Kde nájdem obľúbené fotky a upozornenia?

lejlla
22. mar 2013

prosim vas od vcera hladam jednu vec..
ked si otvorim niekoho fotoblog a kliknem na paci sa mi to dole pod fotoblogom,najdem to niekde ulozene?
napriklad ako sa ukladaju oblubene fotky alebo upozornenia...? 😒

doublexgirl
22. mar 2013

Nie je to nahodou tam, kde kliknes na Môj fotoblog a tam pod tym mas Všetci Priatelia a obľúbené Kolekcie Nájdi mamičku.. a klik ptm na Priatelia a oblubene .. Je to tam? ak nie, tak prepac 🙂 🙂

garzonka
20. apr 2013

Ak kliknes niekomu v jeho fotoblogu na "paci sa mi to" , tym si si ho pridala k svojim oblubenym uzivatelom. Vsetkych takto oznacenych "oblubenych" si najdes u seba v tvojom fotoblogu vpravo dole pod tvojou profilovou fotkou a tvojimi údajmi v stlpceku s nazvom "pacia sa mi tieto fotoblogy" a v zatvorke vedla toho bude aj cislo, kolko ich mas.

Inak vsetky "oblubene fotky" (= oznacis niekomu v albume, ze sa ti dana fotky paci) nemas ulozene nikde. Jedine ak napises komentar k fotke alebo albumu, to mas ulozene - ak si kliknes uplne hore ako mas * Môj fotoblog - Môj bazár - Moje nákupy - Upozornenia - Môj účet...* tak klikni na tie Upozornenia a v pravom stlpci mas vypisane kde vsade si co komentovala (k albumu, k fotke, do diskusie...)

V Upozorneniach v lavom stlpci mas vypisane, ak tebe niekto "lajkol" tvoju fotku alebo album alebo tvoj prispevok...alebo ak ti nieco okomentoval
🙂