Kde mi vyrobia kvalitnú fotoknihu?

domininini
11. sep 2021

Ahojte prosím radu, chcem spraviť fotoknihu z našej svadby okolo 230fotiek .. viete mi odporučiť stránku, kde vyrábajú kvalitne ale aj za dobrú cenu aby som za fotoknihu nedala 100€ ďakujem

janba
11. sep 2021

Ja som bola spokojna s fotomagica.
Dam ti tip, kup si na zlavomate kupon na knihu a mas ju za super cenu. Ja som to tak uz viackrat spravila a vsetky knihy su super. Mozes si tam aj automaticky dat nahrat fotky, ale nas svadobny som ja robila pracne po jednej fotke a je kraaaasny 😀
Ja som mala na svadobny album 96stranovy, 30x30.

https://www.zlavomat.sk/akcia/723566-exkluzivna...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
11. sep 2021

Happyfoto alebo cewe obidve mam overene a objednavam podla toho,kto ma akciu. Naposledy som davala robit v happyfoto mali akciu. Kvalitou su podla mna obidve rovnako. Cewe musis stiahnut softver do pc. Happyfoto vies robit aj priamo na ich stranke a ukladat si pod svojim kontom.

janka1011
11. sep 2021

@domininini určite happyfoto ☺

domininini
autor
12. sep 2021

baby dakujem Vám !! 🙂)

domininini
autor
12. sep 2021

@janba pozerala som, veru je to najlacnejší variant, len ked robím edit, tie fotky mi neprídu v nejakej extra kvalite, také neostré.. je to v poriadku ?

janba
12. sep 2021

@domininini no podla toho ake kvalitne mas fotky. Ja som davala svadobne tie od fotografky a kniha aj fotky su ostre.
Inu knihu som robila z oskenovanych fotiek, fotiek z mobilu, ale tiez boli fotky pekne.

jarja
13. sep 2021

Happyfoto, ja som tam dávala a max. spokojnosť🙂