Kde nájsť správneho muža? Existujú?

10. sep 2023

Nenavidím mužov! A zároveň milujem…
Vo svojom živote som mala viacero vzťahov, ale len 2 vážne - dlhotrvajúce. Oba stroskotali. Obaja si boli totálnymi protikladmi.
Priťahujem veľmi komplikované typy.
A už som taká unavená z toho. Z nich.
Mám pocit, že za celý svoj život som stretla už toľko typov osobnosti, že ma nič nemôže prekvapiť.
Veríte vôbec, že existuje spriaznená duša? Je to komplexné naplnenie či len fyzio alebo len psycho súznenie?
Milujem mužov, vždy ma priťahovali. Nemám problém ani so samotou. Ale poraďte mi! Kde spoznávate tých správnych chlapov? Ja už nemám 20, že idem hrať lotériu. Ja už mám dieťaťa. Chcem s niekým budovať a zostarnúť ale tí partneri, ktorí mi prichádzajú do života to je jeden extrém za druhým.
Nemám nejaké nesplniteľné kritéria ani prehnané nároky. Jasné, ťažšie sa hľadá partner na život, keď už dieťa mám a ďalšie nechcem. Keď už mám nejakú tú vrásku, strie, celulitídu, kilečko. Ale starám sa o seba.

veselo_neveselo
10. sep 2023

Hladaj nekomplikovanych. Nad vecou, co nemaju velke ego. Zalezi ale kde sa pohybujes, ked si v praci, na kavickach a vo fitku, tam najdes samych "komplikovanych".
Ake mas zaujmy? Pohybuju sa tam normalni muzi ci ani nie?

la_dolce_vita
10. sep 2023

Tazka otazka.. neviem kolko mas rokov, ale asi uz nie je dobre hladat spriaznenu dusu. To clovek byva sklamany. Ja som s vekom pochopila vela veci, ze od muza nemozem cakat, ze bude ako moje druhe ja. Su ini, inak rozmyslaju. Niekedy je dobre urobit kompromis, alebo ak nie, tak brat samotu ako jednu z moznosti.

denkabemommy
10. sep 2023

Ak neustále priťahujes komplikované typy, tak nemyslíš, že problém nebude v chlapoch ale v tebe? 🤔

hopsadobrandejsa
10. sep 2023

"Nenavidím mužov! A zároveň milujem…"

Presne preto pritahujes komplikovane typy.....pretoze si sama komplikovana. Najprv zisti co naozaj chces a potom hladaj.

martinmmartin
10. sep 2023

A co takto sa poobzerat vo friendzone?

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz