Kde môžem ešte zameniť slovenské peniaze?

ralka
12. júl 2012

Ahojte je to urcite sprosta otazka ale je to tak nasli sme doma zabudnute slovenske peniaze a chceli by sme ich este zamenit preto by som vas poprosila kde sa daju menit

vevet
12. júl 2012

@ralka v Bratislave v NBS - Národná banka Slovenska (pri Slovenskom rozhlase), ja sa tam chystám už asi 2 roky, ale dúfam, že budúci týždeň sa tam naozaj dostanem 🙂...

ralka
autor
12. júl 2012

@vevet a nevies ake maju otvaracie hodiny lebo ja som s Nitry a este nevies ci to menia 1:1 nestrhaju nic zato.

vevet
12. júl 2012

@ralka odporúčam pozrieť link, kt. ti poslala angua27, tam sa dočítaš veľa, prípadne popozerať po stránke. Čo sa týka toho zamenenia, tak neviem, myslím že by to malo byť podľa konverzného kurzu, akým sa doteraz premieňa euro a Sk.

jaaty
12. júl 2012

už len v NBS

zmrzlinkams
12. júl 2012

už len v NBS v BA hned ako vojdeš tak na prizemi su take schody dolu a tam su okienka tam sa daju vymeniť SK za E a bez poplatku mince do r. 2013 myslim a papierove zatial neobmedzene 🙂
my sme minuly rok tam boli meniť čo sa eše našlo ani neviem kde, škoda že sa nenašlo viac 😀 😀 😀
oplati sa robť velke upratovanie raz za čas eu tie už nenajdeme tak ako sk 😀
parkovať je problem priamo pri budove musiš trošku dalej a tam si zas musiš zakupiť parkovne - my sme akorát došli k auto ked nám chceli dať policajti papuču nevedeli sme a auto pred nami už montovali ale ked nás zbadali a videli že som tehotná a má už velke brucho tak len našťastie mavli rukou a nechali nás tak ale nás upozornili ale o minutu neskor tak veru aj pokutu zaplatime 🙂

liz_lemon
12. júl 2012

@ralka zamena 1:1 urcite nebude 🙂 ved kurz bol predsa 1 E=30,126 SKK

katren
12. júl 2012

@ralka uz len v NBS ako pisu kocky 😉

mirka7755
4. feb 2014

Ahojte.nevedel by mi niekto poradit kde by mi na Slovensku zmenili azerbajdzansku menu "manatt" Uz ich viac nevyuzijem tak su mi zbytocne.