Kde sa dá urobiť pekná fotokniha?

jaja8_9
24. nov 2023

Ahojte, viete mi prosím poradiť kde dat spraviť peknú fotoknihu na veľa fotiek, strán a aby ma to cenovo nezrujnovalo? 😀 Ide o to ze ta fotokniha bude obsahovať fotky z 1roku mojej dcérky. S fotoknihami nemám žiadne skúsenosti, idem dávať prvýkrát

sazumak
24. nov 2023

Ja som spokojná z Bontia, dá sa tam nastaviť aj koľko chceš strán a aj kvalita je dobrá. Cenovo tiež fajn 🙂

226lenka
24. nov 2023

Ja som dala vytvoriť fotoknihu z Colorland. Využila som akciu a som spokojná.

btus
24. nov 2023

my máme z Albumo.sk. V podstate skoro na každej stránke vieš urobiť. Závisí len od ceny. 🙂

lenkas17
24. nov 2023

@jaja8_9 tiež odporúčam Colorland. Majú kupóny na zlavomate a fantastické šablóny!

janka1011
24. nov 2023

@jaja8_9 odporúčam Happyfoto

cimage
24. nov 2023

Ja nasim robim roky cez foto magica. Tiez to kupujem na zlavomatoch. Maju take iste sablony ako na fotkach vyssie. Vzdy mi knihu poslu do 2tyzdnov. Teraz mam zas cez nich robenu, davam to rodicom na vianoce.

lelelienka
24. nov 2023

Ja som mavala z gostorygo, len teda ten ich softver je hrozny, kedze som chcela vyrabat uplne od “bielej” strany presne podla seba, tak to bolo ok, ale na prvykrat asi skor neodporucam.
Teraz naposledy som skusala z fotocopy.sk layflat fotoknihu a ta je super a da sa vybrat aj celkom pekna detska sablona. So zlavou super cena oproti napr.cewe (tie su neskutocne predrazene) a navyse tento typ knih ma tvrde stranky a nezatvara sa ti ako bezna kniha, cize je uplne perfektny na listovanie.

elenajezova
24. nov 2023

Ja dávam robiť do Bontie. Mám aj knihu, ale každý rok aj kalendár.