friday len ich je čím ďalej tým ťažšie nájsť, preto práve sa pýtam v tejto diskusii 😊

kris_tin257
autor
25. nov 2022

@anjelicek26 idem kuknúť ten Amazon dik za tip 👍

stanulienkat
25. nov 2022

Vsetci navysuju ceny a ludia ako zblbnuti nakupuju haraburdy, ktore nepotrebuju. Potom sa stazuju, ze nemaju peniaze.

kris_tin257
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kris_tin257
autor
25. nov 2022

@stanulienkat ceny idú hore vďaka inflácii všade, čo sa BF týka tam sa naozaj oplatí niekedy kúpiť závisí ako a kde, preto sa pýtam na tipy

stanulienkat
25. nov 2022

@kris_tin257 niekedy sem daju baby tipy na veci, ktore sa akoze oplatia. Ja mam ceny zhruba v oku a ked nieco "superzlacnia" o 6%- dakujem, neprosim. Ale baby sem pridavaju hracky z Alza. Skus pozriet. Topanky na CCC, A3 sport...

jasminet
25. nov 2022

@kris_tin257 to viem, uz par rokov to sledujem. len teraz som isla nieco objednavat, hladala som presne estee lauder kremy a nejaky oleje na pery z inej znacky. a ako kazdy rok vyssie nez inokedy. tam sme sa s muzom smiali, lebo mi v septembri kupoval vonavku, tak na 100% viem cenu.

1mina
25. nov 2022

Tazko povedat. Ja som si vsimla len ze jednu vec co som chcela objednat na vianoce muzovi je v.lidli lacnejsia o 8e lebo som ju pozerala aj predtym

anicka176
25. nov 2022

Na Zalando som si kúpila čiapku a topánky 😁 to sa mi oplatilo, inak som využila napríklad dopravu zdarma, na weleda.sk je na všetko 20% zľava som si všimla, ale určite si treba tie ceny preveriť či sú naozaj znížené

maranta_leuconeura
25. nov 2022

Kupila som spotrebic, stoji rovnako ako stal pred mesiacom ci dvomi, akurat su na nom vsade nalepky ZLAVA BLACK FRIDAY a nejake vymyslene % 🤣 Ale kupila som, lebo ho uz naozaj potrebujem 😉

lyci
25. nov 2022

@kris_tin257 ja som cakala s nakupom darcekov, lebo som myslela, ze budu mat aspon postovne dnes zadarmo a nikde nic

elalala
25. nov 2022

Ja som si splnila sen a kúpila som si z Lidla šijací stroj 😁 lidlová značka, ale inak úplná kópia 5x drahšej značky...už dlhšie som pokukovala, aj známa mi potvrdila, že s ním robí rok a je skvelý...tak keď dali 50% zľavu, hneď som kúpila 😊

ninkamamka
25. nov 2022

@anjelicek26 mozem sa spytat ako kupujes cez amazon? ktoru krajinu vyberas? ja v appke nemam nic blizsie ako nemecko 🙂 dorucuju potlm v pohode na SK alebo ako to uz funguje ked tu mame sklady. ďakujem

anjelicek26
25. nov 2022

@ninkamamka vela veci na slovensko dorucuju, treba sa zaregistrovat a zadat si adresu a poskusat. Nie vsetko, ale velmi vela, mama, sestra, kamosky bezne objednavaju... my zijeme v nemecku priamo...aj ja vianocne darceky objednam na amazone a poslem na Slovensko, takze dorucovaciu adresu to berie.

lesana25
25. nov 2022

Ja ani neviem, že nejaký je 😀 a hlavne je to odrb, ktorý ale samozrejme na ľudí zaberá.
Minulý rok som si kúpila v lidli tepovač, ktorý o dva týždne v Black Friday stál o 20€ viac

drake122
25. nov 2022

Myslím, že radodajky na Slovnaftskej teraz tiež dávajú 50% zľavu, a dokonca aj prcák v cene údajne.👌

sasanka605
25. nov 2022

Ja osobne inkey list - 25% dole a doprava zadarmo 🙂 a zalando lounge, elektronika nic moc na slovenských eshopoch

s0n1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1gabriela13
26. nov 2022

@kris_tin257 nikde oblb

s0n1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmmonika
28. nov 2022

@elalala Ktorý si kúpila? Si spokojná?