Kde parkovať na Kramároch?

oliverka
26. júl 2012

Zajtra ideme s novorodencom do Detskej fakultnej nemocnice. Nie sme z BA a mám obavy, kde tam zaparkovať. Býva plné parkovisko pred DFN? Je platené? Dá sa pohodlne zaparkovať aj niekde inde? Podotýkam, prídeme od Patrónky. ĎAKUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dankadina
26. júl 2012

je tam rozšírené platené parkovisko, automat je vo vestibule dojdete tam aj od patronky. Dá sa zaparkovať aj bez platenia ale vždy je všetko plné

raduga
26. júl 2012

hneď pri DFN je platené parkovisko a čo som tam bola vždy sa dalo zaparkovať 😉

trish31
26. júl 2012

@oliverka parkovisko je tam,ale platene a treba prist skoro rano.Ale myslim si,ze zaparkujes aj vyssie,na Stromovej ulici,mas to kusok 5 min.odtial pesi,tam je sidlisko a da sa tam parkovat bez problemov.

oliverka
autor
26. júl 2012

Ďakujem. Prídeme okolo 10,30 h, snáď sa tam jeden flek pre nás nájde 😉

pancake
7. aug 2012

dobry den. poradíte mi kde je lepšie zaparkovať? hned pri kramároch alebo oproti na tom platenom parkovisku? a ako je to tam cenovo? zajtra ide muž so synom na operáciu a nevieme kde parkovať. dakujem a ako to vychádza cenovo?

casnicka127
16. aug 2020

Dobrý deň s malým idem na kramáre do Bratislavy na hospitalizáciu ako je to s parkovaním ďakujem za každú odpoved

lula313
16. aug 2020

@casnicka127 ak pôjdeš rano, určite nájdete po bolu miesto. Jedine, kde neparkujte, je ten kopec, ako sa ide k Národnému onkologickemu, tam zvykli dávať papuce.

casnicka127
16. aug 2020

@lula313 na 8hod mame byt na prijme tak uvidíme a ako to je s platením parkoviskon