Kde sa dá kúpiť krab kráľovský?

lienka1996
22. mar 2020

Ahojte, chcela by som sa spýtať, že či ste si niekto kupovali kraba kráľovského (živého). Viem, že sa dá kúpiť v METRE, tam majú len nohy. Chcela by som celého. Poznáte dáku stránku, že si objednáte a príde vám domov? Kľudne aj zahraničnú.
Ďakujem veľmi pekne.

korunka1
22. mar 2020

Zo zvedavosti...to uz ti viac ku stastiu nechyba? 🤭🤔😂

leuchtturm
22. mar 2020

nevieme, ako dlho bude trvat kriza zapricinena koronavirusom...tak si chce dotycna uzit trochu luxusu.

K teme, neviem, kde sa da kupit ten krab kralovsky...

renatka100
22. mar 2020

@lienka1996 co takto netopiera, v cine maju 🙂

zafir
22. mar 2020

@lienka1996 nevieme

cee_68
22. mar 2020

@lienka1996 Skús zavolať Kogo Bratislava - ale neviem v tejto dobe 🤷‍♀️....

nefertiti5843
22. mar 2020

@lienka1996 Prečo živého? To chceš toho nešťastníka šmariť do hrnca s vriacou vodou?

moonlight1210
22. mar 2020

@nefertiti5843 mozno ho chce chovat.

lenuliatko84
22. mar 2020

@nefertiti5843 ano presne tak sa pripravuje a chuti najlepsie

lenuliatko84
22. mar 2020

Och ste trapne,ked neviete na otazku odpovedat nekomentujte .niektore naozaj neviete co s volnym casom

lienka1996
autor
22. mar 2020

@korunka1
@leuchtturm
@renatka100
@nefertiti5843
@moonlight1210
Ženy, ženy.. škoda aj vám odpisovať na tieto vaše blbé komentáre..
Ja nechápem či ste už naozaj hlúpe.. čo už.. niekto sa z rozumom narodí a niekto ho hľadá celý život..
A keď neviete odpovedať na moju otázku, tak radšej ani nepíše a nič nekomentuje.. nepotrebujem tu čítať komentáre vášho typu.. niečo som sa pýtala a jedna za druhou tu píšete bludy.. nechápem, čo je na tom zle, keď som sa spýtala a vy hneď ako osy.. spamätajte sa😊

@cee_68 ďakujem skúsim zavolať ☺️

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
23. mar 2020

@lienka1996 ze by ho mohla aj chciet chovat je tiez normalna moznost, nie vysmech (aj ked tym Metrom si naznacila, ze cielis skor na svoj zaludok). Ludia chovaju roznych domacich milacikov. Ja uzvazujem v poslednej dobe nad leguanom, alebo inou jasterickou. Len musim okolo toho vyriesit este par problemov.

@lenuliatko84 Maso normalne jem, ale vedome a cielene strcit zive zviera do vriacej vody, len aby malo o trosku lepsiu chut... drsne a sebecke.
Bez ohladu na michelinske hviezdy.
Dobre pripravit chutne jedlo je potrebne, ale zas odtial-potial.

renatka100
23. mar 2020

@lienka1996 moj komentar k tvojej otazke bol hlavne o tom, ze v sucasnej dobe ludia riesia holy zivot a existenciu a ty riesis kde zozenies kraba. Podla infa si z bb a teda kogo ti asi v bratislave nepomoze. Tu v ba su takmer vsetky restauracie ktore kedysi ponukali tuto komoditu zavrete a mozno aj pred krachom - podobne je to v celej eu. Takze tvoja ziadost o info v tejto dobe je uplne z cesty a je mi fakt smutno ze niekdo v tejto dobe riesi podobne kraviny...za chvilu budeme riesit kde zohnat muku na chlieb

leuchtturm
23. mar 2020

@lienka1996 a ty si zase bez sposobov a strasne nevychovana.

lienka1996
autor
23. mar 2020

@renatka100 ako ja už nechápem čo stále riešite tu koronu.. všade sa o tom píše, plné správy sú noviny, internet a neviem kde všade..
Kravina je to, že dookola rozoberate koronu.. nič zlé som nenapísala tak radšej ani nekomentuje keď to netreba.. nevieš odpovedať, tak nepíš!

