Kde najmenej bolí tetovanie?

28. jún 2020

Žienky tie ktoré mate tetovanie kde to najmenej boli na ruke?

kristina418
28. jún 2020

Nedá sa presne určiť kde to bolí viac kde menej... Každý má iný prah bolesti ja mam napríklad na krku, pod prsiami, pod zadkom, ruku a najviac ma z toho bolelo pod prsiami možno aj preto že je to tam viac citlivé alebo neviem... Ale každý má iný prah bolesti 🤷‍♀️

luciferisko18
28. jún 2020

Napr mna na zápästí nebolelo vôbec

iriska13
28. jún 2020

...mám na boku lýtka a nebolelo skoro vobec....

autor
28. jún 2020
autor
28. jún 2020

Lebo niečo takéto chcem.. A na to miesto ci to je menej alebo viac bolestivé preto ze na ake miesto to dat ci vyzsie alebo nizsie

zupka33
28. jún 2020

Ja mam blizsie k dlani a bolo to v poriadku, nebolelo to nejako, dalo sa to 🙂

autor
28. jún 2020

@zupka33 aj tam som rozmýšlala len neviem ci to nebude viac boliet

erickatt
28. jún 2020

Nebolelo

romana1110
28. jún 2020

Ja ich mám viacej tak kde chces ty to má vôbec nebolelo jedine kde má to bolelo to bolo pri lakti . Úplne v pohode mám na narte tam každý hovorí ,že to boli mňa to vôbec nebolelo najviac ma bolelo na kľúcnej kosti .

autor
28. jún 2020

@romana1110 ja to chcem presne tam je je to aj na foto... Myslíte ze to bolieť nebude

romana1110
28. jún 2020

Mňa to tam nebolelo ale mne taterma povedala ,že každý maminy prach bolesti . ja som si potom vždy hovorila, že to nebude bolieť a nebolelo .

caroline_
28. jún 2020

@romana1110 mna paradoxne na klucnej nebolelo vobec :D zato najvacsiu bolest som pocitovala pri dlani pri prstoch z tej bocnej strany :D netusim ako sa to miesto vola :D ale tam to bolelo asi najviac z celej ruky podla mna

romana1110
28. jún 2020

@caroline_ mňa práveže kľúčna kosť priznám sa bolo to moje prvé tetovanie a išla som k overene!u tsterovy aj sesternice od neho mali a po pravde mne to celé pokazil . Mám to teraz úplne škaredé a keď potom prejdes tak to mám také jak keby nejakú jazvu lebo mi to tetovla hlboko... Tak uvažujem o pretetovani. Však to ono to záleží na citlivosti človeka. Každá máme iný ten prah . Aj ja sa chystám konečne na dokončenie ruky ale ja chcem len zatiaľ po lakeť mala som ísť už dávno len keď to pozatvarali tak mi zrušila termín. Už aby som ju mala . A chystám sa aj ja chrbát takže uvidíme ...

autor
28. jún 2020

@caroline_ neviete mi poradiť ci tam alebo inde to bude menej bolieť

autor
28. jún 2020
autor
28. jún 2020

Lebo ževraj tam kde chcem ja je najmenšia bolesť

andrejka1974
28. jún 2020

Ja mam na ramene a bolelo len trosku

saskia_98
28. jún 2020

Na krku ma to menej bolelo jak na ruke. 😂 ale tak ja mam velmi vystupene žily na zapasti a tam som sa uz krutila od bolesti ked tetoval..

zupka33
28. jún 2020

Praveze nebolelo ma to, dalo sa to v pohode zvladnut, myslim, ze su aj o dost horsie miesta. Ja rozmyslam teraz, mam jazvy na rebrach, len tam ze to boli nenormalne :/

hopsadobrandejsa
28. jún 2020

No pri tetovani je skor pravidlo, ze ak mas strach z bolesti, tak si tetovanie radsej nedavaj.

Kazdy ma iny prach bolesti cize aj bolest je u kazdeho ina. Ja som si dal prve tetovanie celkom velke ( cela zadna cast lytka ). Boliet to bolelo, ale nie je to nic co sa neda vydrzat. Mne to robili na 3 fazy s dvoma prestavkami a koniec uz bol trocha na nevydrzanie, tam uz mi ta bolest trocha prekazala.

Tvoje tetovanie je velmi male oproti mojmu cize tam to obrovska bolest byt nemoze.

Tetovanie hlavne boli na miestach kde mas menej svalstva a viac kosti a nervovych zakonceni cize chulostive byvaju chodidla, kolena, rebra, laket. Cim viac svalstva, tym lepsie pretoze sa maluje tak trocha do makkeho.

Ak chces menej bolesti tak zvol skor cast predlaktia kde mas viac svalstva. Zapastie kde to chces mat moze byt citlivejsie pretoze tadeto ti prechadza vela nervovych zakonceni do dlane.

Mozes si to urobit na fazy ak mas pocit, ze bolest nevydrzis, ale ak ti to urobi tater naraz, je to lacnejsie pretoze sa nemusis objednavat na dalsi termin. Informuj sa u tatera ci ti to vie urobit s viacerymi kratkymi prestavkami aby si mala cas si vydychnut ak by ta bolest bola pre teba prilis moc.

ninazoja
29. jún 2020

Ja mam na ruke a vôbec to nebolelo 😉

saskia_98
29. jún 2020

@ninazoja lebo to mas vyssie ale keby si to mala blizsie k zilam, bolelo by to.
Mna cela kerka vobec nebolela ale tie koncove pismena rd som paradne citila..

lenka2710
29. jún 2020

Ja by som si chcela dať tiež tetovanie, ale na lytko! Odhodlávam sa na to už niekoľko rokov a stále mam strach! Kamoška je síce taterka, ale neviem no, predsa je to na celý život 🙄 a ani muž tým nieje nadšený, že čo ma to zasa napadlo 😂

iriska13
29. jún 2020

@lenka2710 tiež som sa odhodlávala veeeelmi dlho a potom som sa zrazu rozhodla a už je tam...a čím dalej , tím väčšiu radosť z neho mám😉 manžel neprotestoval moc, lebo aj on má😅

zuzik198
30. jún 2020

@hopsadobrandejsa my s bratom sme si dávali po 2 tetovania v jeden deň tak sme šli na striedačku a vyšlo nás to lacnejšie 😁

zuzik198
30. jún 2020

Myslím si, že to nieje len o prahu bolesti ale veľkú rolu tam hrá aj psychika. Ak chceš tetovanie a budeš rozmýšľať nad tým že ťa to bude bolieť tak ťa to aj bolieť bude. Ale keď to budeš brať ako relax ako ja tak to bude v pohode. Ja som tiež cítila trochu bolesti ale neriešila som to tešila som sa že ho budem mať. 😊

miriam2908
30. jún 2020

Cim blizsie k zilam alebo kostiam, tym to viac boli. Ale radsej zily ako kosti. Na rebrach to bolelo hodne a na zapasti pri zilach, ako bol vyssie na ruke bolo to lepsie, dokonca som si pri tom vyplnovala vedomostny kviz 😂

tvyks
15. aug 2021

A tu bolest by ste k comu prirovnali? Mam pmu obocia je to podobne?

ella_price
23. aug 2021

@tvyks Asi ako keď ťa poškriabe mačka alebo keď si depiluješ nohy 😀