Kde predávate oblečenie po deťoch?

werony_n
18. sep 2023

Ahojte baby,
kde zvyknete predávať veci po vašich detičkách?? Niečo overené, kde aj niekto chodí a si aj kúpi.

1234321
18. sep 2023

@werony_n ja darujem 🙂 mame 9 mesačného synceka a všetko posuvam dvom mamkam čo nemajú veľa peňazí.

denden77
18. sep 2023

@werony_n tu.. potom na FB markete.. a na bazare, ktory zacina na pismeno V a neradno ho tu napisat, lebo mi zase vymazu prispevok 🤣🤣🤣

vani190493
18. sep 2023

@werony_n niečo predám tu, niečo darujem, niečo si nechám na pamiatku, čo je znosene deravé, škaredé, odnesiem do H&M. 😉

pkgirl30
18. sep 2023

ja som párkrát skúšala predať a časom ma začalo vytáčať že neviem čo by ešte ľudia chceli, predávala som krásne veci, skoro zadarmo. každý len ohrnul nosom. tak som si našla nejaké chudobné rodinky a dala im to zadarmo. a teraz som rada že som to len tak darovala aspoň som pomohla.

zuzanka.zuzu
18. sep 2023

nikde. maximálne niečo čo teraz fičí napr.frozen, paw patrol sa dá predať ale iba za smiešnu cenu! vtedy to možno niekto kúpi, no nie že nové si viem kúpiť za 10e tak jasne, že bazarové nekúpim za 8 😀 a je jedno či nosené či nie. max 2-3e a to sa zase veľa mamám nechce inzerovať..... z vecí z pepca, kiku, tesca, sinsay, takko a najnovšie sa pridáva aj lindex (hoci cenu si ešte držia, kvalita žiadna) si môžeš urobiť handru 😀

juliacenc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taminka1986
18. sep 2023

Vylozim pred branu a bud vezmu smetiari alebo niekto iny. Za tie roky ma uz prestalo bavit to davat na bazare za 2-3e,nikto to nekupi a ja stratim kopu casu a nervov

cimage
18. sep 2023

Mam nahodene tu na koni, fb, ale vacsinou cez fb. Velakrat sa mi to uz nechce doma drzat, tak skoro nove veci posuniem, alebo aj nove. Je toho strasne vela. Hlavne ma stve, ked konecne najdem nieco pre svoje deti a nikto mi neodpisuje. Aspon raz za tyzden by si to mohli predavajuce kontrolovat.

pinkgirl
18. sep 2023

@werony_n už nikde. Síce som nikdy nemala nič na predaj tu v bazáriku, ale pár vecí som ponúkla cez súkromné skupiny a bazoš - a nestojí to za to. Oblečenia nového za fajn cenu je už taká záplava, že to nosím už roky do charity alebo posúvam po známych kde viem, že majú mmladšie deti alebo s menšou veľkosťou. Vždy sa potešili.

zenulkaaa
18. sep 2023

Ja iba tu na bazare. Predavam od roku 2015 a za ten čas - akurat som to pozrela, som tu predala 394 položiek, a 80% z toho su detske veci. Niektoré veci sa predaju hned, niektore neskor, ale ide to.

lucia13022023
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olimuc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tetaandulkova
18. sep 2023

Tu na MK,Vi**ed a na marketplace, sem tam bazos.

viestta
18. sep 2023

Mam kamosky s mensimi detmi, tak niektore veci zoberu pre svoje deti, to co nenajde noveho majitela nosim na charitnu zbierku. Na predavanie som nemala nervy

martinka13
18. sep 2023

Napíšem inzerát, že darujem. Keď sa nik do týždňa neprihlasi, vyhadzujem. Zväčša sa ale niekto nájde.

stanulienkat
18. sep 2023

Bazos