lienka1996
autor
23. mar 2020

@leuchtturm ako nechápem prečo by som mala byť nevychovana, keď som sa na niečo spýtala.. jedine nevychované ste tu boli tie, čo som označila.. myslíš si pojmy z dojmami
Osočovať niekoho len preto, že sa spýtal kde zohnať živého kraba? Ako haló zobuď sa

lienka1996
autor
23. mar 2020

@moonlight1210 krabov som mala ale len malých do akvária..
A hlavne chcela som to preto, aby som si pripomenula dovolenku v tomto čase keď sa o ničom inom nerozpráva iba o KOVID-19

lienka1996
autor
23. mar 2020

@nikolka1986 je to veľmi vinikajuce jedlo s vysokým obsahom bielkovín a nepriberá sa z toho
Ja osobne by som to nedokázala vhodiť do hrnca.. ale zjesť to áno

juma2
23. mar 2020

Jéééjda tak ľudia majú už iné chúťky v tejto dobe 🙂 Ja som to vždy chcela ochutnať hlavne niekde na dovolenke, no zakaždým som si to nejak premyslela

lenuliatko84
23. mar 2020

@moonlight1210 tak si spomen ako zabijaju teliatko kes jes wienersnizel

cee_68
23. mar 2020

Panenko skákavá, tu sa toho zase nazbieralo. Neriešte za ňu, čím sa má v dnešnej dobe zaoberať... A či bude mať za dva mesiace múku. Keď chce kraba, nech má kraba - nikoho z nás do toho nič nie je. Btw. Kogo stále varí, pomôžete im momentálne určite viac, ak si objednáte donášku alebo si pôjdete pre take away... Dokonca predávajú aj suroviny, akurát teda toho kraba som na stránke nevidela 😉... Peace a zostaňme všetci zdraví ❤️

lienka1996
autor
23. mar 2020

@cee_68 ďakujem, konečne normálny komentár
Nechápem čo je ľudí do toho, že načo má človek chuť 🙄
Spýtala som sa, tak neviem čo je na tom 😏

lienka1996
autor
23. mar 2020

@juma2 odporúčam ochutnať, je naozaj vynikajúci a tá chuť je božská. Vôbec sa to nepodobá na tie krabie tyčinky, čo predávajú.
Aj homare sú skvelé, vlastne všetky plody mora.

nefertiti5843
23. mar 2020

@lienka1996 My sme hlúpe? Hodiť živého tvora do vriacej vody ti nepríde hlúpe? Musíš byť veľmi zlý človek, keď ťa teší utrpenie zvierat...a je jedno o aké zviera sa jedná 👎

nefertiti5843
23. mar 2020

@lenuliatko84 Viem ako sa pripravuje, práve preto som sa jej na to opýtala...ty budeš jej krvná skupina, ktorá sa teší z utrpenia zvierat ☹

lenuliatko84
23. mar 2020

@nefertiti5843 nejem maso,ale viem ako sa pripravuje

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka1996
autor
24. mar 2020

@viestta
Nikde nie je napísané, že si idem hneď teraz toho kraba kúpiť, stačí čítať s porozumením..
A keby nie je tá korona, tak ani nemáte čo rozoberať a stále písať dookola jedno a to isté..
@nefertiti5843 nechápem prečo by som mala byť zlý človek.. jednoducho sa tak pripravuje a keď to nespravím ja, tak to spraví tisíce iných ľudí..
Je to také isté ako keď ty ješ hovädzie alebo kuracie mäso.. tiež si potom zlý človek a nezačni tu písať, že si vegetarián 😒
Hráš sa tu na neviem akého "dobrého" človeka a popritom si iná, ako sa tu hráš.. ☺️

fokuska
24. mar 2020

@viestta Tieto lahodky sa neprepravuju tak, ze si kupia letenku :D
Letiska su uzavrete pre osobnu dopravu, cargo funguje.
Okrem toho pochybujem, ze niekde do BA ide komplet cele lietadlo morskych plodov, taky odber tu asi nemame, takze pravdepodobne prileti inde a ba Slovensko docestuje kanionom.

Somariny a primitivne veci riesit na fore je ok ale kde kupit kraba nie. Zasnem...